Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


2013. márc. 27. 11:12
"Először nem vettem komolyan de mivel jeleket már észleltem nem tulajdonítottam neki nagybb jelentőséget. " észrevetteda jeleket,de nem tulajdonítottál neki jelentőséget,jól értem?
2013. márc. 27. 10:58
Pfff! :/
33. c6973617d3 (válaszként erre: 32. - Popelyné)
2013. márc. 27. 10:53
Hát,... nagyon kedves, fel se fogja, hogy ez neked mennyire fájhat. A legundorítóbb, még bizonytalanságban is tart :(
2013. márc. 27. 10:38
Párom higgadtsága,nyugodt hozzáállása egyszerűen dühítő,és ezt mondja:-ki tudja,még bármi is lehet belőle.
2013. márc. 27. 10:16

Szép történet.

De legalább őszinték. Ritka manapság.

Értékeld. Valahogy.

30. Popelyné (válaszként erre: 27. - Edu1980)
2013. márc. 27. 10:13
Ők is érezhették hogy kezd kialakulni valami,de tovább találkozgattak,telefonok,bizalmas beszélgetések. Hogy juthatott a párom is idáig,azután,hogy az arcomat is magára tetováltatta 2éve a gyereké fölé... örök szerelemre gondoltam akkor,de beütött a krakk. Nagyon nehéz mellette higgadtnak maradni a lakásban,átmegyek inkább a másikvégébe. Persze hogy a gyerekemmel aludtam egyágyban nem a párommal....
29. Popelyné (válaszként erre: 26. - Mókuska_57)
2013. márc. 27. 10:07
Ilyen lehet egy brazil szappanopera alappillére, erre lehetne forgatókönyvet írni. Álmomban nem gondoltam hogy ez megtörténik velem valaha.
28. Popelyné (válaszként erre: 25. - Tavasz007)
2013. márc. 27. 10:05
Sajnos ez igaz és most gondolok arra,még jó hogy csak egy gyerek van....többet akartunk,nem jött össze.
27. edu1980 (válaszként erre: 13. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:52

Veled vagyunk! Amikor hasonló történt velem (a férjem beleszerelmesedett az újdonsült kolléganőbe, aki "vénlányként" szintén látott fantáziát a dologban), akkor mindenki azt tanácsolta, hogy tegyem ki a szűrét, ne fogadjam vissza stb. Különösen, mert nem volt gyerek. Aztán visszafogadtam, akkor még nagyon szerettem. De minden tönkre ment, már nem szeretem a férjem, eltűnt a bizalom, a szeretet, a türelem. Igazi hárpia lettem (ez van, nincs miért tagadni). Mostmár nagyon bánom, hogy kitartottam mellette, s akkor nem vetettem véget a kapcsolatnak. Ő persze másfél éve küzd értem, közben rájött, hogy kibe volt szerelmes (egy igazi vérszívó a csaj, de késő bánat). Azt nem tudom, hogy gyerek mellett, hogyan vélekednék...


Azokkal pedig nem értek egyet, akik ezt a lépést becsületesnek titulálják. Ezekben az emberekben nincs semmi becsület. Egyrészt, egy szerelem is felépül valahogy (keveseknek adatik meg az első látásra szerelem): találkozgatnak, csevegnek, telefonálgatnak, kölcsönösen udvarolnak egymásnak stb. Mire fel a hátunk mögött? Másrészt, meg nekünk fogadtak hűséget, a szerelem hamar elmúlhat, s akkor a kedves férj is rájöhet, hogy bedöntött egy házasságot talán egy futó fellángolásért. Az esetünkben így történt, s ha akkor kicsit is uralkodik magán a férjem, lecsillapítja magát, akkor nem neszelek meg semmit. Most pedig a házasságunk nem lenne ilyen állapotban. Én is voltam hasonló helyzetben, uralkodtam magamon, kerültem a "magán" kapcsolattartást az illető férfival, mert tudtam, hogy hogyan épül fel egy szerelem.


Sok lelkierőt és rációt kívánok Neked!

26. Mókuska_57 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:51

Na ilyen történetet sem hallottam még. Általában utólag szoktak kiderülni dolgok, már a megcsalás után.

Kitartást neked!

2013. márc. 27. 09:47
en mar nagyon koran azt mondtam apamnak, talan 12-14 evesen, hogy a no maganak szul gyereket. pedig meg akkor el sem valtak.
24. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:46

ez nagyon durva!!!!!


nem ertem a mai felnott embert, kicsit fellangol egy masik ember irant, es akkor mar menne? vagy nem menne?



es esetleg vele van nehany evig, es akkor jon egy uj ember, es az irant is fellangol, es akkor eljatszannak ugyanezt?

23. de Luca (válaszként erre: 22. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:31
Minden elismerésem. Manapság a nőkből hiányzik a méltóság és az intelligencia.
22. Popelyné (válaszként erre: 19. - De Luca)
2013. márc. 27. 09:30

Azt tartom szem előtt hogy a gyermekem ne érezzen meg ebből egyenlőre semmit,a beszélgetés alatt is a szomszéd szobába nézte a mesét... próbálok úrinő maradni és a végsőkig kitartani hogy ha költözni kell akkor is ő menjen ne én a gyerekkel.

Igyekszem higgadt maradni de éjszaka nem aludtam 2órát egyhuzamban.. ,ég jó hogy jógázni járok és kikapcsol egy kicsit,el tudom lazítani magam még a munkahelyen is.

21. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 18. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:27
Most viszont ,hogy a te oldaladat nézzem ,na én biztosan leütöttem volna valamelyiket a négyes beszélgetés közben.:))Nekem nincsen ilyen lelki béke tablettám.
20. Popelyné (válaszként erre: 17. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 27. 09:26
Igen,ez az egy dolog,hogy azt mondja engem szeret de nem szerelmes belém. Lássuk be 10,5éve vagyunk eggyütt a másik pár 6éve. Mi 30fölöttiek vagyunk, a kiscsaj 25, nem tudom mennyire lenne tartós ha mégis együtt maradnának...
2013. márc. 27. 09:23

Ezért nem járok kozmetikushoz.

Egyébként üde színfolt a mai világban, hogy nem a sarki fűszerestől tudtad meg, mi vár a jövőben. Az sem elhanyagolható, hogy - innen nézve legalábbis - úrinő módjára viselkedsz.

2013. márc. 27. 09:20
A HANGULAT A BESZÉLGETÉSEN,...VÉRFAGYASZTÓ VOLT!! Nem is tudom hogy bírtam ki zokogás nélkül,szegény Laci(kozm.férje) is a lelkibéke legvégső határán lébecolt. Szinte el nem sírta magát ő is. Nem gondoltuk hogy az eggyütt strandolás,pizzázás,beszélgetős(4-esben) délutánok ide fognak vezetni.
17. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 10. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:17
Amúgy ha fellángolás is lesz, ami nem biztos.Szóval ezt magadban kell helyretenned,hogy tudsz e majd együtt élni tovább a férjeddel.Mert egy dolog ha a a férjnek beesik egy kalandocska érzelem mentesen ,de az már más ha szerelmes lesz.Mert akkor ugye, téged már tuti nem.
2013. márc. 27. 09:10

szemetek elmehetnek a jó..b fr..ba.

amúgy jó kis kozmetikus nem mondom...

15. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 09:09
Ez egy tisztességes dolog volt a részükről.Sajnos az érzelmeket nem lehet olykor irányítani.Bár gondolom neked ez nem vigasz.Hát el kell engedni ,vagy kivárni.A férjednek meg szerintem csak lelkiismeret furdalása van,de valakinek úgyis költöznie kell .
14. Popelyné (válaszként erre: 6. - 408020f45e)
2013. márc. 27. 09:04
A hölgy kezdte a vallomást elmondásuk szerint, leültek egymással szemben és a csaj közölte a párommal hogy szerelmes belé. Párom "állítólag" meglepődött habozott,de szerintem ő is viszonozta a szavakat.
13. Popelyné (válaszként erre: 11. - Kisj)
2013. márc. 27. 09:01
Abban bizom hogy igen,ez csak fellángolás és pár hét alatt lezajlik,de utánna.... nem tudok ugy élni valaki mellett hogy szívjam a vérét és emlékeztessem a régi dolgokra,...
12. Popelyné (válaszként erre: 5. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 27. 08:58
Elköltözést egyenlőre nem tervezem,bár egyből ez volt az első gondolatom.. És tuti feldugom neki azt a dermarollert...
11. kisj
2013. márc. 27. 08:58

Remélhetőleg ez egy fellángolás és elmúlik.

Bár, ha elmúlik akkor sem lesz túl jó a helyzeted.

Gondold át és ha a költözés mellett döntesz, akkor tedd meg.

2013. márc. 27. 08:55
Köszönöm ez eggyüttérző bíztató szavakat,ilyen helyzetben mit lép az ember...nem tudom még.... A helyzet kozmetikusom részéről tavaly novemben,dec. körül indulhatott el a párom kicsit később csatlakozhatott szerelem viszonzásában. Apárom ugyanis építi/építette a házukat(tavaly tavasztól)...állítják hogy nem akkor kezdődött. Érzésem szerint 1hónapja eszmélhettek arra hogy mind a ketten szerelmesek egymásba. Hozzá kell tegyem hetente2* jártunk családostól szoliba a kozmetikába. A párom kiesőbb időben is... Mivel most télen nincs munkája (kőműves) elhúzódik a tél, oda mehet ahova akar. Én meg 5:30-16:30ig nem vagyok otthon,dolgozom... patt helyzetben vagyok hogy éljem túl,mit tegyek...várjak,kivárjak. A kozmetikus férj is sejtett valamit de leht mindketten kicsit homokba dugtuk a fejünket.... Le vagyunk taglózva,ő még jobban,ő adta a lóvét az építkezésre...
9. eec2089081 (válaszként erre: 5. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 27. 08:54
LIKE!
2013. márc. 27. 08:51
ezek normálisak ???
7. Babeck (válaszként erre: 5. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 27. 08:49
Így igaz.
2013. márc. 27. 08:46

Tuod, te nem a férjed anyukája vagy, hogy apróbb-cseprőbb botlásait vagy vétségeit elnézd és megbocsájtsd! Mint egy jó kisfiú, miután a kozmetikusod szólt, ő s odaállt a bocsánatért és a megértésért. Hát tudod ez elég fura és szinte komikus helyzet. Én szinte már sajnálom ezt a "jóembert"! Akar maradni a kényelmes családi fészekben, ahol mindene megvan, de azért ki-ki kacsingat, mert az olyan érdekes!

Na szóval, én szépen kitenném! Ha így alakult, legyenek boldogok! Mert gondolom, nem egy "kommunában" szeretnél élni!

Ha most ezt elnézed, akkor fél év múlva egy másikkal jön, aztán még kituja kivel, persze hivatkozik, hogy eddig ez nem volt gond! Szóval én biztos, hogy keményen válaszút elé állítanám! A bizalomról pedig még nem is szóltam!

De érdemes lenne kideríteni, hogy ki indította el ezt a "kapcsolatot" Mert nekem elég rámenősnek tűnik a kozmetikusod! Lehet, hogy egyszerűen kinézte magának és meg akarja szerezni, bármi áron! Tisztázni kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook