Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki nyilatkozni tudna a NARUTO-ról, segítene? fórum

Aki nyilatkozni tudna a NARUTO-ról, segítene? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 4. 18:41
Köszönöm szépen a kedvességeteket,próbálkozni fogok:-)
2013. jan. 3. 23:12

Nálunk is előfordult már, hogy nem kapcsolták le a lányaim a tv-t 8-kor...az volt a limit, akkor átváltott másik csatornára a mini.max és azt már nem nézhették.

De aztán volt hogy belenéztek és a Kilari (vagy mifene) meg a Narutó is nagy kedvenc lett. Egészen addig, míg bele nem néztem hogy mit néznek.

Öldöklős, verekedős baromság. Egyáltalán nem kisgyereknek való.

Egy igeig kérték, hogy szeretnék nézni, de aztán mikor változott az M2 programja és napközben csak tökjó rajzfilmek vannak, inkább azt nézik. Az esti műsor meg már nem érdekli őket...

Szerintem pár hétig el kell terelni a figyelmét valamivel, aztán majd megszokja hogy azt nem nézi, hiszen előtte sem nézte és megvolt nélküle :)

7. b582d3c5d9 (válaszként erre: 6. - Cb4d6e9d49)
2013. jan. 3. 22:56
Nekem már nagyok a gyerekeim, ők felsőben láttak belőle részeket. Nézz meg egy részt.
6. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 5. - B582d3c5d9)
2013. jan. 3. 22:54
Csak pillanatokat..
5. b582d3c5d9 (válaszként erre: 4. - Cb4d6e9d49)
2013. jan. 3. 22:51
Nem is az. 12-es korhatáros. Teljes mértékben egyet értek veled abban, hogy ez nem neki való. Láttál már belőle részeket?
4. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 3. - B582d3c5d9)
2013. jan. 3. 22:49
Nekem nem kifejezetten tűnik gyermek műsornak..De egyszerűen már lelkiismeret furdalást ébresztett bennem azzal a cirkusszal,amit ma este eljátszott.Sosem szófogadó éppen,de ma..Pszihésen amúgy is pokolian érzékeny,nem tudom egyetértesz-e velem abban,hogy ezt nem kellene engednem,még olyan formában sem,hogy esetleg rögzítem a műsort és másnap nézze meg..Mivel teszi ez a gyerekeket ennyire megszállottá?Már nem kell neki esti mese,szabályosan terrorizál,ha nem kapja meg ,amit akar,konkrétan ezt..
2013. jan. 3. 22:43

A Naruto egy japán anime (rajzfilm sorozat). Műfajok:akció, dráma, fantasy, harcművészet, kaland, shounen, szupererő, vígjáték.

Témák:alternatív világ, árva, barátság, bosszú, börleszk, csapat, démon, jelen, klán, küzdelem, manga alapján, nindzsa, szerelmi háromszög, szorongás/félelem.

2013. jan. 3. 22:33
Valaki!S.O.S.!!Akinek 5-6 év körüli gyermeke van..Mi a fene ez a Naruto??Mennyire durva?A fiam ünnepek idején néhányszor látta és most kész megszállott.Ovi idején már mégsem nézhet fél tízkor tv-t..
2013. jan. 3. 22:33
Aki nyilatkozni tudna a NARUTO-ról, kérem segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook