Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményük az auchanról azoknak, akik ott dolgoznak fórum

Mi a véleményük az auchanról azoknak, akik ott dolgoznak (beszélgetős fórum)

2008. jan. 24. 14:13
Szijjasztok!Én a tescoba doliztam a nagy leépitésig.Sokszor voltunk ember hiányba és hiába talpaltuk végig a műszakot mindig volt valami aminek nem tudtuk a végére érni,de az akciókra árakra és kallódó árukra maximálisan oda figyeltünk.Ha friss áru volt/pl vegyik között vagy rég állhatott ott akkor selejtbe raktuk/akkor azt a megfelelő osztályra át vittük.Nálunk a brt fizetés 85.500 az újjaknak a régieknek 95.500 ft.Nem sok azért amit csinálni kellett.Nőként max 25 kg súlyt mozgathatsz ezzel szemben sok esetben 70-75 kg körüli raklapokat kellett húrcolászni.Embertelen egy hiper vagy szupermarket üzletbe dolgozni.Ráadásul ha táppénzen vagy akkor nem elég,hogy kevesebbet kapsz is szivóznak vele.Én 10.e helyett megkaptam 21.én és majd nem kiraktak az albérletből.Tehát a munkáltatótól sokat kell túűrni,a vevőkkel nekem semmi bajom nem volt.Sőt nagyon normálisak voltak.Pedig azért sok nyűgös ember van ennek ellenére jól meg voltam velük.
8. Szusztuzs (válaszként erre: 6. - Márk87)
2008. jan. 10. 18:11

Szia Márk!

Az eltévedt áruk , nem az ott dolgozók hibája, állj meg pár percre és figyeld meg az embereket . Kis hörcsögként felhalmozzák a megvásárolandó termékeket , majd átgondolják és ahogy esik úgy puffan alapon teljesen mindegy neki hol van és hova teszi , ő bizony kirakja a polcra.Innen lehet a zöldülő virsli, ha előtte jó ideig mondjuk a polók mellett +20fokban időzött... Ebből adódnak a további félreértések is. Az bezzeg oda volt kirakva és annyiért !!! Igen ám, de nem mindegy ki rakta oda. A dolgozók nem győzik , naponta több ezer vásárló fordul meg , mindenkinek egy osztálya van , amit rendbe kéne tartania , feltölteni , gondoskodni minden akció meglétéről és arról , hogy a kedves vásárló bizony elégedetten távozzon.Egyedül a műszaki osztályon vannak eladók , ez egy önkiszolgálló áruház. Tehát csak árufeltöltőkkel találkozol, no meg a pénztárossal, akire "rázúdítod" az összes "negatívumot" , ami az áruházzal kapcsolatban ért.De kötelező a MoJoKöVi ! :D

2008. jan. 10. 18:02
Hogy milyen , mint munkáltató? Hm... Azt hiszem jobbnak mondanám, mint egy maszekot, azért KÉNYTELENEK betartani a törvényi szabályokat. Én úgy tudom, hogy a multik közül még mindig az Auchan fizet a legtöbbet! Nem tudom mennyire aktuális neked a dolog , mindenesetre hosszútávon biztosan nem ez a megfelelő munkahely. Nagyon strapás , fárasztó!
2007. dec. 28. 17:42

én nem dolgozom ott, de nyáriszünetben majdnem oda kerültem.. aztán 350-es órabérért úgygondoltam, hogy mégsem szakadok meg. de az pozitívum, hogy leagalább felvesznek diákokat. a közelünkben van egy így sűrűbben járok oda, de sok a negatívuma. mint a legtöbb hipermarketben, itt is bénán van berendezve minden és direkt úgy, hogy mindent be kelljen járni. ezen kívül nem figyelnek annyira az árura. ezt az is megerősítheti aki ott dolgozik. a múltkor majdnem zöld virslit vettünk. tényleg zöld volt !!! továbbá sok élelmiszer elkallódik a polcokon és ott romlik meg, ezekre nem figyelnek annyira...

nemrég gps-t akartunk venni és ha már ott voltunk ott is megnéztük... a srác semmit nem értett hozzá. abszolút semmit. de legalább jóindulatú volt és azt mondta hogy menjünk márkakereskedésbe és ott kérdezzünk utána a dolgoknak, és ha itt olcsóbb akkor menjük vissza érte.

a pénztárosok is rendesek, általában kedvesek, szerintem nem a dolgozókkal van a nagyobb baj hanem az irányítással. nem megfelelő embert vesznek fel bizonyos helyekre és nem ellenőrzik a dolgokat...

2007. nov. 30. 19:20
nem valami ember központú az biztos
2007. nov. 24. 10:37

A Teszko egy szar, én Osonba járok :)

De tényleg, itt a környékemen ez van...

2007. nov. 24. 10:06
Nem nagyon pörög eza topic...
2007. nov. 17. 09:01

Szia,

az Auchan egy szar,én a Tescoba járok.:)

1. hdsb
2007. nov. 14. 15:53

Sziasztok!

Véleményekre lennék kíváncsi, olyanoktól akik az auchanban dolgoztak, vagy még jelenleg is ott dolgoznak. Mint munkáltató milyen az auchan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook