Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adjatok tanácsot...mit tennétek a helyembe? fórum

Adjatok tanácsot...mit tennétek a helyembe? (beszélgetős fórum)

5. Clau26 (válaszként erre: 4. - 2a69f78972)
2012. márc. 11. 20:05
És a helyembe te beiratnád oviba,hogy majd az átvegye jövőre?Mert én ezt nem tudom hogy mennyire ártana neki,állítólag 3évesen betobnák a nagyok közé,viszont ha csak jövő szeptemberbe menne,akkor már majdnem 4 lenne..addig viszont ritkábban látja az apját..
4. 2a69f78972 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2012. márc. 11. 15:06

Ha a gyerek szereti az apját és az is őt, akkor a család együttélése a fontos.

Természetesen csak akkor, ha ez számodra is tartható!

Az nem indok, hogy Te nem szeretsz kertvárosban lakni, mert unalmas.

3. Clau26 (válaszként erre: 2. - 2a69f78972)
2012. márc. 11. 14:42
Azt szeretném,hogy a kislányomnak a legjobb legyen csak nem tudom mivel okoznék neki a legjobbat.
2012. márc. 11. 14:34
Legeslegelső sorban tisztáznám magammal, hogy én mit szeretnék, annak mik az előnyei, hátrányai és aszerint cselekednék.
2012. márc. 11. 13:47

Sziasztok!


Van 1 2éves kislányom akit még tavaly felvettek bölcsibe,anno ide irattam be ahol a lakásom van,mert a párommal megromlott a viszonyunk.Később rendeződött a kapcsolatunk,de a bölcsi miatt visszakellett költöznöm vele a lakásomba.október óta bölcsis,kb 1hete pedig átirattam itt helyben egy másikba mert az előzővel komoly gondok voltak.Jól érzi itt magát,szeret is oda járni.Apukáját munkája miatt hetente 4x látjuk,egyrészt a távolság másrészt az időbeosztása miatt is.Úgy beszéltük meg,hogy miután novemberi a kislányom jövő augusztusig ide jár majd és utána átiratjuk oda ahol az apja lakik oviba és visszaköltözünk.Na most a gond az,hogy a lakás amibe lakok,húgom és az én nevemen van és apukám a haszonélvező.Húgommal összevesztünk,beszélő viszonyba se vagyunk és apukám mint eddigi 27évem alatt mindig ő mellé áll.Nyiltan érezteti is velem,hogy mi a fenének vagyok én itt.Nos én lelkileg már nagyon nehezen viselem.Azon gondolkozok,hogy albérletbe megyek a kislányommal.Apa meg fizesse a lakás kb 20000ft-os fentartását.Rendben tartom,fizetem a rezsit rendesen,épp ezért nagyon bánt ahogy velem bánik.Szóval ez az egyik lehetőség h albérlet itt a környéken,vagy a másik,hogy beiratom most oviba és reménykedek h ha betölti a 3-at átveszi az ovi és visszaköltözünk páromhoz..De lelkileg nem viselné meg,h épp h beszokik pár hónap múlva viszem oviba?Ti mit tennétek a helyembe?Bocsánat h hosszú voltam..Azt már csak megjegyzem h nagyon nem szeretk ott lakni páromnál,zöldövezet,kertes ház,és dög unalom,se egy bolt,se egy ember,semmi...én itt imádok lakni és gondoltam arra is h itt maradnék miután húgom úgyse jön ide mert a párjával lakik,apukám párjával van..na de ezek után??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook