Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


155. b486c9cf7d (válaszként erre: 152. - Gotoau)
2013. márc. 27. 16:04
Szerintem is volt, csak megbeszeltek, hogy mit adnak elo. :S
154. Taste (válaszként erre: 152. - Gotoau)
2013. márc. 27. 16:02
Jhah, igen, ez a háttérsztori. Szex elméletileg nem volt. Sztem volt. Sőt, sztem nem is kérdés, h volt. A hapsi nem szépített, sztem a Kata sem, csak kész tények elé állították Popelynét és a Kata férjét. Ezért is gondolom úgy, hogy itt nem a "kapcsolat" megmentése a kérdés, hanem az, h mennyiben szponzorálná a gyermeke életét a kedves apuka.
153. gotoau (válaszként erre: 152. - Gotoau)
2013. márc. 27. 16:00
Főleg, hogy Popelyné írta, hogy látott jeleket....
152. gotoau (válaszként erre: 149. - Taste)
2013. márc. 27. 15:57
Nekem most az jutott eszembe - lehet hogy nem olvastam elég figyelmesen - hogy hogy is volt ez az egész? Kata elmondta a szitut Popelynének, aztán szembesítés volt, ugye? Popelyné párja pedig azonnal vallott, meg se próbált szépíteni, esetleg tagadni? Na nem mintha az javítana a helyzeten, sőt, az még gázabb lenne....de azt hiszem, biztosak lehetünk abban, hogy szex már volt, ez egy régóta folyó viszony lehet.
151. fairytalentum (válaszként erre: 149. - Taste)
2013. márc. 27. 15:57
Nem,téged nem aláztak meg,sokkal inkább saját magukat!A gyereket meg ki kell hagyni,azzal nem lehet takarózni,sem felhasználni a másik ellen..
150. gotoau (válaszként erre: 146. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:52
Eeeegen.
149. Taste (válaszként erre: 138. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:52
Az a baj, h annyira beleéltem magam a helyzetbe és annyira felháborodtam ezen a sztorin, h magaménak érzem az ügyet ... :) és csak arra tudok gondolni, h én mit tennék ebben a helyzetben. A kezdeti sokk után, nem a szerelemre és az érzéseimre hagyatkoznék, hanem egyből azon gondolkodnék, h mi lesz a gyerekemmel. Mint nőt megaláztak. Ez tiszta sor. De, hogy a gyerekem ne igya meg ennek a levét, minél előbb megbeszélném a párommal a hogyantovább -ot. Igen, a gyermekem és a saját anyagi biztosnágom érdekében. Lesz*rom, h a párom (vagy legalábbis az a férfi, akivel ezt megkell beszélnem) mit vesz támasásnak és mit nem... pénzből élünk, muszáj tisztázni a dolgokat. Persze ez nem ma est lesz megbeszélve, mert ez bonyolult lesz, sztem bonyolultabb, mint az, h a Kata, vagy "Én", de itt tényleg a lét a tét.
148. fairytalentum (válaszként erre: 143. - Szika)
2013. márc. 27. 15:51
Legfeljebb kifizeti és ennyi. :|
147. b486c9cf7d (válaszként erre: 118. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:50
Pff, az nem anyos, hanem egy gonosz boszorka.
146. fairytalentum (válaszként erre: 140. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:49
Nem,nekem semmi képpen nem érné meg.Akit vinni lehet,azt hagy vigyék és én járok jobban..
145. gotoau (válaszként erre: 143. - Szika)
2013. márc. 27. 15:49
Igen én is erre gondoltam, amikor azt írtam hogy bizonyos idő után -ami nem tudom mennyi- házasoknak tekintenek, vagyis hát a vagyonközösség ennyi év után mindenképp fennáll, úgy tudom, még ha háztartásbeli is a nő, azt is ki tudják számolni, hogy a háztartás vezetésével mennyivel járult hozzá a közösséghez.
144. f758a7200f (válaszként erre: 135. - Gotoau)
2013. márc. 27. 15:47
Elhiszed, hogy előkerül majd neki is valaki? Mármint úgy értem, ilyenkor mikor nagy választás előtt áll az ember és legyőzi önmagát, a félelmeit, akkor valakit hozzávezet a sors. Ha nem tesz semmit, akkor nem tudja ezt bevonzani, sztem most van az ő pillanata és kész.
143. szika (válaszként erre: 139. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:47
Na igen... de akkor is ott van, hogy ha nem kezelte különvagyonként és a másik fél fizetését/pénzét is felhasználták a fenntartáshoz, karbantartáshoz, felújításhoz, akkor legalább a költségei megtérítésére igényt tarthat, ami 10 év után majdnem a fél ház ára... :/
142. gotoau (válaszként erre: 141. - B486c9cf7d)
2013. márc. 27. 15:45
Ahogy mondod :D :D
141. b486c9cf7d (válaszként erre: 110. - Gotoau)
2013. márc. 27. 15:44
Akkor te halas lehetsz annak a Katanak " " :)
140. f758a7200f (válaszként erre: 132. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:44

Pontosan, a szeretetet nem lehet kierőszakolni, én hagynám a francba, energiapocsékolásnak tűnik. Ha már elvesztett 10 évet vele (amiben biztos volt sok szép is), most csúfítsa el másik 2 nagyon rosszal az egészet és a végén úgysem tudja visszaszerezni esetleg?


Szerintem, ha valakinek van annyi bőr a pofáján, hogy csak úgy a szemébe meri mondani egy barátnőnek, hogy szerelmes a férjébe, az semmilyen eszköztől nem fog visszariadni, hogy végleg megszerezze. Ha a végén nem sikerül neki, akkor is ott lesznek évekig a titkos találkák, névtelen levelek, stb. Megéri ez??

139. fairytalentum (válaszként erre: 136. - Szika)
2013. márc. 27. 15:44
Kivéve ha a pasi ajándékba kapta a házat...
138. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 133. - Taste)
2013. márc. 27. 15:43

Ebben tökéletesen igazad van!

Csak éppen a férfi most minden kérdést támadásnak fog fel, ami ürügy arra, hogy a másikhoz menjen!

És még a végén az anyuka lesz a bûnös, pedig csak az övéit félti.

137. b486c9cf7d (válaszként erre: 112. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:43

Nem feltetlenul.

En nem jarok, megis ugy nezek ki, mint aki sokat kolt magara... Ez eleg relativ.

136. szika
2013. márc. 27. 15:42

Ezt mi is végigjátszottuk anno. Szerencsére gyerek nélkül.. pontosabban a baba a pocakomban volt, de elvesztettem a cirkuszban. Nem lehetett többet helyrehozni a házasságot, akármit is csináltam/tunk.

10 év után váltunk el mi is... persze ő is kitalálta, hogy hiba volt, és végig abban reménykedett, hogy miután kiszórakozta magát, akkor lesz hová hazajönni és addig is minden megy a régiben, csak ő szabadon csatangol. Hát ez nem jött be. Kemény elhatározás volt, de gyorsan rájöttem, hogy ennél jobban nem is dönthettem volna.


A másik: Élettársként vagyonközösségben éltek, nincs jelentősége annak, hogy kötöttetek -e házasságot. Mivel Te is dolgozol, a Te pénzed is beépült a házba és annak fenntartásába, tehát jogot formálhatsz a felére. Ahogy a vagyon felére is. A bíróságtól lehet kérni vagyonmegosztást, de nem árt előtte ügyvéden keresztül megpróbálkozni egy egyezséggel. A gyerkőccel kapcsolatban mindenképpen bíróság dönt (kapcsolattartás, tartásdíj), amennyiben odáig jut a történetetek.


Én csak annyit tudok mondani, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta a jó. Egy ilyen szemét húzás után az életben nem fogsz már megbízni benne... Tapasztalat.

135. gotoau (válaszként erre: 131. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:41

Jó de süllyedjen le a szintjükre?

Ha játszani akarnak, hát játsszanak, Popelyné meg határolódjon el és gondoljon kizárólag magára és a gyerekére.

134. fairytalentum (válaszként erre: 130. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:40

De erre mondják hogy könnyű Katát"táncba vinni,ha maga is úgy akarja. :)

Itt most a pasi is Kata. :))

133. Taste (válaszként erre: 129. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:38
Igen, elméletben tök jól hangzik, de nem az úrinő imidzsre kéne most összpontosítani, hanem a túlélésre. Inkább azon kéne gondolkozni, hogy, ha hazaér a munkából, akkor ott lesz -e a fogadóbizottság (a férj és a Kata), vagy, hogy most mi a fene lesz a gyerekkel és vele. Én inkább ezt tisztáznám minél előbb. Szerelem ide, vagy oda, azt azért tisztán kéne látni, hogy (sz*r kimondani, de) kit választ a párod és hogyan gondolja a továbbiakat. Lesz -e mondjuk hol aludnotok holnap a gyerekkel és egyéb nyalánkságok..
132. fairytalentum (válaszként erre: 128. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:37

Igen ez így van.Nem tudhatjuk pontosan hogy mi a helyzet,legfeljebb annyit mondhatunk hogy a helyében mit cselekednénk.

Én úgy ahogy van,hagynám a francba az egészet.

Nincs miért harcolni,szerelmet vagy szeretetet nem lehet kierőszakolni..

2013. márc. 27. 15:35
Ja, és ha már ovinál tartunk, hogy rohanjon árulkodni mint az oviban, akkor sztem eleve a szitu is ovis: " Stipistopp beleszerettem a férjedbe, most már adod vagy nem, stipistopp, ő is szerelmes ám belém"...
130. f758a7200f (válaszként erre: 127. - Gotoau)
2013. márc. 27. 15:34

Ha lesz folytatása, azzal is csak a másik kettő nyer, mert addig amíg ő nem reagál, a másik kettő csak időt nyer tervezgetni, megszervezni mindent, hogy a végén kész tények elé állítsák, hidd el, sokkal carabb lesz.


És szegény megcsalt feleség az, aki úgy viselkedik. Attól, hogy elmondja, nem hiszem, hogy ráadnák, hogy mártír. Elvileg a történet úgy szól, hogy a kozmetikus hajtott rá igencsak a férjre, és elmondta, hogy beleszeretett meg minden, szóval nem egészen úgy tűnik, hogy elhanyagolt férj addig addig keresett míg talált valakit, nem? Szóval szó sincs mártírkodásról.

129. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 15:32

Hasonló helyzetben felvenném a távolságtartó úri nô álarcot; ôrizd a béket de tartsd szárazon a puskaport elv alapján. Mert ha jelenet lesz, ez csak olaj a tûzre. Udvariasan, higgadtan, kimérten, - már amennyire ilyenkor lehet -. Azt még kijelentve, hogy azért ne nézzék madárnak.

Keskeny utca - széles mosoly!

128. f758a7200f (válaszként erre: 126. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:30

Mindenesetre a feleségnek van munkája, nem olyan tragikus a helyzet (úgy értem sokkal tragikusabbnak találom, ha most a házban maradás miatt el kellene viselnie, hogy tudja, hogy légyottokra megy a férje, miközben ő meg melózik).


Ha nekem nincs benne pénzem, én sem követelnék egy házat, gondolom itt nem erről szól, ha igényt tart rá, akkor azért mert közös (aztán nem tudom, ez idáig nem derült ki, csak találgatok)

127. gotoau (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:28
Szerintem pedig igyekeznie kell megtartani az önbecsülését és tartását, nem csak saját maga előtt, de a családja előtt is. Rohanjon árulkodni mint az oviban? Legyen a család szemében is ő a szegény megcsalt nő? Szerintem ne. Előbb-utóbb - de inkább előbb - úgyis kiderül a többiek előtt is, ha lesz folytatása a dolognak.
126. fairytalentum (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:26
Nem biztos hogy a pasi el akarná adni a házat,főleg ha nem számít közös szerzeménynek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook