Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik Atkinseznek fórum

Akik Atkinseznek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
13025. sugarka (válaszként erre: 13024. - Lili0000)
2013. aug. 25. 17:59

hát kicsit énis szarul lettem, ezért vettem egy kis dobozos cola zérot.. ez visszaöntötte belém a lelket :/


a sajt és csirke viszont jót tett nekem, meg rágtam hozzá paprikát, folyadékot viszont nehezen iszom. hogy állsz a folyadék ivással?


meg többet dohányzom.. plusz tegnap megjött (bocsi), úgyhogy én vettem be gyógyszert, Atkins papának sosem volt ilyen gondja, úgyhogy hiába ellenzi, muszáj voltam bevenni.


lehet szednünk kellene valami multivitamint, nem? most elkezdtem a halolaj kapszulát, hátha lesz valami jótékony hatása.


a mozgást viszont ma nehezen bírtam, gyorsan túl is lettem rajta már délelőtt. hogy állsz ezzel?


az első 4-5 nap a kritikus elvileg, utána átáll a szervezetünk! úgyhogy kitartás, te már a 4. napot taposod!

13024. Lili0000 (válaszként erre: 13023. - Sugarka)
2013. aug. 25. 17:00

Azt hiszem ma én vagyok holt ponton. Nagyon nehezen bírom. Olyan vagyok, mint egy holtkoros. Semmi energiàm. :(


Te, hogy vagy?

13023. sugarka (válaszként erre: 13021. - Lili0000)
2013. aug. 25. 11:43
Köszönöm! :) Na, és te hogy vagy? Miújság?
13022. sugarka (válaszként erre: 13019. - Mariann)
2013. aug. 25. 11:42

Sziaa! Mi is nagyon örülünk Neked!:)) Olvasgattam a fórumot, és látom, te már régóta taposod, és nagyon-nagyon jó az eredményed! Gratulálok!


Eljött a bűvös 3. nap. Érdekes, hogy minden eddigi diétámnál a harmadik napon voltam a legjobban fejbeverve, ma reggel meg tök energikusan ébredtem :D Bár azért még lekopogom, messze még az este. És ma is leugrott egy kiló, pedig tegnap sokat ettem. Modjuk én nagy súlyról indulok, de akkor is olyan sokat számít ez :)


A tojásos rántott húst pedig én is ki fogom próbálni, jól hangzik :)

13021. Lili0000
2013. aug. 25. 10:14

Sugarka!


Kitartást a mai bűvös naphoz! Szurkolok!

13020. Lili0000
2013. aug. 25. 10:13

Szia Mariann!


Igen, szerencsére pont egy időben kezdük el a diétàt Sugarkàval. Így pörög a fórum. :)

A rántott húsi is nagyon jó ötlet! Ezt is kipróbàlom!

13019. Mariann
2013. aug. 25. 08:27

Sziasztok!!!:) 1-2 napig nem dugom be az orrom, és lááám, feléled a fórumunk!:) Dejóóóó!:) Örülök nektek!:D

...gratula az eddigi minuszokhoz!:)

Ma nálunk húsleves lesz, és rántott hús.:P Persze én már tök egyszerűen csak beledugom a tojásba, és úgy sütöm - a sajátom...

ÓÓÓÓÓÓÓ, a tarja - imádom!!! Mondjuk a sült oldalast is, meg mindenféle husit:D

13018. sugarka
2013. aug. 24. 21:38
reggelire amit írtam, délben ettem még tarját, és még mindig van :D plusz vacsira a tonhalat. ettem hozzájuk kicsi paprikát, mégkevesebb paradicsomot :) a tonhalra már nagyon ki voltam éhezve! :D meg mozogtam ma is hálistennek. aztán holnap jön a bűvös harmadik nap, az nekem mindig a legnehezebb :(
13017. Lili0000
2013. aug. 24. 20:11

Juj az nagyon finom lehet. Én mindenféle sajtot imádok. :)


Igen, az. :)

Egyszer megpróbàlkozom vele mert nagyon tésztás vagyok. Aztán ha nem tesz jót akkor inkább hanyagolom későbbi időkre. :)

Összetevői:víz, kàlcium-hidroxid, konjac liszt.


Nekem már pàcolódik a tarjàm. :)


Te mit ettél ma? Én csirkét egy kis salival.

13016. sugarka
2013. aug. 24. 19:32
találtam is a neten olyat hogy NoCarb Noodle, ez lenne az?
13015. sugarka (válaszként erre: 13014. - Lili0000)
2013. aug. 24. 19:28

tényleg? hát az meg miből készült? és már most az első fázisban is enni fogsz belőle?:)


énis vásárolgattam, vettem tonhalat (tudom, te nem szereted, én imádom), és találtam olyan sajtot, amiben 0,9 g szénhidrát van. ilyen nemespenészes lágy olasz sajt. nagyon jól néz ki, remélem finom is :)


nem is tudtam, hogy már külön paleolit bolt is van :D

13014. Lili0000
2013. aug. 24. 18:19

Gratulálok! Nagyon jó!

Nekem megbolondult a mérlegem. Most megyünk venni egy másikat!


Ma reggel voltam paleolit boltban. Vettem 0 kalóriàs és 0g szénhidrát tésztát. Azt hittem sokkal rosszabb lesz, de még finom is. :)

13013. sugarka
2013. aug. 24. 11:41
este nem pakoltam el a tefal lapot, úgyhogy ma arra dobtam rá a tükörtojásokat, meg mellé pár szelet kígyóuborkát, paprikát :) jó lett. szeretem a grillezett zöldségeket.
13012. sugarka
2013. aug. 24. 10:48
:OO -2kg ma reggelre :D megindult a vízzuhatag lefelé, hálistennek.
13011. sugarka (válaszként erre: 13010. - Lili0000)
2013. aug. 23. 20:16

az tényleg nagyon jó, hogy otthon nincs nasi :) így ki lehet pakolni a konyhát, és feltölteni csupa jó dologgal.


hol láttál ilyen sajtot?:o én általában a lidl-ben találok ilyen csodákat:))


érdekel minden ilyen felfedezés.


közben meg is ettem a vacsimat, és maradt a hűtőben pácolva még 4-5 szelet tarja. elvileg minél tovább "ázik", annál finomabb lesz.


zöldségekkel hogy állsz? hogy eszed őket, és mit?

13010. Lili0000
2013. aug. 23. 19:53

Én is a nagy meleg miatt, mentem úszni. Nagyon jól esett. Ráadásul ahova járok, ott van gőz kamra és szauna is. Úszás után ott is eltöltöttem egy kis időt.


Én a párommal élek, és szerencsére aranyos, és ő is azt eszi amit én. Mondjuk ő a munkában eszik rendesen. De nagy segítség, h nem rágcsál mellettem valamit.


Én az diéta mellett, ha túl vagyok az első szakaszon,heti 1 nap csinálok léböjt kúrát is.


Valaki írta itt az oldalon, h ő sajtra ken tepertőkrémet. Kipróbáltam és tényleg nagyon finom. :)

Köszönöm a tippet! :)


Ráadásul tegnap felfedeztem, h van olyan sajt amiben csak 1,3 CH van. ohhh yehh :)


Kitartást az első 3 naphoz! Menni fog!

Reggel amikor a mérlegre állsz nagyon jó érzés lesz,az eredmény.

Én ma reggel nagyon örültem és remélem, holnap sem marad el az öröm. :)

13009. sugarka (válaszként erre: 13008. - Lili0000)
2013. aug. 23. 19:04

Nagyon jó lehet az úszás :)) sajnos a közelben nincs lehetőségem, de majd azér körbenézkek, főleg a nagy melegekben olyan jó lett volna.


Csavarok a lábadban? :/ az nem kellemes. utána nagyon vigyázz magadra!


Hát, ez az első napom, tényleg elég érdekesen érzem magam, nekem mindig az első 3 napot kell túlélnem, aztán akár hónapokig is tudom csinálni. de az a bűvös 3 nap.. főleg, hogy tele ven a hűtő palacsintával, kindercsokival, kólával.. ugye a család többi tagja nem fogyózik. nade majd lesz valahogy :D elszánt vagyok.


igen, a tarja tényleg jó, veszek mindig fűszerkeveréket, összekeverem kicsi olajjal, és azzal pácolom. mellesleg a páclében a hűtőben sokáig eláll, így 1-1 nap gyorsan meg lehet sütni a szeleteket, úgyhogy most be is készítettem. de a karaj, hal is jó, meg a csirke. a húsnak ezt a formáját szeretem a legjobban. uborkakarikával, fejes salátával isteni. és ahogy látom, az 1. szakaszban is lehet enni paradicsomot, csak keveset. az is szuper mellé.


jó, hogy a kávét így ittad, én inkább tejeskávén éltem eddig, pontosabban 1 rész kávé, 1 rész tej, plusz 3 kockacukor.. de nem volt olyan szar a mareggeli kávé, mint gondoltam :D


ellenben veled én imádom a halat, csak olyan drága :( meg a garnéla.. az a kedvencem. most meg épp nincs túl sok pénzem, a húsáradat így is drága.


legyen úgy, ahogy mondod, 2-3 hét, és természetes lesz! :D csak fogjon az agyam majd.. annyira szeretném. de sok helyen olvastam, hogy 5-6 nap után szellemileg is felfrissül az ember.

13008. Lili0000
2013. aug. 23. 18:52

Nekem az a szerencsém, h a kávét idáig is cukor és tej nélkül ittam. Ez most sem okoz gondot.

Ez a tarja nagyon jól hangzik! :) Azt hiszem ezt én is beiktatom a hétvégére. :)

Sajnos, a halat egyáltalán nem tudom megenni. A szagától is rosszul vagyok. Nálam ez kilőve. :(


Én is járok konditerembe. Idáig úszásra és spiningre.

Már csak a jövő héten tudok menni, mert utána kiszedik a csavarokat a lábacskámból.

Úgy tervezem, h utána sem fogom teljesen elhanyagolni. Meglátjuk mennyit birok. Az orvos egy hónap pihire küldött. szerintem, csak addig pihenek, míg a varratok bennem vannak.


Szerintem elég a 2-3 hét.

Nekem az első nap volt kegyetlen. Most már sokkal jobban vagyok. Még néha hányingerem van de az is elmúlik.

2-3 hét múlva szerintem észre sem vesszük, h diétán vagyunk. :)

13007. sugarka
2013. aug. 23. 18:28

Ja, és persze neked is sok sikert!!:)


Egyetemen mennyire lehet maxot nyújtani 20 g ch-val? 2-3 hét múlva kezdés, eddig mindig tömtem a csokit tanuláshoz. 2-3 hét elég, hogy átálljon a szervezetem, és szellemileg is aktív legyek?

13006. sugarka (válaszként erre: 13005. - Lili0000)
2013. aug. 23. 18:27

igen, én is a pusztulás szélén állnék tőle :D Ittam is ma kávét, folyékony édesítővel. Sajnos nagyon nagy a feleslegem(ne kérdezzétek), nem tudom, meddig maradok az első fázisban, de biztosan sokáig, úgyhogy szívesen vennék változatos ötleteket. mondjuk az esti programom a fórum átolvasása lesz :) olvasom atkins apa könyvét is. Ma tarját fogok enni vacsira, pácolódik :) tefal grill-lapon fogom megsütni, nagyon szeretem. mellé meg saláta. Vettem halat is, holnap az lesz a főétkezés :)


Mozgással ki hogy áll? Egy ideje már 6-os emelkedőn gyorsgyaloglok a futópadon, napi 30-60 percet. Izzadok is tőle, mint kacsa a sütőben. Futás nem ajánlott még nagy súlynál, a pulzusom ettől is 150.


Na, ez nagyon jó, hogy együtt kezdünk:) Még valaki?

13005. Lili0000
2013. aug. 23. 18:19

Szia Sugarka!


Én két napja csinàlom a diétàt. Ma reggel már 1kg eltűnt rólam. :) ennek nagyon örülök.


A kávét én sem tartom be. Sokan írták, hogy isznak kávét és nem oszt, nem szoroz.

Szerintem nálad sem lesz baj, ha iszol.

Én elpusztulnék koffein nélkül.


Örülök, h itt vagy! Sok sikert!

13004. sugarka
2013. aug. 23. 17:32
ti milyen gyakran mérlegeltek? minek van értelme? régen megrögzött mérlegreugráló voltam, lehet, hogy most ezt abba kéne hagyni.
13003. sugarka
2013. aug. 23. 17:26

Sziasztok! De jó látni, hogy él a fórum. :) Fel is élesztettem a hoxás regisztrációmat. Ma elkezdem az Atkinst, igazság szerint régen is fogytam már 30 kilót, és majdnem ezen elvek alapján, de most ezt fogom konkrétan követni. Ma sokkot kaptam a mérlegen. Úgyhogy veletek vagyok :(


Ez jó tarthatónak tűnik, a kávét leszámítva. A húst, tojást, gombát imádom, így nagy bajok nem lehetnek.


Egyébként sok sikert mindenkinek, és ne tűnjetek el! Mostmár én is ittleszek, húzzuk egymást:)

13002. Szilvita (válaszként erre: 12995. - Mariann)
2013. aug. 22. 20:32

Nem értelmeztem félre, tartottam a szakaszokat a két hónap alatt, s után is, mégis felugrottak a kilók.

A férjem mondjuk 30 kilót fogyott, amit évekig tartott, szóval lehet én vagyok a kivétel, de ilyen is van, azért írtam le.

Rengeteg zöldséget ettem én is, nagyon finom kajákat, ez így van, mégsem tartom egészségesnek, mert felborul az anyagcsere ennyi szénhidrát megvonástól. De lehet hogy csak az én anyagcserém:p

Azért sok sikert kívánok mindenkinek!

13001. Lili0000
2013. aug. 22. 16:56

Szia Mariann!


Köszönöm szépen a segítséget!

Írtad, hogyha valaki érdekel a fogyis naplód akkor szívesen megosztod vele.

Engem nagyon érdekelne! :)

13000. Mariann
2013. aug. 22. 16:37

Szia Lili! Üdv a csapatban!:)

Kicsit lejjebb, a 12988 bejegyzésben leírtam pár kajaötletet.

Az első szakaszról pedig itt a hoxán is olvashatsz egy jó kis cikket itt: [link]

12999. Lili0000
2013. aug. 22. 15:20

Sziasztok!

Én most kezdeném az Atkins diétát.

kicsit még elveszett vagyok az ügyben.

Tudnátok adni ötleteket esetleg recepteket, h miket egyek az első szakaszban?

Köszönöm!

12998. Kelemenné Nikoletta (válaszként erre: 12988. - Mariann)
2013. aug. 22. 11:07
Egyszerűen nem kapok szója lisztet.Itthon nem. Mérges vagyok. Miben sütsz mikróban Mariann szilikonos forma vagy más? Ezt a ch-t kifejtenétek jobban hogy csináljátok mert nem szeretnék én is úgy járni hogy a 2 hétből 2 hónapot vagy többet iktassak be. Miből mennyi arány.Tisztában kéne vele lennem :/
2013. aug. 21. 21:17

Sziasztok!

De jó látni, hogy ilyen aktív a fórum :) nekem az atkins életreszóló változást hozott! fél év alatt 30 kilót adtam le vele és azóta is tartom, 2-3 kiló szokott fel-le mozogni. Februárban hagytam abba, de most egy utolsó 5 kilóért újra nekikezdek. Hajrá mindenkinek és kitartást!!! ;)

2013. aug. 21. 11:24
Sajnos sokan azzal sincsenek tisztában, hogy ez a diéta 4 szakaszos, és nem csak az elsőből áll, ami 20 g ch-t enged (hiszen ez csak két hét, ennyit igazán ki lehet bírni), hanem fokozatosan rávezet egy egészséges életmódra, ami nem két hónapig tart, hanem tovább... Ha 20 g ch után elkezdünk megint úgy kajálni, mint régen, tényleg nagyon gyorsan visszajönnek a kilók.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook