Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan kiabál velem a párom fórum

Állandóan kiabál velem a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
34. 0ee2179e64 (válaszként erre: 32. - E16fe97baf)
2012. márc. 2. 21:11
Mannácsaka úgy én nemfogok pépeset ennei?:)))))
33. 39694c0c70 (válaszként erre: 32. - E16fe97baf)
2012. márc. 2. 21:11
Ez is egy eshetőség. :))
32. e16fe97baf (válaszként erre: 31. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 21:09

4. Meghallod és holnaptól csak pépeset tud enni.


kimaradt

2012. márc. 2. 21:07

Nem olvastam a többi hozzászólást!

3 lehetőség van:

1.) Meg se hallod.

2.) Meghallod, de nem teszed szóvá.

3.) Meghallod és túlkiabálod.

2012. márc. 2. 18:26

Aniko nem tudom az anyagi helyzeted de ha egyedül is eltudnád látni a 2 babócádat akkor ne habozz és inkább élj a 2 gyerkőccel egyedül mint kiszolgáltatott alárendelt emberként.

Nyilván ha tudod, hogy egyedül képtelen lennél anyagilag helyt állna z bizony nehéz és megértem, hogy nem lépsz ezért.Az a fontos, hogy a 2 gyerkőc szeretetben békességben nőjön fel és lehet ez megadódna neki ha elhagynád párodat.Senki sem mondaná rád, hogy k.. vagy ez nem az na és ha mondanák is nagy ívbe tegyél rá nem adnak neked és a gyermekidnek kenyeret egyik sem.

29. Muraja
2012. márc. 2. 18:10

Kedves Aniko , tudom nem könnyu de megy ! en atmentem hasonlon de den orditott vagy mas hasonlo csak szimplan nem volt jo szamomra hogy fuggjek valakitöl ( meg ha a parom is ) igy asztan elhatarosztam azt hogy saoha de soha ne keljen senkitöl sem sehogy fuggni.

Inkab eszem a sajat kenyerem ha kökemeny is de az enyem!

Ma mar nem igen fiatalon mondhatom azt hogy nem fuggtem senkitöl sem , csak a sajatomban laktam , es ha ajandekrol is volt szo akkor avval is nagyon ovatos voltam.

Tehat megegyszer ne hadd megad nincs nö ki megerdemli azt hogy egy ferfi ra uvöltcsön vagy meg valami rosszat ....

28. aniko.k (válaszként erre: 26. - RockyRoad)
2012. márc. 2. 17:55

Igen, total igazad ( igazatok )van el fogok gondolkodni rajta, csak anyagilag fog nagyon nehezen menni.

:(

27. Muraja (válaszként erre: 9. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 17:20

Psychikailag total sajnalatos egyen a parod.

Annak dacara hogy van egy közös gyerköc is en azonnal lepnek tovab .

Ne hagyjad magad leneglizsalni ehu ilyen primitiv alaktol.

Nem lehet veszelyes fyzikailag ? ha igen akkor segitsegre lesz szukseg.

26. RockyRoad (válaszként erre: 23. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 16:06
Nem mindegy ki mit gondol? Nekik kell egyutt elniuk egy idegbeteggel? Inkabb szenvedsz (meg valoszinu a gyerekek is), csak hogy a vilag szemeben 'jo' legy? Meddig?
25. mosolyka1111 (válaszként erre: 23. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 15:47

Dehogy vagy k...., ezt verd ki a fejedből.

Csak hát pont "beválasztottál" mind a kétszer, sajnos.

24. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 23. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 15:36

Ugyan már...!

Miért lennél azért k.va, mert nem találtad meg a megfelelő partnert?? Nehogy már azért maradj ezzel az idegbeteggel, hogy mások ne mondhassanak rád rosszat!

23. aniko.k (válaszként erre: 21. - 2a69f78972)
2012. márc. 2. 15:31
Azert gondoljatok bele, van egy kisfiam az elso paromtol ahol az alkohol, drog , stb miatt elhagytam ot, megismerkedtem a masodikkal ahol azt remeltem hogy o majd jo peldqaval jar a gyerek elott + muvelt okos akademikus partner, erre kiderul hogy egy idegbeteg es az apja is manias depresszios. Most ha ot is elhagyom akkor senki nem mossa le rolam hogy egy budos ku..a vagyok , mert van ket gyermekem ket kulonbozo ferfitol es egyikkel sem elek.
22. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 21. - 2a69f78972)
2012. márc. 2. 14:47
De ha ennyire sok a kiírni való, akkor ott komoly baj van.
21. 2a69f78972 (válaszként erre: 20. - Ee1dc9ba06)
2012. márc. 2. 14:46
Lehet, hogy csak "kiírni" akarja magából, mert változtatni nem tud, nem mer, nem akar ?
2012. márc. 2. 14:43

Megnéztem a kiírt fórumtémáidat...

A legtöbb alkalommal a párodra panaszkodsz.

Kell ez neked? Jó így?

2012. márc. 2. 14:01
Azért ezt jól át kell gondolni. Ha van közös gyereketek és anyagilag is függesz tőle, akkor nem lehet olyan egyszerűen kitenni, akkor sem ha ezt érdemelné. Viszont nem kell hogy eltűrj mindent, mert nem áll fölötted. Első lépésként próbálj meg valamennyire anyagilag függetlenedni tőle. Nem tudom milyen ember, de ha lehet meg kellene beszélni vele a dolgokat, amikor épp jobb kedve van. Neki is be kell látnia hogy az így nem normális helyzet.
2012. márc. 2. 13:53
Van egy jó magyar közmondás: mindig az kiabál, akinek a háza ég... Szóval az ő életében van valami sumák.
2012. márc. 2. 13:44
Jézusom, ne hagyd Magad! Mit képzel mégis? Egy nővel könnyű neki ordibálni, vele is így kéne beszélni, megnézni mit szól hozzá, hogy esik neki! Sajnos az anyagiak miatt nagyon sok nő függ a pasiktól és ezt ők jól ki is használják :( De tényleg meg kéne valahogy szabadulnod tőle! Ez így nem élet!
16. de Luca (válaszként erre: 9. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:33
Durva, ez már orvosi kategória.
15. ágica... (válaszként erre: 9. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:26
Én vissza kérdeztem volna, hogy tudsz estleg jobb programot? :)
14. ágica... (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:24

Én már a fele tettéjért elhagytam volna!!!


Te meddig bírod még??

13. 171925f409 (válaszként erre: 12. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:15
Figyi nem vagy a lábtörlője a saját házadban!!Én megmondanám neki ha még egyszer így beszélsz velem kint találod a böröndel magad a lépcsőházban.Biztos kiosztanám álljon már meg a menet megkérdezném tőle:Mi van az ajtóra kiírva?Na akkor ahhoz tartsd magad.Én nem tűrnék el senkinek ilyet én legalábbis.Oszd ki ha nem ér nkei tedd ki az utcára mikor nincs otthon
2012. márc. 2. 13:12
O lakik nalam, de van egy kozos gyermekunk is + anyagilag jelenleg erosen fuggok ettol a kedves uriembertol, bar en is aprito eleget a levesbe. ( sok a kiadas)
2012. márc. 2. 13:11

nem kell vele élned hagyd el a könyörög nézz át rajta

Ez nem állapot.

nem kapcsolat hanem kínzás.

10. 171925f409 (válaszként erre: 9. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:10
te laksz nála vagy Ő nálad?
2012. márc. 2. 13:09

Ha megkerdem miert teszi a valasz az hogy mert " Mert neked hiaba magyarazok, nem figyelsz arra amit mondok"

Hulyeseg, mert ez megeshet egyszer vagy ketszer de nem allandoan, es o allandoan ordibal.

Par napja kerdi tolem este az agyba meddig akarok meg TV-nezni, erre veszem a lapot es kikapcsolom a keszuleket, erre elkezd orditozni velem, hogy most miert kapcsoltam ki, azt akarom hogy rossz lelkiismerete legyen ? Mindezt kiabalva !

8. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:07
Anikó én a kedves párodat már csak a fiad miatt is elástam volna már a kiskertben :D
2012. márc. 2. 13:05

Ez nem jó az okot kell megkeresni,mert ha ő is elkezd kiabálni,akkor mi lesz ott és hogyan élnek majd?

Abból csak nagyobb baj lehet!

Ezt meg kell beszélni és nem kiabálni egymással az nem vezet sehova.

6. RockyRoad (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. márc. 2. 13:05

Ez ugyanaz a ferfi akirol nemreg irtal, hogy gyakran raformed a kisfiadra, ha az az edesapajt hianyolja? Es aki napokra elment otthonrol, mikor megkerted,hogy pelenkazza at a kisfiad??

Ha igen, es nem ertek semmit felre, akkor en bizony eleg komolyan elgondolkoznek, hogy valoban o e az idealis ferfi, kisfiad mostoha apja...

Aztan valoszinu arra jutnek, hogy nem, nem akarom hogy a kisfiam meg en igy eljunk, es elbeszelgetnek vele. Aztan ahogy alakul esetleg uj, boldogabb, nyugodtabb eletet kezdenek. De persze konnyu kivulrol okosnak lenni.

2012. márc. 2. 13:03
Kiabálj vissza ..állj a sarkadra !!! Lássa hogy nem félsz tőle és erős vagy ! Amúgy én már elhagytam volna de tudom, hogy ez nem mindig egyszerűm..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook