Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak szeretője van...... fórum

A páromnak szeretője van...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
111. csikil4ny (válaszként erre: 110. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 29. 17:11
Melyik kettőre, háromra, négyre gondoltál? :D
110. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 92. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 17:00
Véleményem szerint minden elfogadható, amit ők ketten annak tartanak. Ha az ő kapcsolatukba belefér a megcsalás, akkor legyenek boldogok. Ha meg nem, akkor semmi értelme a siránkozásnak, tovább kell lépni, nem azon filózni, hogy másnak mi a véleménye.
109. Panna.33 (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. aug. 29. 16:48
:DDD
108. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Symbio13)
2016. aug. 29. 16:46

Semmi nem lesz többé olyan, mint előtte volt. Ez biztos.

Szóval ha,az a terved, hogy visszaáll a régi rend, azt felejtsd el.

Én abban nem hiszek, hogy aki egyszer megtette, az máskor is megteszi, mert ez nem örök érvényű,mindenkire ráhúzható séma, de azért általában igaz.

Adhatsz esélyt, de nehéz lesz újra bízni benne.

De ehhez teljes őszinteség kell.

107. ina87
2016. aug. 29. 16:40
akkor kezdj valamit ha tényleg biztos vagy benne,mert amúgy rosszul is elsülhet a dolog,egy biztos atoll h kapnának egy kis leckét tőled az nem azt jelenti h a párod valamit is meg tanul belőle sőt van az a verzió is h az ilyen sosem változik meg...neked kell eldönteni h mi fontos a te számodra.
106. one euro (válaszként erre: 64. - One euro)
2016. aug. 29. 16:12
:)
2016. aug. 29. 16:09

Játszmázni akkor lehet, ha a szerető is vevő rá és ő is berágott a pasira. De ha nem és nagy a szerelem akkor védeni fogja és te jössz ki szarul a szituból. No meg mi értelme van? Nem feleség vagy 2-3 gyerekkel aki ultimátumod tud adni a férjének. Sőt, még úgyis kétséges a kimenetel. Ne tedd magad nevetségessé.


Egyébként meg van egy mondás: - aki jönni akar jöjjön, aki menni akar menjen, de ne álljon az ajtóban mert útban van.


Legyen benned tartás és büszkeség. Sok sikert kívánok.

104. csikil4ny (válaszként erre: 96. - 31bc25d879)
2016. aug. 29. 16:02
Még azzal kiegészíteném, hogy ha tisztázzák és a fórumindító magánál tartja a döntés lehetőségét: benne marad a kapcsolatban vagy szakít, nem okoz saját magának nagyon sokáig tartó lelki sérülést, mert egy dolog, hogy megcsalták, de még plusz fájdalom, ha még őt el is hagyják.
103. one euro (válaszként erre: 102. - 937a2a883a)
2016. aug. 29. 15:57
..lehet,bár itt vannak lelkes hívei ennek a játszmázásnak:))
102. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 15:53

Ha biztos vagy benne, akkor szerintem semmilyen játszma nem kellene, annak jó vége nem lesz...szerintem.


Mondd meg a párodnak, hogy hiába tagad, mindent tudsz. Ha ezek után együtt bírsz vele lenni és megbízol benne, akkor tisztázzátok a dolgokat és folytatódhat minden. Nem hiszem, hogy kellene ide megleckéztetés. Akkor már minek vele együtt maradni?


Bár az én tanácsom az lenne, hogy cuccolj össze és költözz el. Valószínűleg sokáig fájni fog, hisz szereted, de ő a jelek szerint nem viszonozza. Minek lennél együtt valakivel, aki nem szeret?

101. csikil4ny (válaszként erre: 95. - Zsú1965)
2016. aug. 29. 15:51

Igen, én is ezt vallom, hogy az az elsődleges, hogy én tudjam, hogy mit akarok.


Engem az elméletem gyakorlati megoldási lehetősége érdekel, mert tény, hogy létezik ez a jelenség és a párok nem nagyon tudnak mit kezdeni vele. Ahol már eljut a dolog a megcsalásig, ott nem érdekel a megoldás, mert az már nem fér bele az én mentalitásomba.

2016. aug. 29. 15:45
Pl ez a film is , [link]
99. one euro (válaszként erre: 81. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 29. 15:43
Pont erre!:)
98. 31bc25d879 (válaszként erre: 97. - One euro)
2016. aug. 29. 15:41
Ne haragudj, de egy szót sem értek abból amit írtál. Kifejtenéd kicsit érthetőbben?
97. one euro (válaszként erre: 96. - 31bc25d879)
2016. aug. 29. 15:39
Ha erre van szüksége,amíg legális és nem beteges és..ki vagyunk mi ,hogy ..és az ellenséggel való barátkozás az mégis mi?
96. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 15:25

Hát a "móresre tanítást" nem tudom, hogy gondoltad, ő nem egy gyerek vagy nem egy rossz indulatú szomszéd de még csak nem is egy undok kollegina.


Ezek szerint nem vagytok házasok. Együtt éltek?


Én azt csinálnám, hogy leültetném a páromat és őszintén, komolyan mondja el mit szándékozik tenni. És beszéljük meg, hogyan tovább és miért alakult ez úgy, hogy neki szerető kell.


Ha egy csepp bizonytalanságot látnék rajta én adnám ki az útját. És tudod miért? Mert a 8 év az nem egy, és nem pár hónap. Az én időmet ne rabolja egy ilyen faszi és mellettem ne kelljen neki más nő. Nyilván valami nem gömbölyű, nos ezt kell letisztázni.

95. Zsú1965 (válaszként erre: 94. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 15:19

Én sem tudom, hogy mit mondanék. De adnék időt magamnak arra, amiket írtam. Amikor anno szülés előtt a válás mellett döntöttem, bizopny felelőtlenül hoztam meg a döntést az csak a szerencse, és semmi más, hogy ez bizonyult a jó döntésnek.


De ma már van annyi "bölcsesség" mögöttem, hogy sokkal több oldalról tudom megvizsgálni a dolgokat, és sokkal inkább próbálom magam belehelyezni a másik fél helyébe is. És nem, nemvagyok azért annyira megértő, de azt megtanultam, hogy a kiinduéási pont azt tudni, mit akarok én...


Visszatérve a baleset utáni dologra... ha ennek valamilyen lelki oka van, akkor (ha partner a másik), azt is meg lehet talán oldani.

94. csikil4ny (válaszként erre: 93. - Zsú1965)
2016. aug. 29. 14:59

Mi a véleményed a kapuzárási pánikról?


Ebben az esetben pl. a férfi egy komoly baleset után mutat érdeklődést más nő(k?) iránt. A halálfélelem is válthat ki ilyen reakciót. Ebben az esetben is úgy gondolod, hogy a társ hibás valamiben?


Igazából az tudna erre válaszolni, aki végig csinálta a társával ezt a fázist és sikerült megoldaniuk. Őszintén én nem tudom, hogy mit tehetnék ha a párom azt mondaná, hogy "beleszerettem egy másik nőbe, de nem akarlak megcsalni, se elhagyni segíts át ezen a szakaszon". (Optimális helyzet).

2016. aug. 29. 14:44

Szerintem először is érdemes eldönteni, hogy mit akar:

- helyrehozni a párkapcsolatot (ami sosem csak egyik fél hibájából megy tönkre)

- kenegetni az önérzetét

- megbosszulni, leckéztetni stb.


Ha már tudja, mit szeretne, pró és kontra listát írni, illetve szigorúan számba venni, hogy a célért ő maga mire hajlandó, és mit vár el ehhez a másiktól.

És ha mindezzel, saját magában tisztában van, szerintem okos nő (ember) csak akkor dönt.


De a legfontosabb: tudni, hogy mit akarok igazán!



Mert gyakran igaz, hogy aki egyszer csalt, az legközelebb is fog, de legalább olyan gyakran fordul elő ennek az ellenkezője is.

Én is ismerek olyan pasit, akiről én tudom, hogy félrelépett, de otthon nem derült ki, és azóta boldog, hogy nem bukott le, soha többet nem kockáztatna, a feleség pedig nem tudja, mitől a látszólag ok nélküli hevületnek (és már régóta tart..)

2016. aug. 29. 14:21

Most eltekintve a fórumindító esetétől: hány nő nyilvánított amellett véleményt, hogy elfogadható a megcsalás, el kell kendőzni, esetleg egy ejnye-bejnyével megfedni? S ezek a nők anyák, így nevelik a lányaikat, fiaikat... S ezek után csodálkozunk?! Én személy szerint elkeserítőnek találom. Még jó, hogy nem javasolgatnak nyitott kapcsolatot, hármas felállást, stb.


Az még hagyján, hogy mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja, de hogy még a jövő generációkat is erre neveljük...

2016. aug. 29. 14:16

Inkabb te tedd lapatra, minthogy teged tegyenek.

Legalabb ennyi Eonerzet" maradjon neked.

Fajni fog piszkosul mindenkeppen.

De kesobb jobb erzes mar.

90. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Symbio13)
2016. aug. 29. 14:14

Ne haragudj, de úgy beszélsz a 8 évről mintha legalább 80 lenne. Az élet erről szól, akár 8, de akár 3x ennyi idő után is történhet ilyen és akkor sem ér azt mondani, hogy "ennyi időt belefeccöltem, stb."


Belefeccölted? Igen. Jött egy másik? Igen. Ez volt a te tanulópénzed. Ha benne maradsz, csak az lesz, hogy egy, megmarad a tüske, kettő, azt gondolja, hogy veled ezt meg lehet csinálni, legfeljebb legközelebb arra is odafigyel, hogy ugyanolyan hajszíne legyen a másiknak.


Ja, még az is fennáll, hogy mivel te nem reagálsz, csak tanakodsz, holnap reggel bejelenti, hogy jövő héten összeköltöznek. Akkor pedig már nélküled is megoldódik az egész.

89. c73db520ef (válaszként erre: 69. - Symbio13)
2016. aug. 29. 13:56
Ha nem szeret, legalabb a minimum tiszteletet adja meg, ami egy huseges nonek jar!
88. geranna7 (válaszként erre: 72. - Zsú1965)
2016. aug. 29. 13:40
Okos gondolatok!!!
2016. aug. 29. 13:36
A" de mit csináljak szeretem "-kezdetu kifogasgyartas csak 16- 20 éves koráig elfogadható. Ha valakiben nincs annyi önbecsülés hogy nem viselkedik labtorlokent az ne csodálkozzon ha sáros lesz. Mert megérdemli!!!
2016. aug. 29. 13:31
Nyilván igazad van,de ugyse igy gondolkodik amig szereti..
2016. aug. 29. 13:30
Gondold végig a dolgot, ha most ezt csinálja veled, amikor még a szerelmes, mit tesz ellened, ha már kicsit langyosodik a kapcsolatotok. Sok jóra ne számits!
2016. aug. 29. 13:23
Még szerencse, hogy én annak idején nem ilyen fórumokon kértem tanácsot, hanem szakemberhez fordultam. Én is ezt ajánlom neked.
83. 4975ebdc2f (válaszként erre: 79. - Symbio13)
2016. aug. 29. 13:14
Ne!!! Hogy tehetsz ilyet? Képes vagy feldulni egy békés kapcsolatot a párod és szeretője között? Lesújtó, érthetetlen hogy vagy képes erre!!!Neked semmi sem szent?Nincs benned kellő alázat és kitartás? Hogy lesz így közös jövőtok? Miért nem jó ha ő picit félrelép, nem lehet hogy nála ez a szeretet jele? Nem akar téged kifarasztani az aktusokkal.Bar jobban meggondoljuk hogy ugyan azon fütyülovel kezelgeti a másik nőt!!! Fuuuuujjj,bocs de te semmitől sem undorodsz?
82. one euro (válaszként erre: 81. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 29. 13:02
..és megoldódott a sérelem:))"Vége" felirat.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook