Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A savak és a rák kialakulásának összefüggése fórum

A savak és a rák kialakulásának összefüggése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A savak és a rák kialakulásának összefüggése

1 2 3
2007. nov. 2. 05:35
Nagyon tanulságos a cikk. Egy-két étel kategorizálását azonban nem értem: azt írja, hogy a hüvelyesek is savképzőek. A zöld hüvelyesek is, mint zöldborsó, zöldbaba, vagy csak a szárazak? Nagyon meglepődnék, ha a zöldek is. Ha igen, miért, tudja valaki? Én gyümölcsök közül a citrusféléket savasítónak ismertem.
2007. nov. 2. 05:29
Ez igen tanulságos. Kár, hogy én mindezt már azután tudtam meg, hogy rákos lettem....:(
2007. nov. 2. 05:19
okos cikk! érdemes elolvasni és megfogadni :)
2007. nov. 1. 19:57

Nagyon jó a cikk, gratula hozzá.

Engem is foglalkoztat ez a téma mondhatnám napi szinten, mert minden nap teszek a sav-lug egyensúly megtartásáért.

2007. okt. 12. 13:38
Vegyük alaposan szemügyre a bőrünket. Ha azt látjuk, hogy cellulitisre hajlamos, durvábbak a pórusaink, mitesszereink, vagy hasonló bőrproblémáink vannak, szinte biztos, hogy szervezetünk eltolódott a savas irányba. Ha a savszínt túl magas, szervezetünk már nem képes a savfelesleg tökéletes kiválasztására. Ezért kénytelen elraktározni a szövetekben, vagy semlegesíti őket. Ezt viszont csak akkor tudja végrehajtani, ha az ehhez szükséges ásványi anyagokat a különféle szervekből, csontokból kiválasztja.

Ugrás a teljes írásra: A savak és a rák kialakulásának összefüggése
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook