Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vettem egy cipőt és tönkrement, ilyenkor cserélik vagy javitják? fórum

Vettem egy cipőt és tönkrement, ilyenkor cserélik vagy javitják? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 2. 16:43

Ugye meg van a szamlad?!!!

mert annelkul magadra maradsz.

2010. dec. 2. 16:34
Én úgy tudom, hogy nem köteles levásárolni. Kérheti az árát is.
2010. dec. 2. 15:58
3x javíthatja a bolt, hogyha vissza tudja állítani az eredeti állapotot. Hogyha csúnya a javítás mert elüt a többitől akkor lehetőséged van levásárolni, és ha nem találsz semmit akkor a pénzt is vissza kaphatod. Persze ezt nem nagyon szeretik hangoztatni, ilyenkor jöhet a kermi, de ezzel vigyázz, mert ha nem neked van igazad akkor kb 10 e ft-ot neked kell csengetni ami a bevizsgálás költsége. Jobb lett volna még akkor javittatni, mert nem nagyon szeretik pont lejárat előtt a panaszokat. Ilyenkor sokan csak ősziről téli cipőre váltanának...
2010. dec. 2. 15:47
Megvan a blokkja? Mert akkor elméletileg vissza kell cserélniük. Vagy választhatsz helyette másikat.
3. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Rekuci1983)
2010. dec. 2. 15:46
Először felajánlják a javítást, azután ha az vagy nem lehetséges vagy a vevőnek nem megfelelő, akkor bevizsgálják. Én tavaly egy csizmával jártam úgy, hogy visszavittem és se javítani se egy percet foglalkozni vele nem akartak. Kértem a panaszkönyvet, írtam egy kis levelet, de nagyon intelligensen és egy hét múlva jött a levél a cipőboltból, hogy elnézést szeretnének kérni és levásárolhatom :))
2010. dec. 2. 15:46

Szia!

A vásárlást követő három napon belül ha valami baja lesz a cipőnek akkor kicserélik.

Utána csak javítják míg él a garancia.vidd csak be és ők megcsinálják (muszáj nekik).Nem kell KERMI se semmi.

Bár lehet erélyesnek kell lenni velük.Ha látják, hogy nem vagy biztos magadban akkor ellenkeznek:)

2010. dec. 2. 15:42
Sziasztok! Vettem egy tornacipőt az Alleeban a fiamnak 8000 forint volt, még nyáron. Az első hónap után az egyik cipőfűző bebujtató kis fém kijött a helyéről, jó nagy lyukat hagyva maga után! Amikor visszavittem azt mondták megcsinálják, de én igazából nem gondolom, hogy ezt szépen meg lehet csinálni. Így eljöttem, most fog lejárni december elején a garancia, és ma viszem vissza. Ilyenkor lehet kérni, hogy a KERMI bevizsgálja, és ha ők úgy ítélik akkor csinálják csak meg? Hogy működik ez? Ha valaki tudja kérem segítsen! Köszönöm szépen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook