Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlanátok Bp-i zárszerelőt, aki az ajtót is javítja, normális és nem horror az ára? fórum

Ajánlanátok Bp-i zárszerelőt, aki az ajtót is javítja, normális és nem horror az ára? (tudásbázis kérdés)


10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Füleslánya)
2016. febr. 23. 22:11

Épület asztalosnak nevezik

Elméletileg rendberakja az ajtót, a zárhelyet és nehogymár egy "bevésőzárat" utána ne tudjon berakni

Mert nem a zár beszerelése a gond, hanem a kiszakadt, kikopott csavar helyeket kell elöször rendberakni

Utána az illeszkedő zár berakása már gyerekjáték

2016. febr. 23. 16:24
Megnéztem, pont zárszerelőt és lakatos nem találok...igazából azt sem tudom, ez kinek a munkája, ki a szakember egy ilyen problémára, mint ajtó rendbehozása a zárszerkezetnél és zár beszerelése, two in one :)
8. Füleslánya (válaszként erre: 7. - 74eb6f8385)
2016. febr. 23. 16:19
Köszönöm, utánanézek :) drukkolj, hogy ne nyúljak mellé :)
2016. febr. 23. 15:42

[link]


Itt találtam anno lakatost, aki legyártotta az ajtórácsot.

Itt nem neked kell gazsulálni, hogy valaki elvégezze a munkát.

2016. febr. 23. 15:27
Légyszi írjatok, ha voltatok hasonló helyzetben, nincs kidobni való újabb sok ezrem a semmire.
2016. febr. 23. 15:26
Igen, egy ilyen körön vagyok épp túl...Értem én, de ha asztalossal találkozom, ő honnan tudja, hogyan kell pontosan ahhoz a zárhoz rendbe rakni az ajtót, ami majd bekerül? Megcsinálja, aztán a zárszerelő közli, hogy ebbe nem tud beletenni zárat...pont ez volt a baj, hogy tök mást művelt az asztalos, mint amit kellett volna... kicsit korhad a fa foglalat, de amit tett vele, csak rontott a helyzeten. A zárszerelő csak vonogatta a vállát, mindezt 5 ezer forint kiszállási díjért...az asztalos utána telefonba annyit mondott, ő nem záras, így nem tud segíteni...
4. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Füleslánya)
2016. febr. 23. 15:20
Az asztalos és a lakatos két cég.
2016. febr. 23. 14:58
Az ajtó javítása inkább asztalos, szerintem el vetemedett.
2016. febr. 23. 14:13
A ajtó foglalatával is gond van, lehet hogy vésni kell, mert a régi zárat mi próbáltuk visszatenni, de folyamatosan elromlik, akad. Légyszi ajánljatok valakit, aki jól dolgozik, nem bunkó és korrekt árban dolgozik. Belefutottunk pár horror történetbe.
2016. febr. 23. 14:12
Ajánljatok bp-i zárszerelőt, aki az ajtót is javítja, normális és nem horror az ára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook