Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek volt már vastagbéltükrözése, írja le milyen volt... fórum

Akinek volt már vastagbéltükrözése, írja le milyen volt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2016. márc. 28. 00:46
katus csak reménykedem ct nem lesz ennyire szörnyű :(
129. katus3 (válaszként erre: 128. - F2c4319b5a)
2016. márc. 27. 06:25
A bódító nekem sem használt. Mintha semmit sem kaptam volna. Nàlam nem volt gond, végig tudott menni, de nagyon fàjt. A Dél-Pesti gasztroja nagyon jó, lehet érdemes lenne oda menni, bàr mire ott is időpontot kapsz. :-( Szörnyű ami itt megy sajnos.
128. f2c4319b5a (válaszként erre: 122. - CIcó27)
2016. márc. 27. 00:19
cicó nekem nem használt kábítás semmit de császár miatt volt gond nem tudott doki feljebb menni én azt tapasztaltam haza értem mikor kábító használt és hatalmassat aludtam maga tükrözés nem fájt volna levegő se okozott nagy bajt ha valakinek simán be lehet jutni nem hinném fájna nagyon nekem össze növés van így nagyon fájt de doki ha nem is volt rendes 3-ik próba után abba hagyta nem kínzott tovább....
2016. márc. 27. 00:13
kedden megyek ct-re tűkrözés nálam katasztrófa volt ahogy írtam ct-t házi doki diagnosztizálja??mert nekem az a doki katasztrófa kiírt melóba 2 hete kinok közt hasmenés elleni és fájdalom csíllapítóval melozom allig eszem kedden megyek hozzá tp re vesz ct miatt de nem könyörgök neki tovább káosz a egészségügy ha műteni kell nem vállom be Bajcsiba mert higénia katasztrófális nagyon lepukkadt belgyógyászat...aggodom mert továbbra is megy a hasam még bogyó mellett is és nincs egy épkézláb hely ahol adófizető állampolgárként látnának el...
126. katus3
2016. márc. 24. 19:44
Laktózérzékenység miatt voltam, akkor màr beigazolódott a dolog, de a doki fontosnak tartotta ezt és a gyomortükrözést is. Bevállaltam egymás után a kettőt. Másfél évig ment a hasam előtte.
125. 937a2a883a (válaszként erre: 122. - CIcó27)
2016. márc. 24. 10:31

3 hónap folyamatos jobb oldali alhasi fájdalom miatt csinálták meg. Plusz állandóan nyálkás széklet miatt.


Nem találtak nekem semmit.

124. Csurmi
2016. márc. 24. 09:36
kollegám nemrég volt, hasmenésre panaszkodott. De kiderült nincs semmi komoly probléma, csak egy kisebb gyulladást találtak, amit normaflorral kikezeltek neki.
2016. márc. 24. 09:31

Nem nagy ügy.

Vagy kizár vagy megerôsíti a feltételezett diagnózist.

Gondolj a jobbra.

Kórtörténetet azért nem írnék.

122. CIcó27
2016. márc. 24. 09:28

Jövőhéten megyek két hónapja tartó baloldali és alhasi hasfájás miatt.

Elvileg kábítással csinálják.

Nagyon félek,de nem a vizsgálattól,inkább az eredménytől.

Aki már volt, leírná miért ment, és mennyi idő telt el a panaszai kezdete és a tükrözés között?

121. f2c4319b5a (válaszként erre: 119. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 15. 22:34
Nzuri!Hát gondolodom ct-n holnap melozom már de érzem valami nem stimmel és amióta volt a bélgyulladásom allig eszem inább menje el legyen negatív mint ne és roszabb legyen most ezt gondolom majd fönöömmel meg beszélem.
120. f2c4319b5a (válaszként erre: 119. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 11. 23:55
nekem beöntést írtak de nem tudom el megyek-e mert elegem van a kiszolgáltatottságból és nem jutok elöbbe áadásul oké van hasmenésem de ez már a megszokott szedán megyek melózni azt ki se váltottam semmit nincs má kedvem egészhez meg szoktam mit nem ehetek és má nincs véres székletem nagyon elkeserítő házi dokim is és kórház is
119. 23ebcdd68d (válaszként erre: 118. - F2c4319b5a)
2016. márc. 11. 15:24
Biztos többféleképp vizsgálnak. Nekem éhgyomorra kellett menni, megitattak vmi kontrasztanyagot, kaptam valami szurit, hogy csökkentsék a bélmozgást. Ennyi volt. Látták a problémát a vizsgálatkor.
2016. márc. 10. 23:24
Nzuri még nem tudom el megyek-e amint látom az se kellemesebb és ha colonoscópia nem sikeült akkor ez hogy itt is fel kellene fújni levegővel..Tud esetleg valaki erről a vizsgálatól...Úgy van íva elösszö beöntése jelentkezzek...azt lehet semmi bajom már...
117. 23ebcdd68d (válaszként erre: 116. - F2c4319b5a)
2016. márc. 10. 07:15
Szia! Sajnálom, hogy nem sikerült. Javaslom, ha megengeded, mindenképp menj el CT- re! Ha a régi császár miatt nem tudott vizsgálni lehet, hogy összenövés keletkezett. Bármilyen egykori hasi műtét után ez is előfordulhat. CT- vel előbbre lesznek, talán látnak is valamit. Ha van ötleted, hogy ki kegyen a háziorvosod csak jelezd felé, nálunk ő kérte át a dokumentumokat. Csak szólni kellett, tb kártyát vinni, a többit elintézte.
2016. márc. 9. 22:58
Nah röviden megy :)haza érve hatott dormikum és apa tv-et én meg felületes alvásba szereplő voltam filmbe de kiesett mibe is tehát otthon voltam mikor hatott de végre jót aludtam és színész is lettem.Nem tdom el megyek e ct-re mert már anyagilag se bíromújra tápszer por sokezerér és nem jutok előre házidokim egy 0.Nem tudja valaki hogy lehet házidokit váltani????Mára ennyi
2016. márc. 9. 22:53
Szanszi Nzuri rövidebb leszek de több komival!Dormikm nekem semmit nem használt ott akkor teljesen magamnál voltam végig mint írtam nem lehet tükrözni lehetetlen... de nem voltam 100%-ba elégedett Bajcsikorház 7:30 h 830-kor hívtak be minimális zsírmáj de semmi extra tükrözésre fé10 kor jutottam be doki az arogáns koszos negatív élmény de vizsgálatnál elősször aroggáns volt majd elnézést kért de nem lehet tükröni és nem én vagyok a hibás hanem valószínű császár metszés ami nekem a 20 évvel ezelötti módszerrel történt
2016. márc. 9. 22:17
Nzuri amit írtam abba volt állítólag a vizsgálatról de nem találtam meg mire gondoltak.Nem lehet tükrözni ez a lényeg 5 cm-ig jutott be onnan már levegőt se tudott fújni.Ct írtak ki pont húsvétkor kellene koplalnom én ki írattam melóba magam bár főnököm azt mondta ha kell ő visz be de el kell mennem ct-re...Jó hosszan írtam volna tegnap lehet az nem tetszett és azért írta ki trágár szó van bejegyzésembe...max komizok többször röviden
2016. márc. 9. 07:05
Ha azért nem sikerült esetleg, mert bódításban is fájt, akkor szerintem próbálj meg gyűjtögetni, ha van rá lehetőséged és kérd altatàsban magándokinál. De mindenképp csináltasd meg.
2016. márc. 9. 06:28
Én nem olvastam itt tőled trágárságot. Sajnálom ,hogy nem sikerült, mit mondtak, később megismétlik?
2016. márc. 8. 23:17
Nzri irtam volna mi volt de állítólag trágár szó volt amit nem találtam nem sikerült vizsgálat :'( tanácstalan vagyok de leírom mindjá trágár vook vagy faceen?
110. 23ebcdd68d (válaszként erre: 109. - F2c4319b5a)
2016. márc. 7. 07:34
Igaz, én ihattam sőt a vizsgálat napján hajnalban kávét is vizet végig. Délután vizsgáltak lehet azért. De nekem a nutridrinket fel kellett higítanom. Szerdán ha tudsz írd meg hogy vagy!
109. f2c4319b5a (válaszként erre: 107. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 21:51
Ja meg én ihatok torsó nap is 5 tápszert!Ezt még egy komiba se olvastam!
108. f2c4319b5a (válaszként erre: 107. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 21:08
Nzri köszi 1 halkonzervet ettem meg egyész nap 4 tápszert holnapi nap iz para de kedd pff nagyon para
107. 23ebcdd68d (válaszként erre: 106. - F2c4319b5a)
2016. márc. 6. 05:13
Szia! Húst ne egyél már,max halat. Inkàbb levest ebédelj,egy könnyű főzelékkel, sok folyadékot igyál, egyél pl befőttet ha éhes vagy. Én előtte már így szoktam, könnyebben kitisztul a bél a vizsgálathoz. Teljesen normális, hogy félsz, próbálj arra gondolni, hogy rövidebb ideig tart, mint amikor vasárnap este irtóra fàj a fogad és csak másnap du.jutsz be a fogorvoshoz. Lehet, hogy téged a dormicum, vagy amit adnak úgy kiüt, hogy csak a hashajtás lesz a legkellemetlenebb az egészben. Meg lehet, hogy egy nagyon ügyes, kedves orvos vizsgál és utólag majd azt mondod, hogy nem is kellett volna ennyire félni. A vizsgálatra várók engem mindig halálra ijesztgettek, volt aki nagyon fájlalta. Már megtanultam nem odafigyelni, hisz látod, itt is írták már, hogy nekik abszolut nem volt vészes. Te csak erre gondolj.
106. f2c4319b5a (válaszként erre: 103. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 5. 23:32
Nzuri épp elötte vagyok holnap lesz első koplálási nap hétfőn hashajtás Ma azért ettem talán a tudat is hogy nem ehetek de holnap?Annyit írtak fehér rostszegényet ehetek az mi hétfőn meg 5 tápszert...Mondanom se kell az ideg má hajt...Közbe még pityergek is:(és mért is ne aranyerem most épp gáz és mért is ne női dolog is...Nem tdom elképzelni hogy nem menekülök el uh is lesz gondolom elötte had idegeskedjek még többet!!! :'(
105. f2c4319b5a (válaszként erre: 104. - Ibolyka43)
2016. márc. 5. 23:27
BÓDÍTÁSBA LESZ DE ÍGY IS RETTEGEK
2016. márc. 5. 07:07

Altatásban vagy zsibbasztásban végezd,én elvégeztettem,de senkinek nem kivánok ilyen fájdalmat,jobban fájt,mint egy szülés-

Ezért javasolom a boditást,engem nem altattak,nem boditottak,

103. 23ebcdd68d (válaszként erre: 102. - F2c4319b5a)
2016. márc. 5. 06:13
Szia Hajnalka! Nem tudtam visszakeresni a vizsgálat időpontját, remélem már túl is vagy rajta és bármi van már orvosolják is! Szurkolok neked és ha jobban vagy jelezheted, sokat gondoltam rád!
2016. márc. 1. 23:46
Sziasztok közeleg a vizsgálat és egyre roszabb szerintem már a félelemtől is hasmenésem van és sajna női gondom is épp lesz ráadásl ez a 2 tasak por 4400 ft volt lehet meg se bírom inni...kezd rrá lenni rajtam a pánik és tp vagyok de sajna máig előfordul mosakodnom kell toalett után annyira megy a hasam :(
101. f2c4319b5a (válaszként erre: 99. - 23ebcdd68d)
2016. febr. 24. 23:04
Nzuri nagyon köszönöm hogy tájékoztattál!!!!Én is azért válaltam be a tükrözést mert rémisztő volt hogy vér jött belöllem és óránként!Ma jól vagyok már sulyom is lassan de vissza tér..Közbe -közbe van hasmenés de már vér nincs.Ahogy írtam rettegek de nem viszakozom mert muszály menni nem szeretnék ujra olyan roszul lenni.Remélem nagy bajom nincs de ételekkel már hosszú évek óta vigyáznom kell kitapasztaltam mi árt azokat kerülöm!Nagyon köszi mégegyszer sokat jelent egy rettegő embernek a bíztatás!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook