Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik járnak aerobic-ra fórum

Akik járnak aerobic-ra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 8. - Lilllu)
2009. szept. 27. 18:52
ahha...sejtettem, hogy valami iylesmi..és ezt csapatban kell csinálni?miben különbözik a szobabiciklizéstől?vagy csak így divatosabb mondani?
8. lilllu (válaszként erre: 7. - 6a98b3b9fa)
2009. szept. 27. 18:07

Szia!

A spinning csoportos biciklizés röviden.még én sem voltam, de vannak ismerőseim akik járnak és nagyon dícsérik :)

7. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 6. - Sznilla)
2009. szept. 27. 17:53

Hát igen, mindig csak az idő, az idő, az idő...

De még mindig jobb heti 1x elmenni, mint 1x sem.

Én nem hiszem el, hogy sokan arra panaszkodnak hogy nincs idő sportra, nem hiszem el, hogy nincs egy héten 2 szabad órája valakinek saját magára

(egyesek a fürdősszobában eltöltenek annyi időt, nem???)

Én heti 2x járok/szeretnék járni aerobicra, de van, hogy úgy dolgozom, hogy éppen akkor van meló amikor az óra is lenne, ezért kellene valami még mellé, hogy ha heti 1x tudok csak menni, akkor is legyen mozgás, ne csak heti 1x.


De még mindig nem tudom, mi az a spinning...

Futás?Kerékpár?

2009. szept. 27. 15:18

Sziasztok!

Én jártam spinningre, 2 éve az esküvőm előtt - hogy max. formában legyek. Szerettem, de találtam jobbat. Egy éve született a fiam, maradt rajtam 7-8 kiló, egy másik kismama ajánlotta a step-aerobic-ot. Pontosabban ez a lány négy nap négy különböző edzést tart. Van kick-box, és van tornásabb, erősítős nap is. Én az utóbbi szeretem a legjobban. Steppel kezdünk, aztán szépen sorban jön kar, pocak, fenék. Nagyon kemény, felénk a legjobb. Az első hetekben erős izomlázam volt (heti kétszer jártam: 1 step és 1 erősítős), szuperül formába hozott. Ma már sajnos nem tudok gyakran menni, mert gyerkőcöt nem tudom lepasszolni, Apa meg pont úgy dolgozik.... Maradt az alkalmankénti aerobic, mellette pedig heti kétszer úszni megyek a kolléganőkkel. Ami formál, de lassabban izmosodok, és fogyok. Na, meg persze másképp fáradok el...

Véleményem szerint a legjobb az lenne, ha hetente egyszer erősítősre, egyszer spinningre, és egyszer úszni tudnék menni :(

5. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 4. - Newsy)
2009. szept. 27. 15:18

spinning alatt pontosan mit értesz?

olyan sokszor láttam már ezt, de igazán nem tudom mit takar :$

2009. szept. 27. 14:25

Szia ledig!


én jelenleg minden nap mozgok 1 órát. Többnyire spinning, esetleg alakformáló aerobik, de e csak egy barátnőm miatt, én szívem szerint csak spinningelnék, nekem ez jött be :)

e biciklis edzés s igazából spinracing, amire járok, tehát karizomgyakorlatok is vannak, nem csak tekerés, sok-sok fekvőtámasz a kormányon :)

itt is van bemelegítés, levezetés, nyújtás...

nagyon gyorsan látványosan javult az állóképességem.

3. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 2. - Lilllu)
2009. szept. 27. 14:22

szia!

Én elvileg 2x járok, kedden és csütörtökön, de mindig épp úgy ahogy időm engedi.

Azt szeretem benne, hogy jobb mint pl. RR mert van 20 percenkként nyújtás.De ez csak 1 óra alkalmankként :(

step aerobic engem is jobban érdekelne, mint ez a sima, de akörtnéykemen ezt találtam csak.

Nekem az sem mindegy, milyen messze kell utazni hulla fáradtan.

Én mindig kivagyok utána, és kell 2 óra, mig rendbejövök, de másnap hihetetlen energiákkal vagyok teli

2009. szept. 27. 14:08

Szia!

Én egy héten egyszer járok step aerobicra(1,5 óra)

Mellette itthon is sportolok ahogy időm engedi.Eddig egy héten hat alkalommal tornáztam itthon, mostmár 3-4szer egy héten sajnos :(

A lényeg, hogy mozogj, mert meglesz az eredménye :)

2009. szept. 27. 13:37

Sziasztok!

Szívesen beszélgetnék, megosztanám a tapasztalatokat olyanokkal, akik járnak aerobic-ra.

Ki hányszor jár egy héten?

Mozogtok-e mellette mást is?

Milyen gyakorlatokat végeztek?

Hányszor van nyújtás az óra alatt?

Ki aerobicozik otthon, dvd-re, stb stb stb...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook