Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


65. Taste (válaszként erre: 61. - 2ac8ed4feb)
2013. márc. 27. 13:14
Jesszusom, kit érdekel, h nem ez szerelem, vagy nem? :) A lényegen ez már nem változtat.
64. Popelyné (válaszként erre: 58. - Andi6020)
2013. márc. 27. 13:12
Köszi.
63. Popelyné (válaszként erre: 54. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 13:12
Nem fogok elköltözni a házból amig el nem adja azt,a fiam öröksége joga van ott felnőni,azt tekinti otthonának. Nem is tudnék hova menni. mondjuk anyuékhoz 1szobába,tesómék párjával az emeleten apám dilis,anyu még dolgozik...
62. b486c9cf7d (válaszként erre: 44. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:11

Pff, meg majd sajnal is...


Szedd magad ossze, lesz masik. Ha mar egyszer o nem fert a borebe.

2013. márc. 27. 13:11
Ha annyira szeretné a kozmetikust,hidd el mindent felrugna érte!Ez nem szerelem!Ez csak vágyakozás,fellángolás!Nem kellene találkozniuk!
60. gotoau
2013. márc. 27. 13:09

Szia, én lehet hogy rosszul tudom, de egy bizonyos együtt töltött élettársi viszony után a bíróság házasokként tekint titeket, nem? Főleg, ha gyerek is van.


Nem is az a leggázabb a sztoriban - szerintem - hogy elmondták, hogy mi van; hanem az, hogy tényleg bizonytalanságban tart a "férjed", mintha tetszene neki, hogy ő most nyeregben van, lám, becsajozott, mégis megmaradt neki a családja. Innen úgy tűnik, ő nem csak a foglalkozását tekintve kőműves, hanem érzelmileg is egy suttyó, unintelligens fütyi......bocsánat a szavakért. Te viszont nagyon értelmes nő lehetsz, a szituációra adott reakciódból ítélve, szóval ennél csak jobbat érdemelsz, de szerintem hamarosan belátod te is ezt.


Tudom, a harag és a bosszúvágy nagyon rossz tanácsadók; én azért utánanéznék, hogy hogyan is megy a "különválás" évtizednyi együttélés és közös gyerek után

59. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:07

Nem hagyja?

Neked is jar a boldogsag es hogy azt megtalalhasd, ok pedig legyenek boldogok.

Majd te is az leszel.

58. andi6020 (válaszként erre: 27. - Edu1980)
2013. márc. 27. 13:07

"Veled vagyunk!"


Hol? Ki?

57. spinneli (válaszként erre: 5. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 27. 13:04
Kb. összefoglaltad, amit én is gondolok az egészről.
56. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 53. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:03
Ilyenkor mondják a férfiak, hogy amit nem ígértem meg, azt nem kell betartani (mármint a hûséget).
55. Taste
2013. márc. 27. 12:53
Nem vitatkozni szeretnék, de, ha nem robbant, akkor nem jár rosszul? Addig ok, h lesz hol laknia, de....
54. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 53. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:51
Magyarul... ha robbantanál, ti járnátok a legrosszabbul.
53. Popelyné (válaszként erre: 52. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 12:36
10,5éves élettársi kapcsolatban élünk ami tudjuk a törvény szerint nem számít családnak! És az ő saját házában élünk 3man.
2013. márc. 27. 12:32
Mióta vagytok házasok?
51. Taste (válaszként erre: 41. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:26
Szerintem a kedves férjed és a barátnőd (vagy az ő barátnője?) addig fogják húzni a dolgot, amíg nem robbantasz a családnál. Persze, hogy "nem engedi", hogy kitálalj, mert addig van hol laknia, van egy felesége és egy szeretője, mellette van a gyereke és még a családdal is jó viszonyt tud ápolni. Nem szeretnélek elkeseríteni, de úgy gondolod, hogy nem történt köztük semmi? Nem hinném. És van, aki úgy gondolja, h az teljesen korrekt, h szemtől-szembe megmondták? Hát a helyzet fura, de korrekt csak akkor lenne, ha egyáltalán nem került volna sor egy ilyen beszélgetésre. Nekem az a véleményem, hogy robbants a családnál, mert a gyerek bármilyen pici is, előbb-utóbb megérzi majd, h valami nem stimmal. Az meg lényegtelen, hogy a csaj még csak 25 éves, ki tudja mi lesz..., mert, ha képes volt ezt megtenni a felesége barátnőjével és egyben a haverja/barátja "csajával", akkor szted mással nem tenné meg? Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de állj a sarkadra és add ki az útját az emberednek, mert lehet később már nem lesz hozzá erőd. Sok sikert és légy erős!
50. edu1980 (válaszként erre: 41. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:23

Hát, persze, hogy nem lehet elmondani. Még rossz színben tűnne fel az édesanyja és rokonai előtt, s valaki azt mondaná: fiacskám ez nem helyes.

Szép köszönet mindazért, amit érte tettél, vállaltál, feladtál nem mondom!

Amúgy meg milyen nő az, aki nem szolidarizál egy másik anyával, feleséggel?

49. Popelyné (válaszként erre: 47. - Sour)
2013. márc. 27. 12:21
Köszönöm az eggyüttérzést,mindenkitől! Most rátok van szükségem...
2013. márc. 27. 12:19
Elláttam évekig a testvérét,elfogadtam a rajongásig szeretett anyjával együtt és ezt kaptam....
47. sour (válaszként erre: 43. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:19
Tudod, én erre azt mondom, h rés lehet, h van, de ha én nem akarok vmit, az nem is lesz! Sajnálom, egyébként a történetedet. :S
46. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 43. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:18
Nem kell feltétlenül magadat okolnod a történtek miatt. Aki kutyát akar ütni, mindig talál hozzá botot!
45. Popelyné (válaszként erre: 42. - Ittmost)
2013. márc. 27. 12:17
A férjemre vonatkozik
44. Popelyné (válaszként erre: 40. - Ittmost)
2013. márc. 27. 12:17
Az a legfájóbb,hogy a párom azt mondja jó ember vagyok nem tud rám rosszat mondani és hogy pont ezért van nehéz helyzetben. Nem iszom,nem dohányzom,egészségesen étkezem,bár sportolhatnék többet. Nem tud milyen indokot felhozni ellenem,egyszerűen csak eltalálta kupidó nyila. az hogy meddig tart nála ez a szerelem,lehet 2 hét 3 hónap 1év de nem fogom kivárni a végét és másik lehetőséget adni neki.
43. Popelyné (válaszként erre: 38. - Edu1980)
2013. márc. 27. 12:12
Egyenlőre nem látom merre van előre,az öszinteségről az a véleményem,hogy amit nem tudunk az nem fáj... nem akartam tudni de láttam,elfordultam. Tudom hibás lehetek én is,mert csak oda fér be mégegy ember ahol van egy kis rés...
42. ittmost (válaszként erre: 41. - Popelyné)
2013. márc. 27. 12:10

Hogyhogy nem mondhatod el?ha úgy látod jónak,azt teszel,amit akarsz! nehogymár ő szabja meg.

"Van mit köszönnie nekem,de nem azt teszi..." ez a férjedre vonatkozik v. a sógorodra?

41. Popelyné (válaszként erre: 37. - Ittmost)
2013. márc. 27. 12:06
Szinte csak a férjel tudok és egx nagyon távoli barátnőmmel beszélni erről. Mivel a rokonoknak nem mondhatom el,nem engedi a párom,tuti hogy az anyja összeroppanna. A sógorom is úgy szeret mintha a testvére lennék... 3évig mostam föztem,takarítottam rá is mikor a kórházból hazajöttünk az újszülött csecsemővel. Van mit köszönnie nekem,de nem azt teszi...
40. ittmost (válaszként erre: 38. - Edu1980)
2013. márc. 27. 11:58

Teljesen igazad van.

Talán az volna a megoldás,hogy amit nem muszáj,azt nem mondunk ki-kíméletből- az őszinteségi rohamban.

mert van,amit nem lehet jóvátenni:ha egyszer azt mondta,h te egy utálatos..mittudoménmi vagy,csak példaképp,akkor mitől lehetne elhinni,hogy ez a véleménye megváltozott,miután vissza akartad fogadni?

De az is lehet,h azért mondanak ki mindenféle bántót is őszintén,mert nem akarnak visszamenni a másikhoz.Csak "úgy hozza az élet",hogy úgymond kénytelenek visszakullogni.

Szerintem azon pont nem kéne berágni,ha egy férj azt mondja,másba szerelmes.Ez nagyon pocsék érzés persze,de a férjről szól,az ő lelki világáról. És a szerelemnek vége is szokott lenni egyszer.

De ha a feleséget becsmérli,emberi méltóságában megsérti..na az a feleségnek szól,róla szól..én iylet nem tudnék semmisnek tekinteni,és nemcsak megcsalás kapcsán.

39. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 11:50
Úgy tûnek, szeretnétek a helyzetet kulturáltan megoldani.
38. edu1980 (válaszként erre: 36. - Ittmost)
2013. márc. 27. 11:47

Klasszikus dilemma. Őszinteség vagy hazugság? Mindenesetre az erkölcsi érzékünk azt sugallja, hogy az őszinteség jobb a hazugságnál. Szerintem nem kell ilyen helyzetbe keveredni, s akkor sem hazugságra, sem őszinteségi rohamra nincs szükség.

Nálunk túlzott volt az őszinteség, s a kimondott szavakat soha, de soha nem lehet visszavonni. A férjem ezeket az őszinte szavakat próbálja azóta is jóvá tenni, még mindig sikertelenül.

Vajon nem fog így járni ez a férj is? Rájön, hogy a kozmetikus csaj mégse olyan vagány nőci, mint gondolta, aztán visszasompolyog, rájön, hogy mégse olyan szerelmes, a feleség visszafogadja, de már nincsenek meg az alapok egy jó házassághoz, mert olyan dolgokat mondott ki, ami egy nőt a lehető legrosszabbul érint (szerelmes egy másik nőbe...). Ritkaság az a nő, aki minden sérelmet félre tud tenni és csak előre néz.

37. ittmost (válaszként erre: 32. - Popelyné)
2013. márc. 27. 11:17

Szerintem ara kéne rászorítani őt is,és a nőt is,hogy mondják meg,hogy képzelik tovább az életet praktikusan.otthon laknak,de összejárnak? Össze akarnak költözni?Ezzel jól sarokba lehet őket szorítani,és közben meg lehet látni azt is,h képzelnek-e közös jövőt,vagy csak játszogatni akarnak egymással,titeket (a megcsalt feleket) baleknak nézve.és ha már ezt tudod,könnyebb lépni valamit.

Szerintem valamiféle támasz az is,h ismered a férjét.

2013. márc. 27. 11:14

Nagyon dühítő helyzet valóban,de józanul nézve mindig mindenhol ezzel jön a legtöbb ember,hogy:őszintének kell lenni,oda kell állni a másik elé,és megmondani,ha már nincs szerelem,és mást akarunk.

Most akkor mi a jó,mit KELL tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook