Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak szeretője van...... fórum

A páromnak szeretője van...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
51. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:26

Ilyen nincs.

Senki, soha, senkit nem lehet kiszeretni a személyiségéből. Felnőtt embert nem tudsz nevelni, leckéztetni, stb.

50. one euro (válaszként erre: 33. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:23
...valamiért vonzó a másik számára,annak ellenére ,hogy te vagy:(
2016. aug. 29. 11:09
Elnézést a fórumindítótól,hogy eltereltem a témát .
48. ancsika688 (válaszként erre: 41. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 11:07

És a férfi részéről hol a szeretet?

Azért mert egyessel kezdődik a személyi száma ,neki lehet?

Ne haragudj,de én megalázónak érzem ha megcsalnak,és undorítónak is.Állandóan azon járna az agyam mikor szerelmeskedünk,hogy nemrég egy másikkal csinálta ugyanezt.

De ezért írtam hogy mások vagyunk ,ez csak az én (és még sok nő) véleménye.

47. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 11:06

Az lehet, de van akinek a teste nem átjáróház.


Azt hiszem a szexmunkások is ezt mondják a párjuknak, de ettől még nem ez az elfogadott és nagyon nem szeretném se azt, hogy én így gondolkodjak, se azt, hogy a lányom valaha is ezt vallja.

46. 12d083b51b (válaszként erre: 44. - C73db520ef)
2016. aug. 29. 11:06
Persze én sem úgy gondoltam, hogy szó szerint verje ki a dilit, de egy percig sem gondolkodnék azon, hogy szóba-hozzam-e, vagy szó nélkül eltűrjem.
45. _Berry_ (válaszként erre: 41. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 11:04
És hol van részéről a szeretet, amikor megcsal újra és újra és ezzel átver, fájdalmat okoz? Egyébként meg lehet, hogy csak egy ideig szex a dolog, de sok házas elvált már, mert aztán vagy nem csak szex lett, vagy mert előbb-utóbb jött valaki, aki már nem csak szex volt. De persze mindenki maga dönti el, hogy meddig akar otthon mosolyogni, aztán lehet, hogy majd amikor a gyerekek már nagyok, kirepülnek, eltelt 30 év, akkor a másik is lelép, végleg...
44. c73db520ef (válaszként erre: 34. - 12d083b51b)
2016. aug. 29. 11:03

Nem balhezni, dilizni, hanem higgadtan, mar-mar hidegen kozolni vele, hogy tud a masikrol.

A cirkusz megint urugy lehet a ferfinak ahhoz, hogy a masikhoz menekuljon.

43. helenbereg (válaszként erre: 29. - F52a0b4925)
2016. aug. 29. 11:01

Annak is eljön az ideje, ha úgy érzem, szükségem lesz rá.


A férfiak többsége igen rossz hazudozó. Előbb utóbb lebukik.


Egy dolgot el kell fogadni vica és verza is a kapcsolatban. Az emberi test, a szeretet, a szerelem nem az alhas ás a comb közötti részre korlátozódik. Ennél sokkal színesebb, sokkal érdekesebb.

42. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 11:00
Van gyermeketek? Ha vannak, ne ezt tanítsd, nem ez a természetes. :( Habár az elsődleges nevelés a példamutatás. Nem irigyellek!
41. helenbereg (válaszként erre: 37. - Ancsika688)
2016. aug. 29. 10:56
És hol a szeretet, mely egy életre szólt. Mert nem úgy viselkedik, ahogy azt szeretném, kidobom? Nem! Ha valaki félrelép az csupán a szex. Szeretem Magyorországot, de imádok külföldre menni. Ettől még én örökre magyar maradok. :)
40. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:52

erdekes a hozzaallasod, szerintem ha szeretne, akkor nem lenne mas noje is parhuzamosan. mondani azt barmit lehet tervekrol, valoszinuleg a masik nonek sem azt mondja, hogy csak huzogatlak a nom mellett


miert vagy biztos abban, hogy tenyleg van valakije?

39. massalhangzo (válaszként erre: 14. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:50

nem erre a szitura mondjak, hogy szarjal vagy szallj le a bilirol?


ha 100%-ig biztos vagy abban, hogy a parodnak van valakije, akkor mire varsz? milyen az a kapcsolat, ahol meg oszinten se tudtok beszelni?


a megleckeztetest felejtsd el, ha melletted is kell neki valaki mas, nem fogja felvagni az ereit, ha otthagyod. talan elobb le kenu ulni oszinten beszelni, es utana eldonthetitek, hogyan tovabb


ha pedig ennyire fosol, nehogy elhagyjon, es ez a legfobb osszetarto ero, mindegy, hogy hazudik, csal stb., akkor maradj a bilin es ne nyavalyogj :D akkor remeled, hogy csak csajozik melletted, de nem hagy el

38. csikil4ny (válaszként erre: 33. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:49

Itt mást nem tudunk neked javasolni, üljetek le és beszéljétek meg, ha meg tudjátok...


Most jön mindenki a saját sérelmével, aztán a végén még ennél is bizonytalanabb leszel. Már én is írtam olyat amit nem kellett volna. :(

37. ancsika688 (válaszként erre: 19. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 10:49

Embere válogatja.Én tartom magam annyira ,hogy ne alázkodjak meg azért mert megcsal.

Akkor menjen máshoz haza és mossa az a szennyesét.Főleg ha többször is előfordulna hogy félrelép.

36. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:46
Ugye csak viccelsz? Tényleg ennyire értékeled magad? Nem érsz egy egész férfit, csak felét vagy negyedét? Neki szülnel gyereket, vele elned az életed? Akiről tudva tudod hogy hatbaszur mert azt képzeli nem tudod?Rá alapoznad a jövőd a családod, miközben nem mersz rákérdezni mi a f@..t művel a hátad mögött?Megerdemled,ezt a fél embert ezt a fél kant....osztozzal csak ha elég a fele;-)
35. Specially (válaszként erre: 28. - Huncut ibi)
2016. aug. 29. 10:43
Ilyenkor jön az,hogy anyukámé,tesómé,befújta a szél..a megerzesek ritkán szoktak csalni :/
34. 12d083b51b (válaszként erre: 18. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:42

Verd ki a dilit, verd ki a balhét, ha nem teszed, azt hiheti, hogy büntetlenül megcsinálhatja bármikor veled.


De: mindenkinek jár még egy esély. És nem több!

Vagy életed végéig így fogtok élni, vagy majd egyszer ő áll elő azzal, hogy "eddig tartott, most már mehetsz, mert lecserél, mint egy öreg ajtózárat!"


Gondold végig, neked mi a jobb: időben lépni, cselekedni, és időben vissza-szerezni őt.Vagy időben visszaszerezni a saját szabadságodat, és megadni magadnak az esélyt, hogy valóban megtaláld az igazit.

33. Symbio13 (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2016. aug. 29. 10:40

Soha nem gondoltam, hogy az Enyém, mert nem a tulajdonomnak tekintem, hanem a szerelmemnek.


Nem akartunk soha esküvőt, mert egyikünk sem házasság párti....


Abból gondolom, hogy Ő is szeret, hogy mindent együtt csinálunk. Ha nem szeretne, nem állna mellettem, és nem tervezne velem.


A megleckéztetést úgy értettem, hogy érezze , elveszíthet. Nyilván nem bosszúállásról, és hadjáratról fantáziálok.....

32. csikil4ny (válaszként erre: 30. - Huncut ibi)
2016. aug. 29. 10:40
Ja, rögtön keressük a hibát a kérdezőben, kell igazolni a férfi viselkedését. Milyen jó lenne, ha azt olvasnánk amit a kérdező írt és nem a mi tapasztalatainkat vetítenénk ki!
31. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. aug. 29. 10:37
Manna OWell idézet....
2016. aug. 29. 10:35
8 eves hazasagot csak ugy eldobni? Miert? Mert vanak jellek, de nem kapta el oket?Na es ha a jellek csalnak?Sok a munkaja?Nem lehet , hogy egyszeruen csak menekul a munkaba menekul egy rosz legkorbol,otthoni streszbol...?
29. f52a0b4925 (válaszként erre: 19. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 10:30
Hú, ezt aztán nehéz elképzelni :-) És mindig tudod, hogy mikor csal meg? És Te sose?
28. huncut ibi (válaszként erre: 14. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:29
Honen vagy olyan biztos?Amig csak furcsa, amig csak szoke hajszlaakat latsz...ami nem is biztos kie.
2016. aug. 29. 10:29

Donts minel hamarabb!

Igyis-ugyis szenvedsz, ess rajta tul minel hamarabb.

Mindegy, melyik ujjadat harapod meg, a fajdalom ugyanaz.

26. csikil4ny (válaszként erre: 19. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 10:29

Így is lehet gondolkodni, de érezni is? Miért nem tartod magad annyira fontosnak, hogy olyan párod legyen, aki téged megbecsül annyira, hogy ne csaljon meg egyszer sem, nemhogy folyamatosan?


Egy ismerősöm öt gyermek mellett a családi idillt s a folyton félrelépő férjét úgy igazolja, hogy mindent ki lehet bírni.... Lehet, csak akarni kell. De a kérdés az, hogy megéri-e?

25. Highlander73 (válaszként erre: 20. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:28

A miért-re sosem lesz válasz! :(

Illetve valamiféle biztos akad,de nem az ami "megnyugtatna" Téged.

24. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:27

Miért akarsz hozzámenni ahhoz, aki megcsal? És miért akarnál móresre tanítani valakit, akit szeretsz?


Egy, ő már nem szeret, ha megcsal, kettő, ha te meg akarod leckéztetni, az se nagyon szerelem a részedről.


Én is megleckéztetném, de azzal, hogy lezárnám vele a kapcsolatot, semmi házasság (mert nincs itt már szerelen, csak bosszú érzése) A kettőt együtt nem lehet, mármint kiütni a csajt a nyeregből, hiszen ez a pali nem a tied már.

23. Highlander73 (válaszként erre: 9. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:26

Én voltam hasonló helyzetben-megcsaltak.Nem itt fogom kifejteni,ha érdekel,elmesélem privátban.

Kérdéseim:

-Mennyire szereted Őt?

-Te hogy érzed,Ő mennyire szeret Téged?

-Működnek rendesen a dolgok az ágyban köztetek?

Csak azért ne tars ki mellette mert szereted!Mert ha Ő nem,akkor nincs értelme...csak felőröl ez az egész.A bizalom oda...véleményem szerint ha holnaptól kezét-lábát törné,próbálna folyamatosan bizonyítani hogy csakis Téged szeret,akkor sem jön vissza.(Tapasztalat!)

Én is tűzbe tettem volna a kezem a férjemért,aztán mégis...

Szívesen válaszolok privátban is ha gondolod!

Helyetted senki nem dönthet...nagyon nehéz.Kitartást,sok erőt kívánok!

22. c73db520ef (válaszként erre: 20. - Symbio13)
2016. aug. 29. 10:26

Kerdezd meg tole....

Lesz dadogas, meg mufelhaborodas...

A lenyeg: mert mas, mert friss.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook