Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek volt már vastagbéltükrözése, írja le milyen volt... fórum

Akinek volt már vastagbéltükrözése, írja le milyen volt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
10. mandulacska2 (válaszként erre: 9. - Anyucika3)
2011. jan. 31. 18:09
Hát hogy a gyomortükrözés milyen , azt nem tudom. A gyomornál ugye egy csövet kell lenyelni. NEm tudom, az fáj e. Anyukám szerint inkább kellemetlen, hogy zavarja, hogy valamit dugnak le a torkán. Ahogy ezt elképzelem , szerintem a vastagbéltükrözés sokkal rosszabb, mert nyomja felfelé, közben levegőt is nyom be. Nekem nem tudom mitől fájt annyira (levegő, vagy maga a vizsgálat) de nagyon rossz volt.
9. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Mandulacska2)
2011. jan. 31. 18:07

Jááájjjjjj!

Rosszabb mint a gyomor tükrözés?Azt kibírtam már párszor.De valaki azt mondta annál nem rosszabb ez sem.

2011. jan. 31. 18:05
Szia. Nekem 2 éve volt. Hát nekem nem volt egy jó élmány. Előtte adtak valami bódítót, de ugyanúgy éreztem. Baromira feszült a hasam, és ahogy tükrözte, rohadtul fájt. Utána meg attól, hogy telefújták a hasam levegővel, teljesen fel voltam puffadva, és majd szétrepedt a hasam. Nem akarlak elrémiszteni, de nekem ilyen volt.
2011. jan. 31. 17:20
Keszthely
6. anyucika3 (válaszként erre: 5. - Bogicaa)
2011. jan. 31. 17:12

Majd írd le kérlek milyen volt.Valószínű nekem is el kell végezni ezt a vizsgálatot.

Szorítok neked,hogy könnyen túl éld.

Hol csinálják?

2011. jan. 31. 16:16
Nem kell. Előtte nap nem ehetek semmit, kaptam hashajtót amit 2x kell inni, és másnap vizsgálat. Bódításban csinálják, remélem nem lesz olyan rossz.
4. berna83 (válaszként erre: 3. - Bogicaa)
2011. jan. 31. 16:13
Be is kell feküdnöd a kórházba, ugye? Előtte lesz egy béltisztítás, gondolom nagyjából tudod, hogy működik, ugye? Reméljük, hogy semmi probléma nem lesz. Majd írd meg, ha túl vagy rajta. Szurkolok, hogy kibírható legyen.
2011. jan. 31. 16:11
állandó hasfájás, puffadás, görcsök, székrekedés
2011. jan. 31. 16:10
Anyukámnak volt, másfél éve, mert volt egy két hónapon keresztül tartó hasmenése. Állítólag nagyon rossz, de sokkal rosszabb volt neki azt mondja a kábító injekció hatása, azt mondta ha még egyszer menne, nem kérné többször. Mondjuk neki nem tudták teljesen megcsinálni, arra hivatkoztak, hogy túl kanyargós a bélrendszere, szerintem csak az orvos volt túl béna. Te milyen tünetek miatt mész erre a vizsgálatra?
2011. jan. 31. 16:03
2 nap múlva megyek tükrözésre. Nagyon félek tőle, mert hallottam jót is rosszat is.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook