Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


95. Popelyné (válaszként erre: 89. - Gotoau)
2013. márc. 27. 14:34
Remélem és is hogy vesztes nem leszek.
94. ittmost (válaszként erre: 44. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:34

Ezek a legnehezebb helyeztek,mikor valaki emberileg még szeret,és becsül,de másra lángol fel:( Erről nem tehetsz,nagyon sajnálom.

Egy dolog van,ami fontos:hálát nem érdemes soha várni.Csak olyat szabad megtenni,amit jó szívvel teszünk..A hála érzése nem vált ki szerelmet,pedig úgy"igazságosabb" lenne.

93. gotoau (válaszként erre: 88. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:34
Egy Férfinak (így nagybetűvel), főleg családapának kell olyan állhatatosnak lenni, hogy elirányítsa az ilyen katákat. Katáknak semmi esélyük, ha a pasi szép udvariasan elirányítja és nem mutat hajlandóságot.
92. Popelyné (válaszként erre: 88. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:33
Köszi. Meg is kaptam a terhet amit a vállamra rakott. És a páromét is,nehéz lesz vele hazasétálni,a gyerekem előtt ugy tenni mintha mi sem történt volna...
91. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 87. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:32

Na most kellene bekeményítened,és lelkileg terrorizálni..

mond neki,hogy azért nem hévvel rendezted le,mert nem látod ellenfelednek,vetélytársadnak..érzékeltesd vele,hogy ő csak egy szerető,de te vagy a feleség,az anya.Hozzád szokott már a férjed,egy idő után úgyis hiányozna az otthon melege,az ételeid íze,a megszokások..stb.stb..nyomd bele ezt..tukmáld bele,hogy ő csak egy harmadik!!

2013. márc. 27. 14:31
Azt hiszem helyzetbe hozom a ma estét,vagy dülőre jutunk,vagy vége. Holnap meg fogom írni mi lett az esti megbeszélés végeredménye.
89. gotoau (válaszként erre: 87. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:31

:)

Nyilván nem tud mit kezdeni azzal, hogy ilyen intelligensen reagálsz. Sokat elárul róla....

Nem ezt várta. Ő valószínűleg nem így reagálna. Ez IS a különbség köztetek.

Lehet, hogy most az jár a fejében, hogy ha lenne miért, akkor őrjöngenél :) de mivel nem őrjöngsz, lehet azt gondolja, nem is ér annyit a pasi, hogy őrjöngjenek érte. És lehet igaza is van....

Erős vagy és az már fél siker. Te nem leszel vesztese ennek a sztorinak.

2013. márc. 27. 14:27

Ennyit a házasság szent kötelékeiről..:( Míg a halál el nem választ.A halál neve:Kata

jön egy fiatal nő,gyereket,asszonyt nem kímélve,kijelenti,hogy szerelmes,gondolva,lesz,ami lesz alapon..

milyen önzőnek kell már ehhez lenni?Végig sem gondolva széttúrni egy családot,mert fellángolt,ami lehet pár hét és elmúlik..minden megváltozik,senki sem fog már bízni a másikban,a kapcsolatot megette a fene..:( Nagyon nagyon sajnállak!!Kitartás!

2013. márc. 27. 14:26
Most beszéltem telefonon Katával,otthon ül és töpreng. Hiányzik neki a dühkitörésem hogy nem hévvel intézem el a dolgaimat,próbálok érvelni. Nem tudom hatott-e.
86. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 74. - Gotoau)
2013. márc. 27. 14:21
Egyetértek!
85. gotoau (válaszként erre: 80. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:04

Figyelj, sok múlik a TE józan belátásodon is.

Vagy eldöntöd, hogy végigasszisztálod a lávsztorijukat, behunyod szemed-füled és kivársz, hogy mi lesz......de ez nagyon megalázó lesz.


De dönthetsz úgy is, hogy NEM, te ennél sokkal jobbat érdemelsz. Amúgy lehet, hogy ha te felajánlanád, hogy megkönnyíted neki a döntést, és pakolsz-mész (persze írtad, hogy korlátozottak a lehetőségek), akkor már nem lenne neki olyan csábító az új gyümölcs. Azt ne hagyd semmiképp, hogy a gyerekkel próbáljon visszatartani. Szerintem ez a pasik leggyakrabban használt fegyvere ilyen esetekben, hogy ők milyen jó apák és hogy belehalnak ha nem lehetnek a gyerekkel, a nők meg erre szokták azt gondolni, hogy milyen jó apák, és belehalnak ha nem lehetnek a gyerekkel :)

84. c6973617d3 (válaszként erre: 77. - Taste)
2013. márc. 27. 13:54

És ezek után fog még inkább vágyakozni utána :(

Nehéz lesz...

83. b486c9cf7d (válaszként erre: 82. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:50

Pff, ezt akkor csak tul kell elni.

Inkabb most, mint evek mulva...

82. Popelyné (válaszként erre: 79. - B486c9cf7d)
2013. márc. 27. 13:47
Fél órával ezelőtt beszéltem a férjel telefonon,nagyon el van keseredve. Beleölte több millió forintját,kocsiját a lagziba (1,5m) házba (4,5m) a csajnak persze 10foritja van benne. Nem is megy ma haza még az anyjáékhoz sem aludni. Tesójánál alszik hogy meg tudja valakivel beszélni ő is.... Nagyon rossz neki is anyagilag ő bukja a legtöbbet ha igy lesz....
81. Taste (válaszként erre: 80. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:46
Ez azért más megvilágításba helyezi a dolgot. Sajnos nem te fogsz dönteni a jövőtöket illetően. De tényleg minden jót kívánok neked!
80. Popelyné (válaszként erre: 77. - Taste)
2013. márc. 27. 13:42
A jó szó szerelmes, nem csak szeretem és ő ezt nagyon jól tudja...
79. b486c9cf7d (válaszként erre: 76. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:39
Es a kozmetikus ferje mit szolt?
78. Popelyné (válaszként erre: 75. - Taste)
2013. márc. 27. 13:39
Akérdés ki mit tenne a helyzetemben amit tudom nagyon nehéz elképzelni és beleélni magát az embernek.
77. Taste (válaszként erre: 76. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:36
Te még szerelmes vagy, ugye? Vagy legalábbis imádod még a párod és vele szeretnél maradni. Jól látom?
76. Popelyné (válaszként erre: 74. - Gotoau)
2013. márc. 27. 13:34
Ez tényleg így van pontosan ezt mondta Kata hogy egy 5kg súly esett le av álláról amit viszont átrakott rám és a párom is szintén...
75. Taste
2013. márc. 27. 13:33
De amúgy tényleg, ebben a helyzetben most mi a pontos kérdés? Mert nekem úgy tűnik, a pasi nem megbocsáltásra vár, hanem időre, h eltudja dönteni, a családjával maradjon, vagy sem. Egy szó nem esett arról, h bocsánatért esedezik. Ezért is gondolom úgy, hogy Popelyné nehogy már csendben üljön otthon és várakozzon, amíg a kedves férj dönt a család sorsáról.
74. gotoau (válaszként erre: 71. - 2ac8ed4feb)
2013. márc. 27. 13:25

Megbocsájtás akkor, ha a faszi úgy állt volna hozzá, hogy "nézd, ez történt, de bánom és veletek akarok lenni, a továbbiakban kerülöm Katát"


ehelyett: "hmmm, nem tudom mi lesz, akármi is lehet"


Ez a fickó egy érzelmi zsákutca.

Nem létezik sírig tartó szerelem, vagy nagyon ritka; mindenkivel előfordulhat hogy megtetszik neki valaki a kapcsolatán kívül, sokszor még akár szerelmes is lesz, de ha az a valaki szereti és becsüli a családját, akkor lerendezi magában; de ez az ember, a társalkodónőjével együtt, egy önző és nagyon gyáva alak. Azzal, hogy elmondták a "titkukat" csak a saját lelkifurdalásukat rakták át a két másik ember vállára. Cipeljék ők is. Na ez a gusztustalan.

2013. márc. 27. 13:21
Az a legfőbb bajom hogy tudom,ha megtörténik köztük a szex a csaj nem fogj a elengedni. Nem dicsekvés képp mondom csak a 10,5év tapasztalat,és nem velem kezdte. Most gondolkodom hogy a párom egy fergeteges szexre vágyik kötetlenül amit tudjuk gyerek mellett nehezebb megoldani. Perverz volt amit írtam,dde sajnos van sok időm gondolkozni ezen,kevés az ügyfél. Ők meg most is otthon vannak,lehett kettesben....
72. Taste (válaszként erre: 71. - 2ac8ed4feb)
2013. márc. 27. 13:20
Számomra egy ilyen esetben nem. Azért mégiscsak a barátnőjáről van szó. Ez az egyik legaljasabb húzás, amit férfi tehet.
71. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 65. - Taste)
2013. márc. 27. 13:16
Azért van különbség,és létezik megbocsájtás!
70. b486c9cf7d (válaszként erre: 63. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:16
Miert nem cuccol o el otthonrol a tubicajahoz?
69. Taste (válaszként erre: 63. - Popelyné)
2013. márc. 27. 13:16
Ez a beszéd!
2013. márc. 27. 13:16
Igen eza azért kicsit durva!Nem is tduom,hogy gondolták?MIért nem beszélték meg,hogy ez nem helyes ,ne találkozzunk stb....
67. edu1980 (válaszként erre: 58. - Andi6020)
2013. márc. 27. 13:15
Ok! Akkor átfogalmazom, hogy én vele vagyok/tartok/szolidarizálok/szimpatizálok!
66. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 61. - 2ac8ed4feb)
2013. márc. 27. 13:15

De elôbb a társ "áldását" várják... :(

A többiek meg oldják meg, ahogy tudják...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook