Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan magas a párom ureaplazma szintje tudja valaki hogy lehetne csökkenteni?Segítsetek, fontos lenne!!! fórum

Állandóan magas a párom ureaplazma szintje tudja valaki hogy lehetne csökkenteni?Segítsetek, fontos lenne!!! (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 12:04
ezen mi már túl vagyunk itt a gond azzal van hogy az ő urológusa szerint én vagyok aki túlérzékeny mert tavaly már egyszer leszűrték és szedtünk tetracyclint csak itt nagyobb a baj..valószínüleg a prosztata nem megfelelő működése miatt ez a baktériumszint nála magasabb egy kicsit az átlagnál(doki mondta)én meg erre szinte már érzékeny vagyok..korábbi partnereinél ez éppen NEM okozott gondot sajnos nálam igen:-( Erre kérnék segítséget mert nem élhetünk antibiotikumokon..
2012. márc. 14. 11:56
aha, tetraciklin kezeléssel oda-vissza, meg vagy két hónap tartózkodás a nemi lét hagyományos formájától... a párod partnerének is... és így tovább :)) ha nem megy, elő a gumióvszert... :)
2012. márc. 14. 11:35
Állandóan magas a párom ureaplazma szintje tudja valaki hogy lehetne csökkenteni?Segítsetek, fontos lenne!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook