Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik kisbabát akarnak, és rajta is vannak a dolgon, gyertek beszélgetni fórum

Akik kisbabát akarnak, és rajta is vannak a dolgon, gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. okt. 9. 22:23
képzeld én meg most voltam hányni... :S megéreztem valami furcsa szagot ami nem tetszett és egyből futottam a wc-re inkáább csak öklendeztem kevés hányás jött,de nem mondanám hogy elmult a hányingerem :S:S
38. burbók (válaszként erre: 37. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 22:19
De nagyon,de csak később. Amikor elkezdtem elhagyni a kávét.
2011. okt. 9. 22:17

igen:))

És fáradt nem voltál?én egésznap aludnék... Nem rég keltem fel 6körül és máris megint álmos vagyok :/

2011. okt. 9. 22:15
Ez igazán nem nagy segítség.:)Elrepül az az egy hét nagyon gyorsan.
35. manócskaah (válaszként erre: 34. - Burbók)
2011. okt. 9. 22:11
akkor jóó ez megnyugtat:) Az még egy hét,majdnem...jajj olyan nehéz ez a várakozás,meg ez a bizonytalanság :S:) köszi hogy próbálsz segíteni,aranyos vagy :)
34. burbók (válaszként erre: 33. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 22:07
Szerintem nekem egyáltalán nem jöttek ki. Pedig tuti terhes voltam,a másik szobában alszik a bizonyíték.:) Tényleg ne olvass! Lazíts és várj.Úgyis kiderül néhány napon belül.
33. manócskaah (válaszként erre: 32. - Burbók)
2011. okt. 9. 22:05

Nem feltétlen kellett még kijönni ezeknek a mirigyeknek?

ahw de jó nektek:) Akkor gondolom a 2.ra sem kell majd túl sokat várni :)

32. burbók (válaszként erre: 31. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 22:02

Szerintem ne olvass túl sokat.:)

Elsőre szerencsénk volt. Gyakorlatilag nem próbálkoztunk.

2011. okt. 9. 21:54

És meddig próbálkoztatok mire összejött a baba?:)

Mást nem éreztél? képzeld azon aggódom hogy csomó helyen olvastam hogy ha terhes vagy ilyen mirigyeknek kéne kijönni a melleden(mellbimbó) Hát nekem az egy sincs :S

30. burbók (válaszként erre: 29. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 21:51
Én felfázáshoz hasonló szúrást éreztem, aztán pontosan úgy éreztem magam,mintha meg akarna jönni. EL is keseredtem egy kicsit.De 2 napkésénél csináltam tesztet és pozitív lett.
29. manócskaah (válaszként erre: 28. - Burbók)
2011. okt. 9. 21:48

Köszönjüük:) És nektek is sok sikert,drukkolok ezerrel:)

Neked mik voltak a legelső tüneteid? :)

28. burbók (válaszként erre: 27. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 21:42

Hűha,hát nem szívesen jósolnék semmit,de ebben a "stádiumban" bármi jelenthet babát.

Hasonlókat éreztem én is mikor a babám beköltözött,de biztosat,csak a teszt jelent.Én nagyon drukkolok Nektek:)

27. manócskaah (válaszként erre: 26. - Burbók)
2011. okt. 9. 21:36

Köszönöm :) És mit gondolsz a tüneteimről lehet van baba? :) nem tudom olvastad e de azért leírom :) Te már tapasztaltabb vagy ebben :)


A párommal 3hónapja vagyunk rajta a baba projecten.Na most,30.-a körül lehetett peteérésem(ovulációs kalkulátor szerint) de lehetséges hogy valamivel előbb volt.Körülbelül 5napja furcsa szurkát éreztem a hasam jobb oldalán,a petefészek körül,és olyan érzésem volt mintha megakarna jönni.Ami ugye lehetetlen,több mint egy hét volt még ekkor a nemvárt mensi-ig.A melleim majd leszakadnak ugy fájnak,és az ébredési hőm 37,0.

tegnap éjjel megint görcsölt a hasam de ez most másfajta görcsölés volt,olyan tompa...nem is tudom megmondani milyen :S:)

és a fejem is fájt felváltva fájt a fejem és a hasam.

Ma pedig...mindenért sírok amit utálok :S:D

Szerinted lehetséges? :)

2011. okt. 9. 21:31
akkor őrült nagy drukk és gólya-raj Neked:)
2011. okt. 9. 21:28

köszi :) Nekem ez lenne a haramdik nemvárt,ami remélem nem fog bekövetkezni :) Tehát ez a 3.hónap hogy próbálkozunk.A mellem az most nagyon fáj,de lehet a közelgő mensi miatt...(október 15.ére nem várom) Viszont eltüntek a pattanásaim ez jóóó :) utáltam öket:S:D

Egyéb tünetem ma nem volt:S:)

24. burbók (válaszként erre: 23. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 21:22

Köszönöm.:)

Nektek is egy kalappal:)Annyira nem vagyok elkenődve. ez még csak a 2.nemvárt.Neked mikor (nem) kellene jönnie.Én is elég sírós voltam az elején.

23. manócskaah (válaszként erre: 21. - Burbók)
2011. okt. 9. 21:19

Szia burbók:) Üdvözöllek köztünk:)

Ne keseredj el,majd következő hónapban ;) sok sikert:) És gratulálok a kislányodhoz:)

22. manócskaah (válaszként erre: 16. - Holdsugár83)
2011. okt. 9. 21:17

Szia:) örülök hogy egyre többen leszünk és teis csatlakoztál:)

Hát mi 3.hónapja próbálkozunk,és kb 5napja volt az első tünet(ek) tegnap éjjel pedig a második(ak) de persze ez még nem biztos h a baba miatt van lehet csak beképzelem vagy én már nem tudom :S Ma nagyon világ vége hangulatom van mindene bőgök,és megsértödöm minde apróságon,pedig nincs is rá okom...majd tul leszek ezen is:)

21. burbók (válaszként erre: 20. - Holdsugár83)
2011. okt. 9. 21:04

Hát olyan sok mindent nem tettem. Végig mozgásban maradtam,de kismama tornára nem jártam.

Rengeteget kommunikáltam a babával pocakban,elmondtam,hogy zajlik a szülés, a születés,hogy neki mi a "feladata". Nem tudom,hogy ez segített-e bármiben,de engem megnyugtatott.

Jó dokim volt,aki végig hagyta, hogy azt csináljam ami nekem kényelmes.

Ez volt a szülés.

A várandóssággal szerencsém volt.Jól viseltem,összesen 2szer hánytam akkor is azért mert éhgyomorra vettem be a vitamint...

Nem tudom ez min múlik.Én meg vagyok győződve róla,hogy őrült nagy mázlim volt.

20. Holdsugár83 (válaszként erre: 19. - Burbók)
2011. okt. 9. 20:58

Ezt jó olvasni :).

És mi mindent tettél h simán menjen a dolog?

19. burbók (válaszként erre: 18. - Holdsugár83)
2011. okt. 9. 20:54
Iskolaszerű:)Probléma mentes, még csak keményedéseim sem voltak. A végén kicsit vizesedtem, de semmi komoly. Egy héttel tovább maradt bent a pici lány, de spontán megindult a szülés, és az is komplikáció nélkül zajlott, még gátmetszésem sem volt. én csupa jót tudok csak mesélni:D
18. Holdsugár83 (válaszként erre: 17. - Burbók)
2011. okt. 9. 20:49

Drukk h összejöjjön a kistesó mihamarabb :).

Milyen volt az első terhességed?

2011. okt. 9. 20:29

Sziasztok Lányok!

Mi is épp próbálkozunk,nekünk ő lenne a második baba,az első kislányom most 15 hónapos.

Ebben a hónapban tuti nem jött össze,épp az imént néztünk farkasszemet,én és a mikulás.:( mindenkinek nagyon drukkolok!

2011. okt. 9. 20:25

Sziasztok!

De orulok h ratalaltam erre a forumra,es rogton akadt is valaki aki hasonlo cipoben jar mint en!

Manocska te miota erzel igy?

Mi is elso babaval probalkozunk,elso nekifutas...

2011. okt. 9. 19:39
Nekem igazából semmilyen más tünetem nem volt. Nem fájt se a derekam, se a cicim.
2011. okt. 9. 17:50
hátt,majd az idő megmondja hogy mi van a dologban:) a derekad nem fájt?
2011. okt. 9. 16:39
Nekem se sokszor volt hányingerem, és nem reggel hanem a legtöbbször inkább délután. Nálam olyan volt, hogy ettem valamit, és pár perc múlva hangosan korgott a hasam. De olyan is volt, hogy nem kívántam semmilyen kaját.
12. manócskaah (válaszként erre: 11. - Esther78)
2011. okt. 9. 13:53

Sok nőnél előfordul ez az első terhességnél,szóval fel a fejjel:) Nemsokára átélheted újra,addig pedig sok kitartást kívánok neked:)

Nekem eddig egyszer volt talán hányingerem,az sem tartott tul sokáig,habár azt észrevettem hogy egyik pillanatban még nem is vagyok éhes a másikban pedig ugy érzem h majd kilyukad a gyomrom,mintha 2napja nem ettem volna:S:) ilyenkor szokott lenni egy kis hányinger. Neked nem volt ilyesmi tüneted?:)

2011. okt. 9. 13:37
Első babánk lett volna, és én szeretném újra átélni azt az érzést mint amikor megtudtam hogy terhes vagyok. És újra érezni az egészet, csak most már nem kevesebb mint 9 hónapig.
2011. okt. 9. 13:35
Nekem már elég korán voltak tüneteim. Először hányinger, szédülés. Utána ugye nem jött meg, akkor meg az állandó pisilési inger, az alhasi fájdalom, mint mielőtt megjön, utána az állandó éhség. És alhasi feszülés is volt. Csak az volt a baj, hogy a 4. héten elkezdtem vérezni, vagyis akkor még csak barnáztam. Ügyeletre mentünk, ahol még megvolt a petezsák. Írtak gyógyszert, és feküdnöm kellett. Több mint 2 hét vérzés után nem fejlődött tovább a petezsák, és nem volt szívverés, úgyhogy műtéti úton befejezték a vetélést.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook