Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan kiabál velem a párom fórum

Állandóan kiabál velem a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. márc. 29. 11:40
ne hagyd!
2012. márc. 27. 21:12
Koszonom a velemenyeiteket :)
92. 39694c0c70 (válaszként erre: 91. - 2caf8744b6)
2012. márc. 22. 17:15

Akik olvassák hozzászólásaim, azok tapasztalhatták, hogy a legritkább esetben tanácsoltam eddig bárkinek is a szakítást/válást/elhagyást.

Amíg a kapcsolat megmentésének csekélyke szikráját láttam, addig arra biztattam minden, tanácsot kérőt, hogy próbálja helyrehozni a kapcsolatát.

Nem volt ez másként Ancsa esetében sem.

De ez a helyzet már minden határon túlmegy.

Itt már nem lehet orvosolni, kezelgetni, toldozni-foltozni, javítgatni!

Ki kell rúgni és kész!

91. 2caf8744b6 (válaszként erre: 82. - Aniko.k)
2012. márc. 22. 17:08

Könnyű nekünk kivülről sok mindent irni.

Te dolgozol feketén? Milyen lehet az a férfi aki ordibál veled?? Hisz megteszel mindent az anyagi biztonságért.

Vagy ideg beteg aminek inkább neked kéne lened mert gyerekeket nevelni egymagában is ki hivás hát még dolgozni is az még nagyobb teher.

Lehet nem szeret?? Vagy van neki valaki más??, Sok minden lehet.

Gondold át a helyzetedet és változtassál mert te is tönkre fogsz menni és a gyerekeid fogják ezt leg inkább megérezni.

Állitsad a párod kész tények elé, és attol fügjön a jövötök.

Anya vagy és biztos megteszel mindent a gyerekeidért ezért nincs félni valód mert mi nők sok mindenre képessek vagyunk. Nem könnyü lépés de ez a helyzet sem az. Bizzál magadban!!! Ne hagyd, hogy ne értékeljen a párod, ha másért nem akkor azért mert gyerekeket szültél neki és a tisztelet ki jár neked.

2012. márc. 21. 18:33
Istenem, küld el... nem tudod milyen kárt okoz a gyerekeidnek.Valahol irtad hogy a nagyfiú sír az apja után, nem féltelen fél. A kicsi pedig az idegeiben fogja horodzni a rettegést. Próbáld megoldani. Nincs amiért ezt el kéne viselni.Összeugrott a gyomrom.
2012. márc. 21. 17:41
Eddig mindent valahogy megoldottam, ezt is meg fogom oldani. Szerintetek is beteg ? Mar kezdem ketelkedni magamban, mert o szokta hozzam vagdosni duhrohamaban, hogy en "beteg" vagyok.
88. e16fe97baf (válaszként erre: 87. - 39694c0c70)
2012. márc. 21. 17:30
de gondolom nem olyan egyszerű :(
87. 39694c0c70 (válaszként erre: 86. - E16fe97baf)
2012. márc. 21. 17:29

Akkor OK.!

Lapátra vele!

Úgy kirúgnám, hogy a lába nem érné a földet.

(Ha valóban ilyen)

86. e16fe97baf (válaszként erre: 84. - 39694c0c70)
2012. márc. 21. 17:27
nem szó szerint értettem...ha a pasi olyan mint a filmen akkor beteg...tehát minél messzebb tőle, hogy mi, kié én azt nem tudom... de minél messzebb tőle...kukacos :D
85. zebracsikó (válaszként erre: 79. - Aniko.k)
2012. márc. 21. 17:18
beteg.
84. 39694c0c70 (válaszként erre: 81. - E16fe97baf)
2012. márc. 21. 17:07

De miért nekik kellene elmenekülniük?!?

Ők vannak "hazai pályán"

A lakás Ancsáé, a pasit csupán befogadta.

83. 39694c0c70 (válaszként erre: 80. - Aniko.k)
2012. márc. 21. 17:06
Írtam privátban.
82. aniko.k (válaszként erre: 77. - 2caf8744b6)
2012. márc. 21. 16:13
Igen, valoban sok no van abban a helyzetben amit leirtal, de en gyesen vagyok, es mellette persze dolgozom hozzateszem feketen.
81. e16fe97baf (válaszként erre: 79. - Aniko.k)
2012. márc. 21. 16:08
meneküljetek :(
2012. márc. 21. 16:08
a 2-odik perctol mutatja a video a ra jellemzo orditast a legjobban.
2012. márc. 21. 16:04

Talaltam egy videot ami hasonlo az o kitoreseihez, es ezt most komolyan irom !

Lassan arra gondolok, hogy nem teljesen 100-as, es ha az egeszet kivulrol nezi valaki, el sem hiszi rola hogy ilyen a parom. Hozza teszem a filmen szereplo ferfi nem a parom, es a szoveg nemet ( ez nalunk is az, mert o osztrak )

[link]

78. 39694c0c70 (válaszként erre: 77. - 2caf8744b6)
2012. márc. 21. 14:26

Akkor se kiabáljon!

Ha mondanivalója van, azt tegye normális hangon.

Ha meg nem, akkor fogja be...!

77. 2caf8744b6 (válaszként erre: 70. - Aeb0378846)
2012. márc. 21. 12:26

Nem szerettem volna senkit meg bántani.

Biztos, hogy sokösszetevője van egy ilyen helyzetnek. De azt nem tűrheti senkisem, hogy mindig kiabáljanak vele.

Álltalában ki használják a gyengébb (békésebb csendesebb jellemel rendelkező nőket a párjuk, mert nem szólnak vissza mert bele törödnek a helyzetbe.

Nem tudni miért!!! Valoszinü ragaszkodnak hozzá (szeretik) vagy mit tudom én miért.

De sajnos nagyon sokan vannak akik az álltalam le írt okok miatt türnek.

Mert mi is lenne velük ha a "császár" nem ad neki pénzt vagy netán ott hagyja őket.

Sajnos ismerek ilyen helyzetet nem is eggyet,

Ezek a nők mindenhól csak panaszkodnak de tenni nem képessek mert mondván mi lesz vele???,

Olyan nők ezek akiknek még aban sincs bele szólásuk, hogy mit vegyenek fel vagy a konyha kertet meg sem közelíti.

A férje ültet kapál, Az ö dolga az hogy főz meg, nagyon csúnyát írok most!!! Amikor neki kell a nő akkor fütyent és szét kell tenni a lábait.

Ez nagyon szómorú de ez valóság.

Nagy gyerekeik vannak és mindenkinek ez jó, mert apu mindig ilyen volt.

Na hát ezekre a nőkre gondoltam én. (Persze ez a nő (soha nem dolgozott)

A hibáimért elnézést kérek. Sajna nekem meg ez nem erősségem.

Az bizony szómorú, ha a gyerekek így nönnek fel ezt nem szabadna hagyni.

Mi nők sajna nem vagyunk hibátlanok, de azért vagyunk nők, hogy a férfiak szeressenek és meg becsüljenek bennünket, még akkor is ha tele vagyunk rossz tulajdonságokkal. Azért mégis csak a mi válunkra épül a család, mi nők adunk életet nekik férfiaknak.

EZÉRT NEM KIABÁLHATNAK VELÜNK. Csak néha néha picikét, ha nagyon rosszat teszünk.

2012. márc. 21. 10:59
nálam az szokott lenni a probléma, hogy nem kiabálok... ez sem jobb...
2012. márc. 21. 10:55

Most látom, hogy már sok érdekes témát kiírtál.

Neked se lehet könnyű az életed:(

74. júliusi (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. márc. 21. 10:49

Őszinte leszek.Nem tudom, mert az én férjem nem kiabálós. Szinte veszekedni se lehet vele.

Viszont én, sajnos, ha felhúznak, hajlamos vagyok felemelni a hangom:(

De ok nélkül sose szoktam kiabálni,és már régóta nem volt rá okom...

73. aeb0378846 (válaszként erre: 72. - Aniko.k)
2012. márc. 21. 09:49
Próbáld felvenni, miket csinál telfonnal, kamerával. Sajnos én is túlzónak hittem mig nem hallottam a saját fülemmel. A párodnak talán valami szemvestiés kéne, mert mig nem látja magát kívülről adig nem ismeri el hogy baj van.
72. aniko.k (válaszként erre: 70. - Aeb0378846)
2012. márc. 21. 09:46
Az utgolso mondatod nagyon rank illik ! A fenebe is !
2012. márc. 21. 09:03
Elnézést a sok helyesírási hibáért, ha izgatott vagyok ez előjön.De ez nagyon felkavart amit írtál.
70. aeb0378846 (válaszként erre: 68. - 2caf8744b6)
2012. márc. 21. 09:02
Nem csak ez lehet az ok. Hidd el egy doglozó nőt is lehet rettegében tartani. A barátnőm 20 év után vált el a párjától, minidg panaszkodott rá. Őszintén azt hhittem túloz, hogy őt terrorizálják..Na egyszer meghallgattam az üzenetet amit a férje a telefonja rögzitőjén hagyott. a stilustól az én ereimben is megfagyott a vér.Onnan azt a szent embert már semmibe sem néztem. Mikor a legkisebb gyerek leéretségizett, a barátnőm beadta a válókeresetet, én mondtam hozzánk jöhet lakni, ha nagy lesz a baj. Nem fizikai leki terror volt az ami kiboritotta.Évek teltek el tavaly ment hozzá egy nagoyn jó emberhez, csendes halkszavú és nagyon kedves.Ha egy nő nem akar patáliát a családban sokat képes tűrni.Amúgy pont a gyerekek miatt kell lépni. Ha egy mód van ne nőljenek fel terrorban.Néha a közeli család sem tudja mit rejt a szép maszk.
69. 39694c0c70 (válaszként erre: 68. - 2caf8744b6)
2012. márc. 20. 09:00
De nem ám!! :))
2012. márc. 19. 14:50

Sokan vagytok akik el tűrik a párjuknak, a felsöbbrendüségét.

Akiket ismerek azoknak az élet vitelük olyan, hogy türnek mert nem dolgoznak (soha nem is dolgoztak) Az ilyenekre szókták mondani jól mentek férjhezz, nert a férjük el tartja őket.

Olyan dolgokat türnek el amit nehéz itt fel sorolni, és csak azért mert nem kell nekik dolgozni.

Aztán ha szólnak valamiért akkor a kiabálás verés jár érte.

Ezt nő ha annak érzi magát nem tűrheti el!!!!!!

2012. márc. 11. 12:38
Te, ez a párod ugyanaz, aki nem akart sokáig szexet? Nem az a lényeges kérdés, hogy megcsal-e (1ébként ez sem biztos), és hogy te szereted-e őt, hanem az a tény sajnos, hogy ő már nem szeret. Ha szeretne, nem így beszélne Veled és az tuti, hogy nem mellőzne, főleg nem ilyen hosszú időn keresztül. :(
2012. márc. 10. 23:16

Azért maradnál a párod mellett, mert az érdekel mit mondanak mások? Ennyire érdekel az emberek véleménye? Kérdezd meg magadtól, mennyire jó ez a gyermekeidnek, boldogan tudnak-e majd így felnőni? Aztán kérdezd meg azt is, hogy Neked mennyire boldog így az életed (nem önzőség feltenni ezt a kérdést)?

Ha őszintén válaszolsz legalább magadnak ezekre, az fél siker. Kívülről mindenki látja, hogy nem szabad vele maradnod, már a lelked mélyén Te is tudod, később visszanézve meg a homlokodra fogsz csapni, hogy jajj hát ilyen 1értelmű kérdésre kerestem itt a választ a fórumon? :) De addig még egy kis lelki vívódás vár rád, nem olyan könnyű ez onnan nézve.

Ha nagyon akarod, 1szer beszélj a kedves pároddal, ha így folytatja, akkor vége a kapcsolatotoknak, mert veled nem lehet így bánni. De légy határozott. Ha viszont tudod, h nem mész vele semmire, ki is hagyhatod ezt a lépést :)

2012. márc. 7. 14:54

Az nagyon nem jó!!!!

Sok minden lehet az oka ennek.

De leginkább az, hogy nem szereti a társát(párját) vagy ilyen alapból.

Ezt hozta magával gyerekkorból, bármi is ezt nem lehet károsodás nélkül el viselni.

Érzelmileg szellemileg aztán késöbb még fizikailag is le épül akivel így bánnak.

És ugye tudjuk, hogy ha beteg a lélek a test is az lesz csak idő kérdése.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook