Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A -vitamin kúra (bőrgyogyász irja fel pattanásos borre) tapasztalatok? fórum

A -vitamin kúra (bőrgyogyász irja fel pattanásos borre) tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 14. 06:07
etel tartositoszer is okozhatja ezt.usd be itt a keresoben,hogy pattanasos bor es meglatod,hogy mennyi helyes es jo imformaciot talalsz,
4. Re87 (válaszként erre: 2. - Sysy66)
2010. máj. 21. 17:08

Igen,magzatkárosító,meg nagyon sok a mellékhatása.Nekem 1hétog az elején kegyetlenül fájt a fejem.De ezen kívül elégedett vagyok.Remélem nem is jön vissza!

Van itt egy Sotret fórum,olvasgasd el.Ott is biztosan vannak olyanok,akik szedték ezt a másik gyógyszert.

2010. máj. 21. 15:07
de nincs vmi más megoldás ragyás mitteszeres borre mint ez a hosszu honapokig tarto mellékhatások százával tarkitott a vitamin kura???,???
2. sysy66 (válaszként erre: 1. - Re87)
2010. máj. 21. 14:51

szia és ez milyen gyogyszer?

ennek is magzatkárosito hatása van?

nem szabad vele napra menni?

amit velem akart szedetni arra meg rá votl irva hogy mellékhatás hajhullás stb. de kb volt vagy 50 mellékhatása.

1. Re87 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. máj. 21. 09:30

Szia!

Én Sotretet szedek fél éve(A vitaminos gyógyszer ez is),és nagyon szép tőle a bőröm.A hajadnak is jót fog tenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook