Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4094. v-erika85
2017. máj. 14. 21:54
Igen, jól értelmezed. :)
4093. Adryanna
2017. máj. 14. 16:08
Illetve bocsánat! A leszívás előtti 2 napon! Rosszul fogalmaztam!!!
4092. Adryanna
2017. máj. 14. 16:07

Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy a leszívás előtt reggel Klion hüvelytablettát, este pedig Betadine hüvelykúpot kell használni?

Köszi!

4091. Adryanna (válaszként erre: 4090. - V-erika85)
2017. máj. 12. 20:28
Én is erre gondoltam.... De azért a blokkon minden szerepel. 2 szuri és a klion is. Tehát a szurit duplán kifizettuk, meg a kliont. De csak egy szuri kell, a kliont igy újra meg kellett venni. Nem beszélve arról, milyen procedúra volt péntek este feliratni. Ráadásul volt sok hűtős... Férjem 2 szatyorba csomagoltatta... Na szóval megszivtuk. De a lényeg h rendeződött. Köszi a jókívánságot"
4090. v-erika85 (válaszként erre: 4089. - Adryanna)
2017. máj. 12. 20:05
Nem lehet, hogy csak elcserélte a két dobozt? Nehéz odafigyelni, én egyszerre elég sokmindent váltottam ki, ez kb egy szatyornyi mennyiség. Ki nézi ott hogy mit raknak bele, amikor azt sem tudjuk, melyik doboz hogy néz ki. Szorítok. :)
4089. Adryanna (válaszként erre: 4088. - V-erika85)
2017. máj. 12. 20:01

Szia! Igen, 5000 NE van feltüntetve, ami pont egy doboz, sőt oda van írva, hogy 1 ampulla. Nem értem miért kaptam 2-vel....

A Kliont meg nem rakták bele a csomagba, de kifizettették, ezért itthon (120 km-re Bp-től) elmentem az ügyeletre, felírattam, így most már ez is van.

Kész. Nekem is jobban oda kellett volna figyelni, de annyi minden volt, meg ugye a hűtős dolgok... Fel se merült, hogy nem azt adja és nem úgy ahogy kell.

Köszönöm szépen a segítséget!

4088. v-erika85 (válaszként erre: 4087. - Adryanna)
2017. máj. 12. 19:45
Szia. A tájékoztató papíron 5000NE adag van feltüntetve? Nekem pl amikor kellett 1 db, mondom 1 db gonapepty szuri, jeleztem hogy kell még recept. 4 dobozzal írt fel. Ezért járunk Mikszáth téri patikába, mert ott db-ra is lehet venni. Azt gondolom hogy ez van benne standard módon a gépbe. Az a fontos ami a tájékoztatódba van írva.
4087. Adryanna
2017. máj. 12. 16:39

Sziasztok! Vasárnap kell beadnom a Pregnyl injekciót. A papíromon 1 ampulla van, viszont itthon vettem észre, hogy a gyógyszertárban 2 dobozzal adtak. A recepten nem tudom mennyi szerepelt. Járt már így közületek más is? Miért kaphattam kettőt, ha csak egyet kell beadni?

Köszi!

4086. Adryanna (válaszként erre: 4085. - Pukkancska)
2017. máj. 9. 09:18

Én is úgy indultam a menopurral. Először reggel 2, este 1, aztán most 3-3 -ra emelt. Mivel reggel nem volt meg a vérvétel eredményem, így reggel csak egyet adtak be, este nekem 5-öt kellett. Telózni kellett, akkor mondták, hogy napi 6ra emelt. Hát hogy én mennyit szerencsétlenkedtem. Azért 5 porampullát bekeverni... Huhh... De végül sikerült.

Én Murber doktorhoz járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve, tegnap csodáltam a kitartását, mert rengetegen voltunk, pörgött ezerrel. Nem is csoda, hogy nem tud mindenkinek monológot tartani, hogy mi újság van. De ha kérdezek természetesen készségesen válaszol! Szerdán fogok! ;)

Sajnálom, hogy rossz védőnőhöz mentél... Na de majd ma! Írj h mi volt. Sok papírmunka van ilyenkor?

2017. máj. 9. 08:33

Igen... hát nekem sem indultak meg ennyi idő alatt, látta hogy sok pici van de nem mozdultak. Ez így volt 2-3 uh alkalmával. Aztán hopp, megindultak! Ugye nem reggel és este is 6, hanem reggel 3, este 3? Én napi 3-al kezdtem (reg.2,este 1) aztán volt hogy 2-2, nekem mondjuk egy alkalommal 3 nem volt, de ez is esetfüggő ugyebár. Szerintem szerdán vagy pénteken már mondani fogja hogy elindultak. ;) A leszívás időpontját meg még nem tudja pontosan megmondani, mert ahhoz látnia kell hogy milyen ütemben nőnek, stb. és majd belő egy napot leszívásra. Nekem is úgy volt hogy hétfőn mondta hogy csütörtökön leszívás, akkor találkozunk. Addig én is azon izgultam hogy lesz-e egyáltalán. :) A profhoz jársz ugye?


Én rossz védőnőhöz mentem, pontosabban, ők mondtak rosszat, tegnap mikor már a papírokat töltöttük, akkor derült ki hogy nem is hozzá tartozom. Szóval ma is megyek 11-re :/

Igen elég gyakran, minden nap van valami, alig bírok enni, de beszereztem b6 vitamint sokan mondják hogy hányinger ellen jó. És úgy veszem észre ez így is van. :)))

4084. Adryanna
2017. máj. 8. 14:57
Ja, az kimaradt, h csütörtökön kezdtük a stimut. Leszivast se említette h mikorra várható. Szerdán alaposan kikerdezem....
4083. Adryanna
2017. máj. 8. 14:54

Szia! Igen, pont ma voltam uh- n es vérvételen. Rengetegen voltak ma, nem is tudtam kérdezni a dokitol. Menopurt kapok, amit az eddigi 1-2 ről hirtelen napi 6- ra emelt. Vajon miért? Nem indultak be kellőképp a tuszok??? Semmit nem mondtak.

Tyű, te gyakran vagy rosszul? Kitartást kívánok! Mit mondott a védőnő?

4082. pukkancska (válaszként erre: 4081. - Adryanna)
2017. máj. 8. 09:21

Szia Adryanna! Nagyon szorítok! Milyen stimut kapsz? Menopur?Fostimon? Hányadik nap? Gondolom ma is kellett venned vv meg uh-ra, majd írj hogy mit mondtak. Hogy elindultak már a növekedésben stb. :) Szorítok! :)))

Én jól vagyok köszönöm, annak ellenére hogy az utcán négyszer kitört belőlem a róka kora reggel. :D Teli volt a buszmegálló, de sebaj :D

MA megyek először védőnőhöz, kíváncsi leszek :))

4081. Adryanna (válaszként erre: 4079. - Pukkancska)
2017. máj. 6. 15:30

Szia Pukkancska!

Hogy vagytok? Mi újság?

Közben mi is elkezdtük a stimulációt! :)

Szorítsatok!

4080. v-erika85 (válaszként erre: 4079. - Pukkancska)
2017. ápr. 25. 19:36
Szia. Írtam. :)
4079. pukkancska (válaszként erre: 4077. - V-erika85)
2017. ápr. 24. 06:08
Kicsi tűt tudok adni, van rengeteg!! Ha gondolod írj priviben :-)
4078. pukkancska (válaszként erre: 4076. - V-erika85)
2017. ápr. 24. 06:06

Jaj igen azt elfelejtettem hogy a vv meg uh napokon vidd magaddal :-)

Nekem is volt hogy csípett, vagy épp kellemetlenebb helyre sikerült beadnom. :-D majd megszokod Te is :-D

Meg hát mivel lassan olyan leszel mint a szita, nehéz lesz olyan helyet találni ahol nem érzékeny.:-D

Én jól vagyok köszönöm, már kezdik a gyomromat próbára tenni a kicsikék.. Pedig olyan jó volt hogy csak mellem fájt, azt hittem megúszom az émelygést. És most napról napra többször fordul elő.

Itt le merem írni, hogy álmodtam valamelyik éjszaka velük és mikor felketem majdnem sírva fakadtam annyira berezeltem és megijedtem az egésztől, és akkor úgy voltam vele hogy nekem ez nem fog menni. Persze ez az érzés azóta már nincs, csak a természetes alap para, de akkor is... Én azt sem tudtam egy gyerekkel mit fogok kezdeni, nemhogy kettővel. Féltem őket a magam bénaságától. Na ezt most nagyon jó volt Neked/Nektek kiírnom magamból. Bocsi hogy hosszúra nyúlt :-)

4077. v-erika85
2017. ápr. 23. 19:43
Valószínű, hogy nem sikerült ugyanolyan kicsi tűt vennem, mint a gonáé, és hát így ugye más a helyzet.
4076. v-erika85 (válaszként erre: 4075. - Pukkancska)
2017. ápr. 23. 19:35

Akkor viszem kedden magammal a szurijaimat. :)

Eddig a gonát beadtam úgy, hogy szinte meg sem éreztem. De így most a reggeli 3-ba valahogy mindig fáj legalább egy. Nem tudom mit csinálok másképp, vagy érzékenyebb helyre sikerül beadni.

Egy kicsit fáradtabb vagyok, de ez már a gonánál is megvolt, más "tünet" eddig nincs.

És Te "Ti", hogy vagytok hármasban. :)

4075. pukkancska (válaszként erre: 4072. - V-erika85)
2017. ápr. 23. 17:12
Na hogy megy a szurizás? és hogy érzed magad? :)
2017. ápr. 23. 17:11

Erika:Nem, amikor menned kell vv+UH, akkor ugye megnézik hogy mi a helyzet, és az eredmény függvényében kapod a következő dózist. Vagy marad minden a régiben, vagy többet kapsz mint eddig. És akkor azt (az aznapit mikor ott vagy) a lányok beadják :)

Adryanna: :) maximum "beavatkozás" lehet hétvégén is. :) Leszívást nem tudom, de pl két csajszinak is vasárnap volt beültetése. :)

4073. Adryanna (válaszként erre: 4071. - Pukkancska)
2017. ápr. 22. 16:09

Köszönöm szépen a válaszodat, most kicsit megnyugodtam!

Bízom benne, hogy szombati nap nem kell menjek! :)

4072. v-erika85 (válaszként erre: 4071. - Pukkancska)
2017. ápr. 22. 15:49

Nekem kedden kell először vv + uh-ra mennem. Nekem így vannak írva az adagok:

1. nap: 2/1

2. nap: 2/1

3. nap: 2/1

4. nap: 1/1

5. nap: üres, ekkor megyek vv+uh.

Neked sem kellett azon a napon adni magadnak

amikor először mentél uh-ra. Ezt nem mondta, ugye itthon volt alkalmam jobban megnézni ezt a papiruszt.

2017. ápr. 22. 14:20

Erika: Igen, mondta hogy péntekig találjam ki, de már akkor megbeszéltük hogy a tesójánál szeretnék.

Nem tudom, lehet adni fog valami beutaló félét. (?)

Vagy bent a lányok, Kati vagy az Anna beadja, a műtő előtt kell leülni, és majd szólni kell hogy szurira vársz.(vagy ők megkérdezik hogy ki vár szurira) :) És ha ők adják be, akkor ők írják alá. Amit meg én adtam magamnak (90%-ban) akkor csak pipáltam a sorokat.

NA akkor Te is 2-1-el kezdesz. :)


Adryanna: Én szombaton sosem voltam. Hétfő, szerda, péntek. Ezek voltak a vérvétel+UH napok. :) Ez kb. két hét vagy egy picivel több. Nekem személy szerint 3 hét, maga a stimuláció március 2-án kezdődött és március 17-én volt a leszívás. Sok sikert! :)

4070. Adryanna
2017. ápr. 22. 11:34

Sziasztok lányok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy amikor elkezdőik a stimuláció a Sotén, akkor milyen időközönként kell menni pl Uh-ra leszívás előtt?

Illetve, hogy Uh szombaton is van? Csak azért kérdezem, mert fontos programjaim vannak szombatonként és aggódok, mi lesz, ha pont akkor kellene menni? Vagy Uh csak hétközben van?

Köszi ha segítetek!

4069. v-erika85 (válaszként erre: 4063. - Pukkancska)
2017. ápr. 20. 14:12

Ma estétől fél Bromo, reggeltől a gona mellé 2 menopur, + 1 este.

Lányok nektek ki adta be az elsőt? Amikor eljöttem akkor olvastam el teljesen, hogy még a beadónak az aláírása is kell rá.

4068. Rozbeta (válaszként erre: 4065. - V-erika85)
2017. ápr. 19. 21:25
Köszi, írtam neki privit :)
4067. v-erika85 (válaszként erre: 4063. - Pukkancska)
2017. ápr. 19. 19:14
A profnak meg kell mondani, hogy hol szeretnél szülni? Ez nekem furcsa, vagy félreértettelek?
4066. v-erika85 (válaszként erre: 4063. - Pukkancska)
2017. ápr. 19. 19:13
Aranyos vagy, de amit kaptunk receptet abból csak a Pregnyl-t nem váltottam még ki. :)
4065. v-erika85 (válaszként erre: 4064. - Rozbeta)
2017. ápr. 19. 19:12
Szia. Szerintem keresd meg lucamami78-at, azt hiszem ez a neve, ő is sotés volt alacsony amh-val és a prof hazaküldte hogy próbálkozzanak. Azt hiszem a dévaiba ment, talán ő tud neked tanácsot adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook