Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alak formáló feladatok tippjeire lenne szükségem! aki tud ilyeneket az segítsen! fórum

Alak formáló feladatok tippjeire lenne szükségem! aki tud ilyeneket az segítsen! (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 24. 21:51
én youtubeon gyűjtöttem össze hasizomgyakorlatokat, ott jól össze vannak szedve profi edzőktől! pl. hasizomra beírod hogy "ab exercise" és külön van alsó, oldal és felső hasizomra gyakorlat. de kardió edzés nélkül ne várj csodát! muszáj előtte izzadnod minimum 20 percet, (pl szobabiciklizni)mert először a kalóriát használod fel és csak utána ég a zsír. személy szerint az aerobic órát ajánlom mert nem tudod akkor abbahagyni amikor neked tetszik :D meg ott megtanulod helyesen végezni a gyakorlatokat és sokat otthon is tudsz csinálni belőlük.
2009. aug. 15. 00:07
mert eddig 100 felülés naponta de ezt én nem érzem teljesnek... megköszönném a segítségeket és tippeket...
2009. aug. 15. 00:06
mert most ott tartok hogy napi 100 felülés... de ezt én nem érzem teljesnek... megköszönném ha segítenétek...
2009. aug. 7. 02:05
idáig is mindig foglalkoztam magammal és van saját edzés tervem is vagyis ez már a kitudja hanyadik mert folyton újat és újat kezdek... ezért szeretném kikérdeni a véleményeket! jó lenne pár tipp hogy melyik területre milyen mozgás kell... mennyi?... meg ilyen adatok!... köszönöm előre is! :D
2009. aug. 7. 02:03
Alak formáló feladatok tippjeire lenne szükségem! aki tud ilyeneket az segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook