Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


125. f758a7200f (válaszként erre: 114. - Taste)
2013. márc. 27. 15:26
Ez az, egyetértek! Nekik semmi lelkiismeretfurdalásuk, csak az őszinteség, a feleség meg titkolózzon?
124. Taste (válaszként erre: 118. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:24
"Tyűha" szegénykém! Neked is kjutott a jóból ..! :(
123. fairytalentum (válaszként erre: 114. - Taste)
2013. márc. 27. 15:23
Ez így van!
2013. márc. 27. 15:23
Mármint szanálni mindenkit aki ellene van
121. f758a7200f (válaszként erre: 118. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 27. 15:23

A tied ezt mondta?


HA az övé ilyet mondana, akkor meg pláne, el kell mondani, a bajban fogja csak megismerni igazán, ki az aki mellette áll. És most ilyenekre van szüksége

120. f758a7200f (válaszként erre: 116. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:22

Azt, hogy elindul valami, eladják a házat stb. kénytelen lesz a pasi eladni, mert már mindenki úgyis tudja, így Popelyné is mihamarabb új életet kezdhet. Szerintem ezt nyeri vele.


Azt elfelejteném, hogy esetleg vissza lehet tartani a 2 emberkét, hogy egymásra találjanak, titokban, úgysem lehet megakadályozni. Ha már ilyen nyilvánosan kimondták, hogy úristen, szerelem áááh, akkor már csak idő kérdése

119. gotoau (válaszként erre: 114. - Taste)
2013. márc. 27. 15:21
Ábszolúte!
118. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 115. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:21

Remélhetôleg az "anyós" nem azt mondja, mint az enyém... mondván, "kell neki egy kis szórakozás".

14 hónapi házasság, új, berendezett lakás, 3 hetes baba mellett.

2013. márc. 27. 15:19
Azt, hogy köztük működik-e vagy sem, az nagyon a jövő zenéje, és az is lehet, hogy működik, de most az most van, és elmondani nem ártana, most kell lépni, utána már késő lesz, ha működik köztük, akkor is te leszel majd a gonosz exfeleség aki boldogságuk elé áll...szerintük
116. fairytalentum (válaszként erre: 115. - F758a7200f)
2013. márc. 27. 15:19
Mit fog ezzel elérni?
115. f758a7200f (válaszként erre: 92. - Popelyné)
2013. márc. 27. 15:16

Popelyné, hát persze, hogy nem lehet hazasétálni, mintha mi sem történt volna.


Dühkitörés? NE! A helyedben mit tennék?


A szex előbb utóbb nekik csak meglesz, a Kata nem adja alább, el tudom képzelni a férjed, a kőművesek általában elég szexi, izmosak meg minden, sztem itt más út nincs, előbb utóbb meg lesz a szex, nem tehetsz ellene semmit. Viszont, ha nem is tehetsz ellene semmit, ugye ez is olyan gusztustalan és igazságtalan az élettől, szóval nehogy már te állj félre.


Meg kell bocsátanod a férjednek, hogy cupido íja eltalálta? Oké, te meg elmész szépen a családjához és elmeséled nekik, senki nem fog összeroppanni, de ha nem teszed, akkor te igen, mert a csajnak láthatóan semmi lelkiismeretfurdalása nincs és nem is lesz. Ez az egész nonsense!


Nincs pénze, logikus, apuci kiteszi, most kell neki egy lakóhely ezek után, tehát még te sétálj ki a képből, hogy odatehesse a pic-áját a házadba és a pasidat is engedd át, barátságra való tekintettel vagy mi???


Sztem ezt ne hagyd, de én a családnak elmondanám mindenképpen, azt az 5kilós terhet osszátok el, jó?:) NAgyon kíváncsi lennék, mit fognak hozzá szólni. Ahogy itt is elmondtad, hidd el, sokszor a nyilvánosság elé tenni a dolgokat valamit csak használ, ne bújj el!

114. Taste (válaszként erre: 106. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 15:11
Lányok...bármennyire is fáj, de kimondom: ha itt a férjet, vagy a barátnőt érdekelné a fórumindító és gyermeke lelkivilága, akkor nem azon gondolkodnának, h összejöjjenek -e, vagy sem, hanem kussoltak volna az érzéseikről (ha vannak is érzelmek egymás iránt, természetesen nem jutottak volna el a testiségig) és mindent megtettek volna annak érdekében, h még az esélyt sem adják meg arra, hogy valami kialakuljon. Ha meg már eljutott odáig a dolog, hogy közösen (mint egy nagy család) beszéltek a dologról és továbbra sem jutottak dűlőre, mert GONDOLKOZNAK A TOVÁBBIAKON, akkor ne adjunk már olyan tanácsokat a fórumindítónak, h hasson a csaló férje és barátnője érzéseire. Ne az ő lelkivilágukkal foglalkozzon, hanem a sajátjával. És most általánosságban is beszélek. Kell ennyi önbecsülés egy nőnek.
113. edu1980
2013. márc. 27. 15:11

Taste és @ntea jókat ír. Valóban megette az egészet a fene, ha maguktól nem ismerik fel tetteik súlyát. Lehet őket emlékeztetni, csakhogy most úgyis lila köd borítja a fejüket.

Annak idején megpróbálkoztam emlékeztetni a férjem, hogy mit értünk el együtt, mit tettem érte stb. Az volt a válasz, hogy az akkor volt, most nem számít, mert most más a helyzet. De lehet, hogy Neked bejön.

Azt tettem, amit @ntea ír: összekapatam magam. Nem is akárhogy. Mivel egy közösségbe járunk a nővel, ezért ez volt a legszebb csapás. Különösen, mert nem tudja elviselni, hogy valaki szebb legyen mint ő, jobban szeressék mint őt. Most meg az van, hogy mindenki engem dícsér...

Egy kozmetikuson is nagyot csapna, ha visszahódítanád a férjed, s látná, hogy ki vagy virulva, meg vagy szépülve...

112. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 105. - B486c9cf7d)
2013. márc. 27. 15:08
Ha már kozmetikushoz jár rendszeresen, akkor ebbôl az következik, hogy jobban ad magára... vagy nem?
111. fairytalentum (válaszként erre: 109. - B486c9cf7d)
2013. márc. 27. 15:08
Nem hiszem...
110. gotoau (válaszként erre: 97. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 15:08

Sokáig én is házasságellenes voltam. Aztán kicsivel több, mint fél évvel ezelőtt beadtam a derekam :D

Volt előtte egy kapcsolatom három évig, két év együttélés. Az is egy "Kata" miatt ért véget, egy szép napon bejelntette emberünk, hogyaszongya: "nem vagyok felkészülve az együttélésre"...mindezt persze két év együttélés után. Elég racionális típus vagyok, átláttam a szitán. Megbeszéltük amit kellett, no hiszti, csak pakoltam szép nyugodtan a cumóit, ő meg csak állt és nézett és ezt mondta:

"nem vagy ideges?"

"nem vagyok, ha ideges lennék javítanék valamit a helyzeten?

"hát én biztos ideges lennék és lekevernék magamnak egy pofont"

Ez a párbeszéd hangzott el.

Aztán pasi el, én meg életem egyik legjobb korszaka elé nézhettem :D Persze, talán mondanom se kell, hogy egy hónapon belül elkezdett hívogatni, meg jött volna karácsonyozni ppfff...

Most meg neveli a csajszitól származó nem kívánt gyermekét :D én meg hozzámentem az igazihoz :D Dehát ilyen az élet.

109. b486c9cf7d (válaszként erre: 108. - Fairytalentum)
2013. márc. 27. 15:06
De igen, fogadtak...
108. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 15:04

És még mit várnak?

Hogy ti ketten tartsátok nekik a gyertyát?

Szép hogy ilyen őszinték voltak,te meg fogadd el

hogy meg vagy unva.Ennek tudatában döntsd el hogy mi legyen,de szerintem ők már eldöntötték.Sajnos van ilyen.Az élet előtted is épp úgy nyitva áll,hiszen nem fogadtatok egymásnak örök hűséget.

107. b486c9cf7d (válaszként erre: 101. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 15:01
Mit? Maradna... ezek a suttyok ilyenek.
106. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 104. - Taste)
2013. márc. 27. 15:00
Nyílván nem fog,és nem is szeretném én sem,hogy egy ilyen pici gyerkőccel beszéljen,csak ha már a gyerekről van szó,lehet kicsit más világításba kerülnek az érzelmek..de a franc sem tudja..nem tudok a kata agyával,vagy az ilyen nők lelkével azonosulni..
105. b486c9cf7d (válaszként erre: 96. - Popelyné)
2013. márc. 27. 15:00

Ez a Kata milyen? Sokkal csinosabb nalad?

Szerintem ne emlekeztesd semmire, csak kapd magad ossze, probalj meg arra gondolni, hogy nincs minden veszve.

Allj neki torodni magaddal, ne egy szakadt not lasson, mikor radnez.

Ha o megy is, nem akarod egyedul leelni az eleted, ezt lassa rajtad, hogy nem kapaszkodsz minden aron.

Mondd, hogy akkor ha elmegy katikahoz, neha vigyazhatnak a gyerekre te pedig tobbet foglalkozhatsz magaddal.

Kapjon a fejehez, hogy te is elore nezel, nem pedig hatra.

104. Taste (válaszként erre: 99. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:56

Bocs, de ezt már nem tudo szó nélkül hagyni :)

Sztem a gyereket nem kéne belevonni a dolgokba. Ha meg egy párkapcsolatban (és barátságban) valakit sokkolni kell azért, h rádöbbenjen mit veszített, az már régen rossz. Sztem itt nincs mit taktikázni, nehogy már még a fórumindító beszéljen a férje lelkére, vagy akár a barátnője lelkére. Ha így nem érzik, h sz*r van és a tetteiknek súlya van, akkor miről beszélünk?

103. b486c9cf7d (válaszként erre: 99. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:56
Ez szerintem hulyeseg, nem a gyereket kell maga ele tartania most. Megette a fene, ha csak a gyerek miatt marad vele a ferfi.
102. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 101. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:50
tudom:mintha mi sem történt volna..
101. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 98. - Gotoau)
2013. márc. 27. 14:49
én viszont arra is kiváncsi lennék,ha időközben kata visszavonulót fújna..na akkor mit lépne a férj?
100. zsanci79 (válaszként erre: 96. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:47

És sajnos ettől fogja méginkább nyeregben érezni magát, hogy mennyire kaparsz utána....nincs vesztenivalója!

Elhiszem hogy szereted, meg minden, de ne alázkodj meg még te neki!

99. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 96. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:46

főleg a katát sokkold!Gondolom neki nincs még gyereke..érzékeltesd vele,hogy ő,hogy érezne a helyedben?

Sőt mesélje el ő a gyereketeknek majd,hogy én vagyok az a néni,aki elválasztotta apukádat anyukádtól..Ne csak a házastársakhoz legyenek őszínték,hanem a gyerekhez is..

98. gotoau (válaszként erre: 96. - Popelyné)
2013. márc. 27. 14:45
Becsülendő, hogy menteni akarod a kapcsolatot. De egyet kell értsek ittmost-tal. Azt hiszem, ez csak erősítené benne a "mi lett volna ha.." érzést. Mármint az, hogy megint leültök beszélgetni, te megpróbálod meggyőzni hogy azért válasszon téged, mert sok mindent elértetek már együtt....ő beleegyezve hazakullog veled de az ő "szerelmük" ettől még nem fog elmúlni.Persze, annyit megér, hogy lásd a reakcióját. A legnagyobb bibi tényleg az, ahogy ezt a dolgot kezeli; mintha az lenne a kérdés, hogy zöld vagy kék biciklit vegyetek a gyereknek :O engem ez háborít fel igazán, ez a kijelentése, hogy nem tudja, akármi is lehet a dologból. Tökéletesen tisztában van vele, hogy ő most játszadozhat, mert te szereted és - valószínűleg - nem fogod dobni. Lepd meg.
97. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 93. - Gotoau)
2013. márc. 27. 14:42

Így van..ez lenne a helyes..de lássuk be sajna családanya és sok családapa képtelen hűséges lenni..én nem vagyok házasságpárti,nem hiszek ebben..

de ha az életemben eljönne egy bumm,hogy másba lettem szerelmes,akkor azt nagyon hamar elnyomnám magamban..főleg míg kicsi a gyermekem,és rettentő kedves az apukája!:)

Majd 50-60évesen bekattanok..az idősek otthonában meg majd bepasizok ..:) Oké,könnyen beszélek,nem velem történt ez a dolog..bele sem merek gondolni,hogy én ezt a helyzetet,hogy élném túl..:(

96. Popelyné (válaszként erre: 91. - 4f8ae69d1b)
2013. márc. 27. 14:36
Ezen fogok igyekezni, emlékeztetni mit értünk el együtt, min mentünk keresztül, és hogy egy másik asszony nem fogja ezeket megtenni neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook