Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Agykontroll kezdőknek... fórum

Agykontroll kezdőknek... (beszélgetős fórum)

2010. jún. 9. 08:41
Sziasztok!a párom most csinálta meg a tanfolyamot, most megy hétvégén az ultrára.Hát mit mondjak?Addig is egy szupi pasi volt,de azóta!Teljesen megváltozott az életünk!Mindenkinek ajánlom!Ha legközelebb lesz Szegeden, akkor én is megcsinálom!Ami még érdekel az a belső utazás.Most olvasom a gyerekeset és nagyon tuti.
2010. jún. 9. 07:05
Sziasztok! Érdekel engem is a téma,tudnátok segíteni meditációs hanganyagok letöltésében?Mit érdemes hallgatni,még most kezdeném...
9. gerb
2010. ápr. 6. 13:34
Én is a könyvet olvastam el először és próbáltam ennek segítségével elsajátítani az Agykontroll fortélyait, de sosem tudtam, hogy mikor vagyok alfában, milyen érzés is az. Így elmentem a 4 napos tanfolyamra és nem bántam meg:-))) Nagyon szuper volt. Sajnos nem mindig van időm alkalmazni a technikát, de ha mégis, hát segít. Igaz minél többször és minél intenzívebben használjuk, annál hatásosabb és gyorsabban tudjuk célunkat elérni.
2010. márc. 13. 08:17
Aza lényeg,nem kell görcsölni rajta!ne foglalkoz vele,hogy alfában vagy,vagy nem.Lazulj el!Lazítsd végig a tested felülről lefelé.Tulajdon képpen ennyi alényeg,lazíts!
7. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Cikicakk)
2010. márc. 12. 17:00
Szivossan gyakorolj !!Semmi szin alatt NE add fel ! Az eredmeny sokszor nem egyböl jelentkezik , mindenert meg kell dolgozni :)
6. cikicakk (válaszként erre: 5. - Tiata)
2009. okt. 24. 15:07
Tudnál nekem is segíteni?Most kaptam meg José Silva agykontroll című könyvét,el is olvastam, de már a legelső gyakorlatnál elakadok.A legelső az, hogy menjünk le tudatosan alfába
5. tiata (válaszként erre: 1. - 79a1b3ecd1)
2009. szept. 19. 21:37

Szia! Meg lehet tanulni könyvből is,de a tanfolyam az igazi.Tudodk ajánlani privibe ha gondolod honlapokat ahol segítséget kapsz(az egyikhez meghívó kell,tudok küldeni),meg nekem is van anyagom,amit ha gondolod emailban át tudok küldeni,és olvasgathatsz.Sőt vannak hanganyagaim is,de kezd olvasgatással.Fel kell építeni szerintem nem csak egy technikát,csak úgy puff elkezdeni.(Bár attól még működhet.)

Nekem meg van az alaptanfolyamom is,és az ultrám is.

Szép hétvégét.

4. Gigi80 (válaszként erre: 3. - 79a1b3ecd1)
2009. szept. 19. 14:22

Igen én is olvastam könyvet róla.Végülis nem rossz,de szerintem egy tanfolyamnak nagyobb hatása lenne.

Én végülis egy egyveleget alkalmazok,olvastam a titkot,különböző meditációs zenéket,meg vezetett meditációkat hallgatok.Olyankor nagyon jó csak utána jönnek a szürke hétköznapok,meg a majd holnapok:-(.

2009. szept. 19. 13:45

Persze örülnék neki!!:)

Tanfolyamrol már én is hallottam, de vannak olyanok akik nem végeztek tanfolyamot, de mégis a saját életükben jol kamatotatják, akár egy könyv elolvasása után is!!

2009. szept. 19. 13:40

Szia!csatlakozhatok?

Én is kezdő szinten vagyok,de nagyon érdekel.Én sokat olvastam utána a neten és egy tanfolyam elvégzésén is gondolkodom.Sajnos nem tudom mikor lesz rá lehetőségem.

2009. szept. 19. 13:37

Sziasztok!!


Sok naplóba olvastam már az agykontrollrol és jótékony hatásairol, és arra gondoltam, hogy én is nekilátok!!De nem tudom hogyan és mit olvassak!!!Kérem bárki segitségét aki tud vmi okosat és benne van már a dologban!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook