Aktív árpa (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2008. júl. 21. 15:18

AndiTaurus!

Mennyibe kerül ez az aktív árpa és te hol vetted?

2008. júl. 21. 14:49
Na igen, teljesen javult az emésztésem, ez a szer,tényleg jókat mutat magáról,és areggeli felkelés is sokkal kellemesebben telik, mint előtte, lehet, hogy tényleg tud valamit az árpa :)
2008. júl. 9. 21:11
Én a fiamnak használtam egy többek között árpát is tartalmazó készítményt . A székrekedésre. Apum pedig a cukor szintjét próbálja vele kordában tartani. Bevált.
2008. júl. 8. 20:10

Sziasztok! én elég rossz emésztésem miatt vettem egy dobozzal, tényleg jókatírtak róla a prospektusban, meg az eladó is jókat mondott, így gondoltam kikell próbálnom, az első jó tapasztalataim már az első napon megvoltak :)

éreztem, hogy ujra rosszalkodik a bendőm, bővebben, hasmenésem kezdett lenni, szorulásom, meg minden, megittam az első adagot, és alig 10 perc múlva elmúlt a görcs, estére persze megint elkezdtem görcsölni, újra megittam, és megint elmúlt. Úgyérzem hogy máris kezd enyhülni a dolog, nagyon rosz stádiumban van már az emésztésem, így jobban érzem, de majd kicsit később tudok újat mondani :D

2008. márc. 24. 23:06
Sziasztok! Évek óta "eszegetem" a különböző aktív árpákat. A kerek-dobozossal kezdtem, az úgy eltelített, hogy órákig nem voltam tőle éhes. Ha kaja után ettem, fel is puffasztott. A szögletes dobozos szójás is jóízű, de attól hamar megéheztem. Végül a szögletes dobozos tejsavóproteines változatnál kötöttem ki (már kb. egy éve), ami ugyan sós ízű és nagyon korog tőle a gyomrom, de ez a legegészségesebb. Más étellel együtt fogyasztva kifejezetten segíti az emésztést, púpra lakva is. :-) Úgy tudom, a szögletes az eredeti svéd, a henger meg az amerikai utánzat. A szójával kissé bizalmatlan vagyok. A tejsavó nagyon jót tesz a bélflórának, többek között.
2008. márc. 13. 10:12

Sziasztok!


Nem leszel éhes tőle, ha 3 púpozot evőkanállal keversz az italodba.

Én úgy szoktam, mivel szörnyű íze van - savanyú és sós, hogy banánt (ez veszi el legjobban az ízét) és narancsot összeturmixolok 3 evőkanál árpával egy kis mézzel és natur joghurttal. Annyira finom lesz így, hogy a kamasz gyerekeid is biztos szeretni fogják.

2008. febr. 21. 12:58
Sziasztok! Én egy hete eszem az aktív árpát és borzasztóan éhes vagyok!! Ti hogy bírtátok ki???
2007. nov. 15. 16:22

sziasztok!

velem tegnap kóstoltattak ilyet az árkád aljában levő bioboltban.

hoztam egy prospektust is a termékről, elég jókat ír.


azóta van valakinek tapasztalata ezzel az árpával kapcsolatosan? van már aki hosszabb ideig ette?

7. BioCica (válaszként erre: 6. - 81b5742eed)
2007. jún. 28. 16:53

Szia Ursa!


Én egy kicsi ételdobozba öntök kb. 2 dl vízet, abba rakok kb. 2 ek. aktív árpát és úgy rázom össze. Először a vizet kell beleönteni és utána az árpát, így nem ragad össze.

Azóta iszod az árpád? Milyen tapasztalataid vannak?

Üdv.

Eszter

2007. ápr. 25. 09:45

Sziasztok!


Látom, csak néha-néha téved erre valaki.

A kérdésem technikai jellegű :).

Hogyan lehet elkeverni könnyen az akítv árpát. Én már próbáltam gyümölcslében, kakaóban és joghurtban, de mindig sokáig tartott, hogy ne legyen csomós. Egyszer még shakerban is próbáltam rázogatni, na az volt a legeredménytelenebb.

Még a mixerre gondoltam, de arra meg azt írták, hogy azzal óvatosan, mert tönkreteszi a rostokat.


Egyébként ez még csak a harmadik nap, de tényleg nem vagyok éhes. De, ezt még nem nevezném tapasztalatnak! :)

2007. febr. 18. 20:56

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata az aktív árpával kapcsolatban?

2006. okt. 4. 09:01
Sziasztok! Van azóta még valakinek tapasztalata aktív árpa-ügyben? Kamasz gyerekeim vacsiját gondoltam kiváltani ezzel...Mit gondoltok?
2006. júl. 7. 18:43
Én is ma vettem egy dobozzal, mindjárt ki is próbáltam. Kb 13 órakor 2 evőkanálnit tettem vízbe, jól elkevertem, nem volt valami vészesen rossz ízű, viszont még most sem vagyok éhes.
2006. jún. 29. 13:51
Én kostoltam az aktiv árpát gyümölcslével és nagyon izlett föleg hogy átveszi annak az italnak az izét amibe rakod,vagy is nincs mellék ize.Nagyon jó zsírégető
1. Hoxa
2006. jún. 18. 10:54
Az aktív árpa egy különleges eljárással készített táplálék, ami nem okoz vércukorszint ugrást, ezzel is elősegítve a diétát, vagy a fogyókúrát.
Vacsora helyett fogyasztva megszabadít zsírpárnáinktól!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook