Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek a mellük természetesen nagy, és ez egészségügyi problémát okoz náluk fórum

Akinek a mellük természetesen nagy, és ez egészségügyi problémát okoz náluk (beszélgetős fórum)


10. Lencsy (válaszként erre: 4. - Mese)
2012. márc. 11. 12:14
Ha bizonyítottan egészségügyi problémát okot akkor támogatja a kisebbítést a TB . Az egyik ismerősöm is így járt .
9. Bcicus (válaszként erre: 5. - Mese)
2012. márc. 10. 23:34
De hordassz melltartót ugye csak nehezen kapsz. Akkor ezek szerint erősen túlsúlyos is vagy, lehet atól is fáj a hátad, mert annyira a melled nem hatalmas, hogy indokolja. Erősítsd sporttal. Én 90-95 H de inkább I kosarat hordok és soha nem fáj a hátam, pedig ez nagyobb mint a te melled ezek szerint.
2012. márc. 10. 22:55
Az ismerősömnek is támogatta a tb a műtétet.Szent Imre kórházban csinálták és gyönyörű lett neki..járj utána,ha csak az anyagiak miatt nem akarod..
7. zsoka1984 (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. márc. 10. 20:23

95 F-G de általában G-s melltartót veszek vagyis turizok, mert ebben a méretben nem igazán van. A boltokban D-nél megáll a tudomány még a fehérnemü boltban is vagy vehetek 10000-ért ennyim meg álltalában nincs.

Valmilyen szinten problémát okoz a nagysága, de nem annyira, hogy kés alá feküdjek.

Szerintem az egyik legfontosabb a melltartó méret választása.

6. Havran (válaszként erre: 4. - Mese)
2012. márc. 10. 19:32
Megkéne probálni utána járni,az unokatesom hasonló cipőben jár és neki megcsinálják tb alapon összel lesz a mütét ha addig le tud fogyni.Itt nem arról van szó,hogy neked nem tetszik hanem ez már nem normális és problémát okoz.
5. mese (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. márc. 10. 19:27
hát, nekem nem 90D...:( Bár annyi lenne.. 105-110 E-F között van a méretem..
4. mese (válaszként erre: 3. - Havran)
2012. márc. 10. 19:26
dehogynem! csak még munkám sincs, a szüleimmel élek, 24 éves vagyok... és hát nincs ilyenre keresletünk...:S
3. Havran (válaszként erre: 1. - Mese)
2012. márc. 10. 19:16
MellkisebbÍtésen nem gondolkodtál?
2012. márc. 10. 19:01

90D...az nem olyan nagy:)

de a scheuermann nálam is kialakult,egyetlen gyógymód van rá (mindent próbáltam)

ceragemágy!!!!!

1. mese
2012. márc. 10. 18:58

Szeretnék hozzám hasonló tapasztalatokkal rendelkezők véleményét olvasni, ugyanis nálam van egy probléma. Nagyon fiatal voltam, mikor a mellem nőni kezdett, és igencsak nagy, melltartót nem nagyon kapok magamra.

Sajnos mára (20-on évesen) ez nálam igen komoly egészségügyi problémákhoz vezetett. A gerincem nagyon rossz állapotban van, mindennapos fájdalmaim vannak, a terhelés következtében Scheuermann kór alakult ki nálam.Munkát emiatt nem igazán tudok végezni, ha fél óránál többet állok, a fájdalom elviselhetetlen.

A gerincem a melleim miatt (is) nagyon le van terhelve...:(

Akinek hasonló "kínt" okoz a nagy mell, vagy egyéb egészségügyi problémákhoz vezet, azoknak a véleményét, tapasztalatát szívesen várom, illetve bárkiét, aki érdemben hozzá tud szólni a témához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook