Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak szeretője van...... fórum

A páromnak szeretője van...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
21. f52a0b4925 (válaszként erre: 15. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:25
Figyelj, ez simán lehet egyfajta "fellángolás is", el is múlhat, sőt, a korkülönbséget eltekintve inkább annak gondolom. A sok baj, a baleset, mind okozhatja az elbizonytalanodást, meg azt, hogy akkor most "gyorsan" éljek még. De, ha eddig őszinte volt a kapcsolat, akkor meg kell próbálni most is. Érezni fogod, hogy működik-e, de nem szabad hagyni, hogy sokáig őrlődjön. Minél előbb döntésre kell juttatni, hogy maradni akar-e de akkor ki kell mondani mindent, ami fáj, ami bánt, ami rossz. Aztán túl kell rajta lépni. Idővel. Ha nem megy, akkor meg szép lassan távolabb kell kerülni tőle, hogy el tudd engedni.
20. Symbio13 (válaszként erre: 17. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 10:25

Őszinte leszek.... félek ettől a beszélgetéstől....

mert itt már ugye nem az a kérdés, hogy megteszi e...hanem az , hogy miért....

2016. aug. 29. 10:24
Én mindíg azt mondtam, amíg hozzám tér haza, engem szeret igazán, velem akarja élni az életet. Ennek megfelelően békét, biztonságot, mosolyt adtam, hogy jól érezze magát velem és a családdal. Minden felrelépés belehalt, mert előbb vagy utóbb a másik többet akar, mint lopott órákat és durcálni, veszekedni fog. No ekkor kerül rá a lapátra. Nekem csak annyi a dolgom, hogy szeressem, hogy méltó beszélgetőpartnere, vidám társa legyek. Legyek az, akit anno szerelmesen megismert. :) :)
18. Symbio13 (válaszként erre: 16. - 12d083b51b)
2016. aug. 29. 10:24

Stílusos :-)

Köszönöm.....

17. csikil4ny (válaszként erre: 14. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:23
Gondolom a halálfélelem miatt a kapuzárási pánik hamarabb jött rá. Ha eddig meg tudtatok mindent beszélni, akkor le kell ülni vele és megbeszélni ezt is. De csak úgy ha te képes vagy neki megbocsátani, másképp falra hányt borsó az egész.
2016. aug. 29. 10:20

[link]


Küldd el neki, ha másként nem, hát nyomtatott formában....

15. Symbio13 (válaszként erre: 13. - F52a0b4925)
2016. aug. 29. 10:19

Nem akarunk esküvőt.... NEm akarunk papírt. Sem én, sem ő. Az eljegyzést sem terveztük soha....

Így alakult... de nem egy kierőszakolt döntés volt....


Köszönöm a jó tanácsot, egyre erősebben hajlok afelé, amit te is írtál....

14. Symbio13 (válaszként erre: 11. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 10:17

Tudod pont ezért nem értem..... mert mindent megbeszéltünk mindig.

Legyen az bármi.....

A legnehezebb helyzeteket is összekapaszkodva oldottuk meg.

pedig aztán tényleg voltak tragédiák az életünkben.

Voltak anyagi nehézségek.

Voltak egészségügyi problémák.

Voltak mélypontok. De mindig ott álltunk a másik mögött.


42 éves.... én 32 .... a kislány akiről tudok, 23....


Mindent megalapoztunk lakásokat nézegetünk, közösen....

Közösen kaparjuk a gesztenyét....


Májusban volt egy autóbalesete, utána kezdődött ez a dolog....

Anyagilag érzelmileg megviselte. Ezért akkor még nem is gondoltam arra az opcióra h van valaki...

Aztán két hete vagyok 100%-ig biztos a dologban.


ÉS véleményem szerint a kislány nem tud rólam.... mivel egyszer bementem a munkahelyére és nem ismert fel. Nem szólt semmit, szó nélkül kiszolgált.

2016. aug. 29. 10:11

Lehet, hogy túl "régi" világban élek, de nekem fura, ha sok-sok év együttélés, vagy kapcsolat után kéri meg egy férfi a párja kezét. Valahol hallottam, hogy sok kapcsolat olyankor fut zátonyra, amikor papírral akarják szentesíteni - holott működne papír nélkül is. Valahol a férfi akkor "érzi", hogy minden elveszhet, a szabadsága - még ha nem is élt vele? - nem tudom. Egy kapcsolatban vagy természetesen jó, és akkor miért ne lehetne róla papír, miért kéne attól megzizzenni, vagy laza, mindenki csináljon amit akar típusú. Nincs túl sok saját tapasztalatom, de csak őszinte beszélgetést tudnék javasolni - az sokkal jobb, mint találgatni, féltékenykedni.

A fájdalmat megúszni nem lehet, akkor sem, ha vége, akkor sem, ha továbbmegy, de legalább tudod, hanyadán álltok! Sok sikert!

12. c73db520ef (válaszként erre: 10. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:10
Amit tennek ilyen helyzetben: csak annyit mondanek neki, hogy tudom, van valakid. Ne hozz sem magadat sem engem meltatlan helyzetbe. Legyen annyi becsulet benned, hogy nem alazol meg sem engem, sem magadat. Donts. Vagy en dontok helyetted.
11. csikil4ny (válaszként erre: 9. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:09

S ez az érzés nem fog elmúlni, mert ahol oda a bizalom oda az alap.


Szerintem nem csak ez a megcsalás lehet a gond: mennyire tudtok leülni egymással más lelki témában (támogatás, szükségletek kifejezése) megoldást találni?

10. Symbio13 (válaszként erre: 7. - C73db520ef)
2016. aug. 29. 10:01

Igen... értem amit írsz és értékelem...

Valahogy én is így teszek. Mosolyogva teszem a dolgom, közben pedig vérzik a szívem....

2016. aug. 29. 10:00

Igaz iagz... Egyik hozzászólásba sem tudok belekötni....

Igen, hülye vagyok, hogy szeretem és vele szeretnék lenni....

De azért 8 évet, a közös életet feladni, nem olyan könnyű.

Főleg úgy, hogy soha nem voltam ilyen helyzetben....

Nem csak vele nem, az előző kapcsolatommal sem. Ő a második férfi az életemben.... és 30 éves vagyok.....

Én hittem abban, hogy velem nem történhet meg...

A hozzászólásokból úgy látom, jobb ha talán hagyom az egészet....

Egyre nehezebb mosolyogni.... úgy tenni, hogy nincs baj....

És őszinte leszek, rettenetesen fáj....

8. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 09:56

Ha egészen biztos vagy benne, hogy megcsal, akkor bizony nem szeret, bármennyire is fáj véget kell vetni a kapcsolatnak. Itt már nemcsak a bizalom megtöréséről van szó, hanem arról, hogy nem egyenes ember: nem elég, hogy csal, de becsap, nem egyenes, stb. stb.


Ha meg nem vagy biztos, akkor lehet, hogy túlzottan féltékeny vagy? Én is kaptam olyan üzenetet férjezett nőtől, hogy szálljak le a férjéről. Felhívtam a nőt, mert olyan férfiről volt szó akit életemben kétszer láttam, de mivel munkaügyben még találkozhattunk gondoltam megkérdezem a feleségét miért kaptam az üzenetet. Kiderült, hogy őrült féltékenységében a férj telefonjában szereplő összes nőnek kiküldte az sms-t....

7. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 09:56

Ne add le a meltosagodat.

Ne menj bele alantas, meltatlan jatszmakba.

Sokszor gondolok arra, hogy pl. Radnotine hogy tudta a hidegveret megorizni abban a helyzetben. Az ido ot igazolta.

Igazi urinokent viselkedett, pedig biztosan nagyon nehez volt neki.

Marad a kivaras politikaja.

6. Specially (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 09:48
Én soha többé nem tudnék bízni benne,még olvasni is rossz volt :(
2016. aug. 29. 09:48

Móresre tanítani!???


Vicc! :D

4. trapiti (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. aug. 29. 09:46
Nem hagyta el, párhuzamosan viszi a két kapcsolatot... Valami gond nyilván volt persze a "legnagyobb szerelem" mögött, amit nem tudtak-akartak felismerni, megoldani közösen.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 09:44
Hát én ebben nem hiszek... aki egyszer megteszi és még konzekvensen tagadja is, miközben esze ágában leállni, az megteszi máskor is. Ha mindenképpen őt akarod, lenyeled a békát és hozzászoksz a gondolathoz hogy sosem leszel egyedül az ágyában... Kérdés neked mit ér meg a személye...
2016. aug. 29. 09:43
Egy férfit nem lehet ellopni. Egy férfit nem lehet elszeretni vagy elvenni. Egy férfi nem tárgy, amit felemelhet és zsebre tehet egy másik nő, ha magának akarja. Egy férfi dönt. Eldönti, hogy enged-e a kísértésnek, vagy sem és ha valamit nem akar, megtalálja a módot, hogy a nő tudtára adja, és lefejtse magáról a legragadósabb piócalányt is. Ha egy férfi elhagy valaki másért, nem azért teszi, mert elügyeskedték Tőled, mert jött egy harmadik és minden jót elrontott. Azért megy el, mert bizonytalan. Vagy a személyisége vagy a kapcsolata Veled, mert valami fontos nem működik köztetek. Ironikus, de néha egy harmadik személy színre lépése kell ahhoz, hogy fellebbentse a fátylat egy néma boldogtalanságról, egy gyenge jellemről, az érzelmek múlásáról, a saját mulasztásod következményeiről vagy arról, hogy nem a jó ember mellett horgonyoztál le….."
2016. aug. 29. 09:38

Sziasztok.


Tudom, hogy két táborra oszlik majd a tanácsadók tábora, de nekem most inkább segítségre, mintsem tanácsra van szükségem.

A kapcsolatunk lassan 8 éve tart. 1 éve kérte meg a kezem a párom, a legnagyobb szerelemben voltunk, és ő még mindig azt mondogatja, hogy szeret, és nincs senkije.


De közben tudom, hogy van. Apró jelekből. Nagyjából 3 hónapja kezdődött, hogy furcsán viselkedik.

Sok dolga van mostanában.... és az autó tele van szőke hajszálakkal. Amire ő azt mondja, hogy a munkájából kifolyólag rá is ragadhat, meg sokan ülnek a kocsiban. Persze....


A legdurvább, hogy tudom ki az illető hölgy. Tudom a telefonszámát, azt is , hogy hol dolgozik, hány éves hol lakik .... mindent.


Tekintve a mögöttünk álló közel 8 évet, lezárni elveszíteni nem akarom őt.

Nem tudom mi okból csinálja....

Nem tudom mennyire komolyak a szándékai a másikkal....

Én szeretném kiütni a kis hölgyet a nyeregből....

Viszont ötletem sincs hogy kezdjek neki.....

Kérlek adjatok tanácsokat.....

Ha felhívom, vagy megkeresem, az tuti, hogy nekem - pont....


Illetve szeretném a páromat is móresre tanítani.... hogy többet eszébe se jusson.....

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook