Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak szeretője van...... fórum

A páromnak szeretője van...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
81. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. aug. 29. 12:57

Na ez velem majdnem így megtörtént, még lyánykoromba. Volt egy fiúm, megcsalt, megtudtam. Dumáltam a csajjal, tök jó arc volt, összecimbiztünk. Pasi nem tudta. Eccer a nőcivel mentünk az utcán, valami bőröndöt cipeltünk, jön a szépfiú velünk szemben, mi meg úgy, de úgy röhögtünk, hogy nagyon :DD

Egyikünknek se kellett utána.

2016. aug. 29. 12:55

Ami érdekes, sose kapunk később visszajelzést, mi a történet vége :DDD


Holnap örvendeztess meg minket vele ;))))

79. Symbio13 (válaszként erre: 77. - 4975ebdc2f)
2016. aug. 29. 12:49

Nagyon intelligens hozzászólásokat küldesz nekem.... De mint már írtam, megfogadtam az értelmesebbik oldal tanácsát, és valamilyen formában, még ma beszélni fogok vele......


olvass....

2016. aug. 29. 12:49

A legtöbb nő a végletekig,abnormálisan tud ragaszkodni egy kapcsolathoz amig szeret....

Szóval hiába mondják neked hogy aki egyszer megcsalt máskor is meg fogja tenni,max igér fűt-fát,ugyis a szivedre hallgatsz...

Majd egyszer kiszeretsz belöle,kinyililk a szemed..és akkor majd ott hagyod


Addig marad a szenvedés

77. 4975ebdc2f (válaszként erre: 62. - 7ea0409bca)
2016. aug. 29. 12:43
Nem tanacsra volt szüksége, helyesles és együttérzés amit várt.Szóval kedves fórum gazda, nyugodtan hagyd hogy a fejedre f@..son,,de toalett papirt azért adj neki nehogy barna maradjon a feneke.
76. Zsú1965 (válaszként erre: 75. - Bekacomb)
2016. aug. 29. 12:39

Én csak akkor szembesíteném, ha én nem akarom már folytatni a kapcsolatot. Ha igen, akkor viszzont azon lennék, hogy a számomra legkönnyebben folytatható legyen. Szerintem hosszabb távon egy pasi meg tudná hálálni, hogy engedik elegánsan visszaoldalogni egy kapcsolatba.


Delehet, hogy már csak így ötvenen túl látom ezt így. Az ifjonti hevesség anno elragadott volna engem is...:)

75. Bekacomb (válaszként erre: 72. - Zsú1965)
2016. aug. 29. 12:29
Igazad van. Ez a legnehezebb ilyenkor, higgadtnak mutatkozni, miközben belülről szenved. Mégis okosabb így cselekedni, ahogy írod, nem pedig első felindulásból. Viszont ettől függetlenül én szembesíteném is, illetve megkérdezném, ő hogy szeretné tovább. A szembesítés alatt nem azt értem, hogy átharapnám a torkát.
74. NomNom (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. aug. 29. 12:27
Ez ismerős történet, egy filmről olvastam aminek ugyan ez volt az alapsztorija. Ötletnek nem rossz.
73. Symbio13 (válaszként erre: 72. - Zsú1965)
2016. aug. 29. 12:22
Köszönöm
72. Zsú1965 (válaszként erre: 60. - Symbio13)
2016. aug. 29. 12:17

Én is a megbeszélésre szavaznék, de nem azt mondanám, hogy tudom, van valakid.


Csak arról beszélnék, hogy én mit érzek. Hogy azt érzem, nem vagyok már olyan fontos, hogy távolodsz, hogy aggódom, és hogy a szeretet kmutatására, megerősítésére vágyom. Hogy töltsünk együtt több időt, törődjünk egymással többet. Én erre és erre vágyom...te mire vágysz? Én ettől érezném jól magam a kapcsolatunkban. Neked mi hiányzik? Mit szeretnél?


Elő lehet venni az ún. női önérzetet, hogy engem ne bántson meg senki, de szerintem az nem megoldás.


Ha akarod őt, akkor ne ugorj neki. Én adnék egy lehetőséget neki, hogy úgy másszon ki abból a másik kapcsolatból, hogy előttem ne kelljen magát szégyellnie (igen, tudom, kellene...). De ne kelljen konkrétan bevallania, hogy ne lehessen folytatni, hogy te, leginkább te, túl tudj rajta lépni, ne megalázva. Mert igazán megalázásnak csak akkor fogod érezni, ha ő is bevallja.


Ha pedig döntött a másik mellett, akkor úgyis egyértelmű lesz.


De ha csak valami hülye botkás, akkor lehet, hogy észbe kap, és megbecsüli, amije van.

71. Symbio13 (válaszként erre: 63. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 12:16
Nem bántottál meg, köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal.
70. Symbio13 (válaszként erre: 62. - 7ea0409bca)
2016. aug. 29. 12:13

Azért az olvasással többet foglalkozz, mert mint látod, adtam a tanácsadók véleményére.... nem keveset....

Ha pedig unatkozol, keress másik fórumot, és más személyt akibe beleállhatsz.


Köszönöm.

2016. aug. 29. 12:11

Eldöntöttem....

Ma este beszélni fogok vele....

Tényleg nincs mit tovább húzni.....

Csak a saját dolgaim kerülnek hátrányba emiatt....

68. Symbio13 (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. aug. 29. 12:10

Hm......

Nem rossz ötlet....

67. Bekacomb (válaszként erre: 65. - B598e4912b)
2016. aug. 29. 12:09
Az de király! Okos nő. :-)
66. barbimariposa (válaszként erre: 57. - Symbio13)
2016. aug. 29. 12:02
Szerintem ne kerülgesd a forró kását,ülj le a pároddal beszélni erről. Vond kérdőre, miért néz hülyének? Miért hazudik? Meddig akarja ezt így folytatni? Tájékoztasd, hosszú távon ez nem egy tartható állapot a részedről.Egyebet nem tehetsz.
2016. aug. 29. 12:00

egy másik fórumon olvastam, hogy a nő összebarátkozott a szeretővel, de ezt nem mondta el a férjnek. majd egy szép napon elhívta a csajt magukhoz vacsorára


lettem volna légy a falon!!! :D imádom a szappanoperákat

64. one euro (válaszként erre: 60. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:58
Akit erőszakkal győznek meg, annak ugyanaz marad a véleménye.Törődj magaddal ,ez a legjobb tanács ami ilyen helyzetben adható!
63. csikil4ny (válaszként erre: 60. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:57
Ha megbántottalak, elnézést kérek. Nem volt szándékomban!
2016. aug. 29. 11:56

Próbálok rájönni mi a fórum célja...


Minek tanácsot adni olyannak, aki le se szarja? :DDDDDDD


Ez is csak gy újabb gyöngyszem, minden napra jut egy ilyen ;))))

61. csikil4ny (válaszként erre: 57. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:55

Tök mindegy ki a harmadik, egy párkapcsolatban a két embernek van dolga egymással. Kifejezetten nevetséges amikor a nő a másik nővel akarja lerendezni a párkapcsolati problémáit, nem vele van gondja (neki meg van a sajátja, ha már foglalt pasi után koslat, de megeshet, hogy nem is tud a másikról).


Én nem tartom magam álszentnek, amiért nem voltam hasonló helyzetben. Remélem nem is megy el annyira az eszem, hogy más nők után nyomozzak, habár ki tudja, még mit hoz az életem....

60. Symbio13 (válaszként erre: 58. - One euro)
2016. aug. 29. 11:53

Már nem nyomozok....

Olvass vissza.....

elég egyértelműen leírtam....


Tudni akartam ki ő... megtudtam, tudomásul vettem.

Bizonyosságot akartam, megkaptam...

Most örlődök, mit csináljak.


Ide tanácsért jöttem, mert gondoltam emberek vagyunk. De leszámítva 3-4 komoly és segítőkész embert inkább csak a szart kapom a fejemre.


Mert 8 év együttélés után, ilyen szituba kerültem.

Igen fáj, igen rohadtul szeretném megoldani.

Soha életemben nem történt meg velem, nem váltogattam a pasikat nyakra főre....

nincs tapasztalatom.


Mindegy. Köszönöm az eddigi tanácsokat.

Az arra érdemesekkel pedig privátban megbeszélem....


Mindenkinek kellemes napot.

59. f52a0b4925 (válaszként erre: 43. - Helenbereg)
2016. aug. 29. 11:52
Ez így van.. de Tőled is megkapja? :-)
58. one euro (válaszként erre: 54. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:47
..és minek játszol nyomozót?
57. Symbio13 (válaszként erre: 56. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 11:46

Nézd... mindenki utána nézne a harmadiknak... ne legyünk álszentek.

De soha nem bántanám, vagy kapnám el.

Már megtehettem volna.


Utána néztem, mert tudni akartam ki ő.... mi ezzel a gond?

56. csikil4ny (válaszként erre: 54. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:44
Ez nagyon beteges, nem a nő a problémád, hanem a párod.... Ha nem ő lenne, lenne más.... De ha a nőt figyeled, akkor nem is a pároddal van a gond.
55. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:43

Amit a balesetről írsz, érdekes, a legjobb barátnőm (és esküvői tanúm, és szinte egyszerre mentünk férjhez) így vált el alig 1-1,5 éves házasságból. A férje motorbalesetet szenvedett és kómában volt, és aztán összejött a fizioterápiás csajjal. Nem volt különösebb oka sem, régóta voltak együtt, szerelemből házasodtak, mégis a balesetek után sokaknál van valamilyen kattanás, átértékelődés. Lehet, hogy nálatok is ez történt, pl úgy érezte, hogy milyen esendő az élet, akkor inkább kiélvezné, mintsem hűséges maradjon, vagy egyszerűen a csajba többet képzelt bele, vagy közelebb érezte magához a balesetet követő nagyon érzékeny időszakban. Ez sokkal gyakoribb dolog mint képzelnéd, van aki az ápolójába zúg bele, van, akinek meg mindegy, csak más legyen.


De szerintem őt ez az élmény örökre megváltoztatta, azt meg ne gondold, hogy a csaj tuti nem tud rólatok, bárki simán megjátszhatja, mintha mi sem történt volna, nem mindenki reagál ám úgy, mint a filmekben, belépsz, ő meg megdermed, hát nem mindig van így, max belépsz, és ő úgy tesz mintha nem tudná ki vagy. Sőt, az lett volna a gyanús, ha elárulja valamivel, hogy tudja, nem?


Minél hamarabb ébredsz fel, annál hamarabb kezdhetsz új életet.

54. Symbio13 (válaszként erre: 53. - One euro)
2016. aug. 29. 11:40
Mivel megvannak a kapcsolataim, már csak azt nem tudom, mikor megy wc-re.....
53. one euro (válaszként erre: 52. - Symbio13)
2016. aug. 29. 11:39
..ennyire ismered?:))
52. Symbio13 (válaszként erre: 50. - One euro)
2016. aug. 29. 11:37

Teljesen más külsőre és az értékrendje is.....

valószínű ez a vonzó benne

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook