Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


5. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 08:45

1.Szomorú, de az ő érzéseiket nem fogod tudni befolyásolni...


2.Mondhatnánk, hogy össze kellene jönnöd a férjével - tudom kisssé furcsán hangzik de volt egy ismerősöm aki így tett.


3.A férjed s@ggébe amúgy be kellene dugni egy dermarollert - Katat tudja, hogy ez mi - asszem te is.


4."a párom nem hagyja hogy elköltözzek a gyerekkel mert nélküle nem tudna élni"


No ez meg egy olyan dolog, hogy ha valaki fagyit vesz, akkor nyalja el és fizesse ki.


Az életben nincsenek következmények nélkül események - ez a hatás/kölcsönhatás törvénye.


Azaz ha tiplizik a kis bőrszobrásszal, majd akkor talizik a lurkóval ha éppen nincs nász.


És fordítva.

Kemény, de ez van.


Ja...és nehogymá" b@z+ te költözz el...

4. tündérmanócska (válaszként erre: 2. - C6973617d3)
2013. márc. 27. 08:40

Ugyanezt kívánom én is!


Pozitívum legalább időben elmondták, ez azért becsülendő. Mégha ez fáj is neked, meg valószínűleg a kozmetikus férjének is.. :/

2013. márc. 27. 08:39
szép, hogy őszinték próbálnak lenni és nem sunnyognak, de azért itt nekem valami nem kerek... az ember jánya nem lesz csak úgy szerelmes szerintem,itt már egy ideje történgethetnek dolgok. Kemény a helyzet, nem irigylem a fórum indítót, de arra kiváncsi lennék, hogy ezen a bizonyos beszélgetésen milyen volt a hangulat?
2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Popelyné)
2013. márc. 27. 08:36

Ezt még olvasni is rossz :(


Éva lányának elegendő lelki erőt kívánok, hogy fel tudja dolgozni a felfoghatatlant :(

2013. márc. 27. 08:33
Tegnap kaptam az sms-t hogy beszélne velem a kata (kozmetikusom) egyébként baráti házaspár egyik fele. Rosszat sejtve találkoztam vele hazafelé,beültem az autójába és közölte hogy a páromról akar velem beszélni. Szerelmes belé. Először nem vettem komolyan de mivel jeleket már észleltem nem tulajdonítottam neki nagybb jelentőséget. Mikor kibeszéltük,hazavitt, párom akkor ért haza gyermekünkkel az ovodából(3,5éves) Bementünk a házba hogy ezt megbeszéljük,de mint kiderült nem eggyoldalú a dolog, ugyhogy itt kezdődtek a bajok, párom is érzelmeket táplál Kata iránt. Szétszakadt a szívem azt éreztem,telefonáltunk Kata férjének (2éves házasok) hogy jöjjön,beszélnünk kell. Ott ültünk 4-en a kellemesnek hitt barátságunk utánn 2szerelmessel és néztek ránk hogy igen,ők öszinték velünk,szerelmesek de nem tudják hogy mi legyen 3hete gondolkoznak hogy mit tegyenek. Elmondásuk szerint testi kapcsolat nem volt,"csak" a szerelem létezik egyenlőre. Ránk nézve várták a kiengesztelést,megbocsájtást,elengedést, nem is tudom mit. Persze a párom nem hagyja hogy elköltözzek a gyerekkel mert nélküle nem tudna élni.... Erre varjon Éva lánya gombot..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook