Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 évvel a "bölcsességfogam" kihúzása után ismét nagyon fáj fórum

5 évvel a "bölcsességfogam" kihúzása után ismét nagyon fáj (beszélgetős fórum)


5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Erzsike33)
2020. márc. 17. 23:15
Sajnálom, hogy nem tudunk vigasztalni, tényleg próbálj meg orvoshoz jutni.
2020. márc. 17. 23:05
Köszönöm szepen a válaszokat.
3. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2020. márc. 17. 22:58

Valami gyulladás lehet. Ha egy hónapja fáj, már rég el kellett volna menned orvoshoz.


Ha annyira fáj, próbáld meg az orvost, de előtte telefonálj oda, mert most nem lehet tudni, fogadnak-e.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2020. márc. 17. 22:56
Valami begyulladt, az a tasakocska valószínűleg a tályog.
2020. márc. 17. 22:54

Sziasztok

5-6 evvel ezelott hónapokig szenvedtem a jobb also bölcsesség fogammal. Pont nőtt ki. 6 orvosnál voltam es egyik sem húzta ki,mondván arra szuksegem van. Majd vidéken kihúzta egy doki es masnap azt vettem eszre,hogy zsibbad maradt a fel nyelvem. Az orvos erre annyit mondott,hogy gyulladt volt a fog es sajnos az a mellékhatásai,ez eltart majd par hónapig. Kb fel ev mulva elmult a zsibbadás. Neha neha bele fájdult,de ennyi volt. Majd az egyik rutin vizsgálaton mondta a korzetim,hogy az nem bölcsesség fog volt,hanem rágó fog :( a lenyeg,most mar 1 hónapja heti szinten ugyan ugy faj,mint evvekkel ezelott mikor elkezdett nőni a bölcsesség fogam.Szo szerint az ajulas szélen allok mikor faj :( az inyemnel ahol mar nincs fog,oldalt van egy kis "tasakocska". Mitol lehet ez? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook