Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szemfog kihúzása jobban fáj? fórum

A szemfog kihúzása jobban fáj? (tudásbázis kérdés)


8. Boszy28 (válaszként erre: 7. - Sidwid)
2009. márc. 17. 16:26

ha szedtél rá gyógyszert, nyugodtan menj el dokihoz. Felépíteni nem érdemes (nekem egy kis hegyecske látszódott ki).

Állítólag a felső jobban fáj, mert hogy az erősebben ragaszkodik a koponyához.

Nekem egyáltalán nem fájt, befújta Lidocain spray-vel a doki, utána kaptam injekciót, majd 10 perc pihi, és 20 mp alatt kikapta.

Ne halogasd, menj el, mielőtt az antibiotikum hatása kimenne teljesen!!!

2009. márc. 17. 16:21
Hát a fogból semmi sem látszik, az íny alatt tört le.Nem hiszem ,hogy ezt fel tudják építeni.Már nincs begyulladva, mert szedtem rá antibiotikumot. Egyébként felső szemfog. Nem is tudtam, hogy nem mindegy, hogy alsó vagy felső.
2009. márc. 17. 16:17
Ja, kérdés: alsó vagy felső szemfog?
5. mel81 (válaszként erre: 2. - Sidwid)
2009. márc. 17. 16:17
És gyökér resectioval nem lehet megoldani? Az is fáj, de megmarad a fog. Utána fel lehet építeni. Szerintem ha teljesen megcsinálják, az összeg nem sokkal több, mint egy híd.
4. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Sidwid)
2009. márc. 17. 16:16

Szia Sidwid!


Nekem most gyökeret húztak szombaton (bár nem a szemfogét, hanem a mellette levőét, de szerencsére nem volt begyulladva. Előtte ez nekem is letört, de észre sem vettem a húzást az érzéstelenítővel.

Nekem is voltak rossz emlékeim, féltem is rendesen, de megérte! 2 gennyes góc volt benne! Mindenképp menj el, ne halasztgasd!

2009. márc. 17. 16:14
Ha be van gyulladva akkor teljesen mindegy milyen fog,a kihúzása fáj nagyon.Sajnos tapasztalatból tudom.
2009. márc. 17. 16:13
Letört a szemfogam egy külföldi nyaraláskor, akkor nem tudtam megcsináltatni. Most begyulladt,de a gyulladás már lement róla. Nincsenek kellemes emlékeim a foghúzással kapcsolatban, ettől meg pláne félek, mert ennek annyira hosszú gyökere van.
2009. márc. 17. 16:11
A szemfog kihúzása jobban fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook