Aktív árpa (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
45. László 70 (válaszként erre: 44. - Vieri2000)
2019. nov. 24. 17:38
Olvasd el Dr.lenkei Gábor Cenzúrázott egészség című könyvét,melyből kiderül,hogy a koleszterinnek nincs felső egészségügyi határértéke,csupán ajánlott létezik!Továbbá a só nem emeli meg a vérnyomást,a C vitamin nem okoz vesekövet,a zsír csökkenti a kolesztrinszintet,a zsír nem hizlal,hanem fogyaszt,stb.,stb.
2012. jún. 23. 19:34

Üdv! Nekem tavaly ajánlották a koleszterinemre. 7 felett volt 1 hónap szedés után szépen beállt.

Nekem bevált. most megint szedem de azért most egy kicsit meglepődtem a szójafehérje miatt. Többen mondják hogy férfinak nem a legjobb. Erről ki mit tud?

2012. febr. 22. 10:07
Sziasztok!Elkezdtem inni az aktív árpa formulát fogyás céljából.valaki fogyózik ezzel?Este kicsi banánnal kevertem be+kis tej,tényleg nem voltam éhes.Reggel is ottam,most béhesebb vagyok.Kiváncsi vagyok a tapasztaltokra!
42. Valleypond (válaszként erre: 34. - 9e87ecb3d5)
2011. dec. 18. 13:52

Tisztázzuk: nem tudom, milyen cégről beszélt a "jószándékú" illető, de biztos hogy nem a többiek által említett és fogyasztott AKTIV Árpa Formuláról. Az ugyanis nem "simán ledarált" árpából van, hanem napokon át csíráztatják (ettől megnő a csíra vitamin- ás ásványianyag-tartama), és ez kerül ledarálásra. A felhasznált árpa pedig tanúsítványokkal rendelkező, génmódosítás-mentes bioápra.

A dobozon olvasható továbbá, hogy nem szója, hanem szójafehérje van benne, így a termék mentes a szója minden ártalmasságától. Ízesítés végett még van benne egy kevés fruktóz, és ennyi.


Mellesleg, kíváncsi lennék, ez a szimplán mocskolódó személy hogyan látott bele ilyen részletességgel a gyártásba; a cég közel 10 éves működése óta ugyanis nem volt távozó alkalmazott, pláne nem olyan, aki így beszélt volna a termékről.

41. kam2
2011. aug. 22. 13:00
...Persze tejjel és banánnal a legfinomabb,vagy ha valaki nem bírja a tejet akkor szója,-zab vagy rizstejjel.
40. kam2
2011. aug. 22. 12:58
Én is csináltam vele 3 napos tisztítókúrát banánnal keverve.Úgy nem voltam éhes(ami nálam nagy szó!),de ha joghurtba keverem úgy igen.Én nagyon szeretem az ízét.
2011. jún. 28. 15:55

Már régen írtak ide.


Én tavaly ittam 1-2 hónapig napi 2-3 adagot. 14 kg-ot fogytam tőle.

Télen sajnos vissza szedtem és most megint venni akarok és megint elkezdem az ivását.

2010. okt. 24. 17:34

vajon a svéd kocka dobozos is kamu akkor?


[link]

2010. okt. 24. 17:32
Na igen kb ha csak alapanyagban gondolkodunk, akkor min 50x érheti meg nekik.. + szója is akkor kérdéses minőség.. és nem a legjobb.. ejj, mindenhol ez az átverés..
36. 7529edede9 (válaszként erre: 34. - 9e87ecb3d5)
2010. okt. 24. 15:56

Több cég is van aki forgalmazza.

Ha valóban igaz akkor ez gáz-az ár miatt.Én nem fogyás miatt használtam mondjuk.

35. 6532c775dd (válaszként erre: 34. - 9e87ecb3d5)
2010. okt. 23. 23:21
Hat a hit is félig segít, amúgy nekem eddig csak jo a tapasztalatom, de 100 forintból, jobban kijönne persze. És a többi vitamin is átverés? Tudsz valami jobbat? :)
2010. okt. 23. 21:34

Sziasztok!

Nem akarok senkit elkeseríteni, de én az árpát forgalmazó cégnél dolgoztam jó sokáig és nagy átverés ez is.

Sima árpa van ledarálva, amit boltban kb. 100forintból meg lehet vásárolni.

A dobozon persze különleges eljárással csíráztatott árpa leírása szerepel, de ha nem akartok feleslegesen kidobni az ablakon 5-6ezer forintot, akkor szerintem ne dőljetek be.

Elvileg mindent, gyakorlatilag nem sokat tud, de fogyasztó hatása biztos nincs.

Nyugodtan kérdezzetek, ha érdekelne vmi a termékről.

33. 6532c775dd (válaszként erre: 32. - 7529edede9)
2010. okt. 23. 21:17
Szuper:) Fogyni is lehet vele szerinted?
32. 7529edede9 (válaszként erre: 31. - 6532c775dd)
2010. okt. 23. 16:22
Csak 100%-os rostos ananászlébe tettem, mással nem is próbáltam.Ez nagyon bevált, fincsi az íze, próbáld ki.
31. 6532c775dd (válaszként erre: 30. - 7529edede9)
2010. okt. 23. 15:47

Szia,


Wow:) és Te mibe keverted? Abban a két napban vízbe vagy gyümölcs lébe, teába, joghurtba?


Én eddig az emésztésemen érzem, hogy nagyon jót tesz!!

30. 7529edede9 (válaszként erre: 29. - 6532c775dd)
2010. okt. 23. 12:32

Szia,

én hébe-hóba eszem méregtelenítés és a lúgosítás végett, nagyon finom, hasznos.Volt 2 nap amikor semmi mást nem ettem csak ezt és egyáltalán nem voltam éhes sőt harmadik nap amikor más kaját vettem magamhoz,hát úgy éreztem, hogy nem bírok mást enni.

2010. okt. 22. 15:54
Sziasztok, én is most vettem egy dobozzal, nagyon kiváncsi vagyok! Eddig azt érzem, hogy tele vagyok energiával, jóllaktam és nem vagyok éhes!
2010. júl. 4. 09:18

Sziasztok!

Ma kaptam egy javaslatot az aktív árpára, szeretném, ha van itt olyan, aki szedi, és nem most kezdte, írna pár sort a tapasztalatairól, és az adagolásról. Köszönöm.

2010. máj. 23. 20:16

Sziasztok!


Cukorbeteg vagyok és érdeklődni szeretnék, hogy tényleg jó-e a cukorra? Azt tudom, hogy a leírásban benne van, hogy jó rá, de én konkrét tapasztalatra lennék kíváncsi! Előre is köszönöm a segítséget!!!

2010. febr. 3. 10:44

Tiszteletem mindenkinek!


Nem akarok termékeket reklámozni:) de azt el kell mondanom, hogy komplex vitaminkészítményekkel, algával, megadózisú C-vitaminnal, és szénhidrátszegény étrenddel rengeteget lehet fogyni, úgy hogy a szervezetünk nem szenved hiányt semmiben. Rólam igy ment le 30 kiló túlsúly. Igaz nem volt fáklyásmenet, főleg az elején, de működik a dolog. Szerintem a dr.l... termékek jók, vallási hovatartozástól függetlenül működik... Néhány saját fejlesztésű egyszerű receptet leközlök a recept blokkban. Az aktív árpa ereje a lúgosításban rejlik, ezáltal csökkenti a szénhidrát éhséget. Persze a Candida Albicans nem szereti, de ez az ő baja:)

Szóval: Rengeteg komplex vitamin, nyomelem, ásványi anyag, hogy a szervezeted NE éhezzen, ha ez megy akkor egy idő után nem fogod úgy kívánni a kaját, mert minden anyagot megadsz a testednek. Hidd el ebben az állapotban sokkal könnyebb felvenni a harcot az édességek, a finomlist, a kristálycukor pusztító hatásai ellen. Saját tapaszatlatomból beszélek kb hat éve kísérletezgetem a "módszert" Tapasztalataimat -30 klió fogyás után- szívesen megosztom Veled. Legyen gyönyörű, Fénnyel teli napod!

Tisztelettel: Gergő73

25. albert9876 (válaszként erre: 24. - Borsi80)
2010. febr. 2. 13:16

Mióta eszed ezt az Aktív árpát?

Tapasztalsz tőle valami változást?

Emésztés, fogyás stb... :)

2010. jan. 14. 13:15

Sziasztok!


Én is a Lenkei-féle aktív árpát veszem és z 4770Ft-ba került nekem legutóbb. Én legjobban a mézes-rostos Aktívia joghurtba keverve szeretem. Én jól el tudom keverni benne. Nem egy bazi nagy evőkanalat használok, hanem egy filigránabb teáskanál szerűséget, mivel azt is meg lehet púpozni. Először egy kanállal rászórom a joghurt tetejére, majd a szélénél dugom be a kanalat, ahol nincs árpapor és onnan kezdem a keverést, hogy ne a kanálra ragadjon. Aztán meg lehet ismételni még egyszer. Nekem így nagyon ízlik, bárcsak a vizsgák miatt ne ennék meg egyébként is mindent, ami az utamba kerül :)

2010. jan. 6. 14:00

Sziasztok!


Tegnap akartam venni megint Aktív Ápra Formulát (fehér hengeres dobozosat) és 6300 Ft-ot kértek érte.

Nem vettem meg.....

Legutóbb 5000 ft körül vettem. Ti mennyiért veszitek?

Ennyire fölment az ára, vagy csak át akartak verni abban az üzletben???!!

2009. dec. 14. 19:30
most megint venni akarok, mert a gyomrom roszalkodik, es eszembe jutott, hogy anno nekem milyen jo volt az arpa fogyasztas utan :)
2009. dec. 14. 19:30
nem tudom, en azt ittam, amit szinte mindenhol lehet kapni, a narancsosarba betus feher kerek tegejest, en majdnem hogy szerettem az izet :D
2009. aug. 17. 13:49

Barátnőm a svéd kockadobozosat próbálta, de ő sem bírta az ízét...

Én egy herbáriában vettem a magyar hengereset 4990-ért kb 3 hónapja. Vacsorára eszem, és azt vettem csak észre, hogy bővülnek a ruháim... :)) arról nem is beszélve, hogy az édességeket sem kívánom, pedig előtte tömtem a csokikat rendesen..

2009. jún. 21. 18:55
Én is ettem és kiegészítőként nagyon jó dolognak tartom!
2009. febr. 12. 14:38
Basszus, ha tudtam volna, hogy "lenkeis", meg sem veszem... Nem gazdagítok mocskos szcientológusokat..., ááá... Átböngészem otthon a dobozomat, van-e rá utalás, remélem nem akkor voltam vak, amikor megvettem! Pfff...
2009. febr. 12. 14:01

Sziasztok!!

Hát látom itt ritkán írogatok, de azért leírom én mit gondolok. Testvérem javaslatára kezdtem használni a Dr.Lenkei féle árpa formulát, mert ő közel 2,5 hónap alatt szabadult meg 10 kg-tol. Nos én is használom kb 2-3 hete rólam eddig csak 2-3 kg ment le. A reggelit és vacsorát helyettesítem vele és nem szoktam éhes lenni. Én a Dr. lenkei boltba veszem meg 4730 ft-ért 2 deci tejbe teszek 2 ek. és azt rázom össze vagy mixerbe vagy egy fél literes üditös üvegbe. Tejjel iszom és meg is lehet inni mert nincs rossz ize.

16. Bea70
2008. szept. 9. 15:57
Én is kipróbáltam, a svéd szögletes dobozosat, a súlykontrollosat, azt hiszem a fittet. Hát? Sós és savanyú egyszerre, csak gyümölcsel, édesítővel, tejjel összeturmixolva iható, de az biztos, hogy tele vagyok tőle, és nem szédülök az éhségtől. Most vettem a kerek dobozosat, annak tök jó az íze, remélem ugyanúgy telít.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook