Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik a Providentnél dolgoznak fórum

Akik a Providentnél dolgoznak (beszélgetős fórum)


9. 2a69f78972 (válaszként erre: 8. - 2a69f78972)
2012. márc. 21. 14:05
4. hsz!!!!!!!!
8. 2a69f78972 (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2012. márc. 21. 13:58
Én írtam, hogy bátran lehet Providentezni, de el kellett volna olvasni, ...nem is!...inkább MEGÉRTENI amit írtam.
2012. márc. 21. 13:54
én meg azt nem értem, hogyan engedik ezt a "legális" uzsorázást??? és ehhez még engedélyük is van... és még azt is írja valaki, BÁTRAN lehet Providentezni.....uram isten hova jutottunk....
6. RockyRoad (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. márc. 20. 21:42
ez itt angliaban koztudott es teljesen elfogadott eljaras. ha a cim alatt amin laksz korabban nem fizettek rendesen, az sajnos teged is erint negativan. bar semmi kozod hozza, de a cim le van irva penzintezeteknel :(
5. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - EsztyMorgan)
2012. márc. 20. 17:40
De jó lett volna, ha sokaknak évekkel ezelőtt nem adtak volna hitelt... Szinte csak az nem kapott, aki nem kért... Most itt az eredmény! Addig nyújtozkodjunk, ameddig a takarónk ér! Mennyire igaz!
4. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. márc. 20. 17:39

Ha a Providenttől veszel fel hitelt, akkor a banki átutalásos módszert válaszd, annak a járulékos költségei a normál banki költséggel azonosak.


Azoknak a Provident hiteleknek magas a díjuk, ahol az ügynök kijárkál a házhoz. A "sétája" árát Te fizeted!!!


egy példa:

60eFt banki utalással 30 hétre, 2304,-/hét= 69120,- azaz: 9120,- a költség


60eFt kijáró ügynökkel 45 hétre 3280.-/hét=

147.600,- azaz: 87600,- a költség (!!!)


Csak 60eFt-nál heti 800,- a kijáró ügynök pénze és mivel magas lesz ezáltal a törlesztés, csak 45 hétre adják, ami tovább emeli a költségeket.


Bátran lehet Providentezni, DE CSAK BANKI UTALÁSSAL!!!

Ezt ugyan az ügynökök nem szeretik, erőszakoskodnak, de ragaszkodni kell hozzá!!!

3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. márc. 20. 17:22
Ez igaz. Én inkább ujjongtam magamban, hogy nem adtak.. jobb is, amúgy is sok panaszt hallok a cégről.
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. márc. 20. 17:17
Csak rossz tapasztalatom van céggel-munkatársaival egyaránt. Lehet, hogy úgy vannak: egy cím, egy család... Joguk van eldönteni - kinek adnak, kinek nem...
2012. márc. 20. 16:37

Szóval az alábbi a történet: a párom Providentet akar(t) felvenni, egy hirtelen jött probléma miatt. Bár én nagyon Provident ellenes vagyok, úgy voltam vele: ha nincs más megoldás, ám legyen. Igen ám, csak hogy nem adnak neki hitelt, mivel a nővérének nagyon sok az elmaradása. A párom és a nővérem közös házban élnek (mi az emeleten, ők lent a földszinten), és a sógornőm elmaradása miatt annak ellenére sem kaphat hitelt, hogy a párom jól fizető ügyfelük volt. Legalábbis a hozzánk kijáró Providentes hölgy azt mondta nekünk, állítólag január elsejétől van ez az új rendszer. Mondjuk én valahol örültem is neki, a párom viszont nem, mert nem érti: a fizetőképességet kellene nézni, nem? Az csak egy dolog, hogy egy címen laknak a nővérével..

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez most már tényleg így van e. Bevallom: nem szeretem a Providentet.. uzsorakamatra adnak hitelt. Szükséges rossz, most valóban jól jött volna, de megoldjuk máshogy. Viszont a kíváncsiság nem hagy nyugodni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook