Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ALDI. Ismeritek? Jártok oda vásárolni? Ha igen mi a tapasztalat? fórum

ALDI. Ismeritek? Jártok oda vásárolni? Ha igen mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. jan. 18. 11:29

Tök más márkák vannak benne, mint a Lidl-ben. Itt is vannak jó és szar termékek. Én sok dolgot szoktam ott venni, és elég jó árakat lehet kifogni, persze extrém drágák is vannak. És persze Aldi és Aldi között is van különbség, ahogy a Plusok, Corák között is.

Egyébként több mint 2 hete vettem ott friss vágott virágot. 1200 forint volt egy nagy csokor királyliliom és egy nagy csokor frézia. Azóta is itt van asztalon. Illatozik, és gyönyörű. Ennyiért egy virágosnál 2 szál rózsát kaptam volna, azt is csomagolás nélkül :o)

18. bomee
2009. jan. 18. 11:04
nálunk most nyilik a héten egy aldi, biztosan elmegyek szétnézni. aztán majd kiderül, hogy milyen. Én az akciókra bukok, nem számit, hogy Lidl, Penny, Cora vagy Auchan.
2009. jan. 16. 05:51
Hozzánk legközelebb Cegléden van. Mettől meddif tartanak nyitva? Úgy, mint a Lidl?
16. Icus
2009. jan. 15. 17:30
Annyiból jó, hogy mindig kevesen vannak. Mindig van friss pékárú és zöldség, gyümölcs. Rengeteg édessége van. Háztatási és vegyiárúk közül, csak a szemetes zsákot vesszük ott, semmi mást. Igaz nincs is sok mindene. A szalámi, tejtermék, nagyon drága. Fagyasztott gyümölcsöt veszek ott az nagyon finom és nagyon jó áron van. Ja és a tk.rozskenyeret és a zabpelyhet, ott a legolcsóbb és a legfinomabb, ezek jobbak, mint a lidlisek. AZonkívűl semmi nincs:( SZámomra hihetetlen, hogy hogy tud talpon maradni ez a bolt:(
2009. jan. 15. 16:56

A férjem volt kétszer hasonlit a Lidl-hez, de drágább!

Maradunk a Lidl-nél!

14. gaby70
2009. jan. 15. 16:53
Hát,én nem voltam tőle elájulva.1x voltunk,de többet nem is megyünk
2009. jan. 15. 14:47

Mióta megnyílt nálunk, 2x voltam. Először koppantunk, mert nem lehetett kártyával fizetni, mi meg nem kevés pénzért vásároltunk. Még jó, hogy volt nálunk kp.

Aztán még 1x voltunk, mert épp az volt közel.


Nekem olyan hatása van, mint a LIDL-nek.

Annyira nem jött be, ki kell fogni mi olcsóbb épp. Annyiból jó, hogy nincsenek sokan.

12. pintyőke72 (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2009. jan. 15. 14:44

Sokkal drágább!! Ugyanakkor a termékei nem jobbak.

Nem ugyanazokat lehet kapni,mert külföldön egészen más áruk vannak, nagyobb a választék.

2009. jan. 15. 14:42
köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltok!
2009. jan. 15. 14:38

egyes szalámik, édességek, wc papír,papírzsepi ilyesmi jó, és ami még nekem bevált az a női harisnyanadrág,....nagyon jó sokáig bírja és nem viszketek benne mintha bolhás lennék :)

Nem veszünk itt mindent,de van amit kimondottan megéri

2009. jan. 15. 14:34

Én nagyon szeretem.

Igaz nem magyar orszàgon jàrok az Aldiba,de gondolom otthon is ugyanezek vannak,hisz legtöbb terméken màr ott van a magyar tàjékoztato is.

Igaz hogy a tisztitoszerekért nem vagyok oda(abbol inkàbb a jobb minöségüt szeretem)

Viszont a gyümölcsök zöldségek nagyon olcsok,az édességek is nagyon jok,és a hustermékekkel is megvagyok elégedve.

2009. jan. 15. 14:25
A kolléganőm esténként 99 Ft-ért szokott ott gyümölcsöket venni-kilóját!
2009. jan. 15. 14:21

Nekünk bejött.Vannak benne jó termékek.Az árai vegyesek.Van amiben jó árakat hoz,van amiben drága.

Ki kell próbálni.Mi is azért szoktunk oda is menni,mert nem nagy áruház,nincsenek sokan,stb...

6. 2a8d549dd2 (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2009. jan. 15. 14:14
Nem hiába vagyunk fórumtársak!:-)))
5. Myrthil (válaszként erre: 4. - 2a8d549dd2)
2009. jan. 15. 14:09
Hasonló a véleményem. Mindenben megegyezik a Lidl-lel, csak drágább! sokkal....
2009. jan. 15. 14:07

Ugyan olyan gagyi mint a LIDL!

De van akinek bejön ez az én véleményem csak és kizárólag!

2009. jan. 15. 14:07
Nálunk most nyílt karácsony előtt. Én még nem voltam (nem rajongok a raktáráruházakért), de a parkolójában nem nagyon látok tömegeket...
2009. jan. 15. 14:06
Még nem voltam pedig Gyulán is van:-))
2009. jan. 15. 14:05
ALDI. Ismeritek? Jártok oda vásárolni? Ha igen mi a tapasztalat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook