Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem fogadja el a kutyámat fórum

A párom nem fogadja el a kutyámat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. Banános Zselé (válaszként erre: 23. - Soyle74)
2019. febr. 8. 11:56
még jó hogy a kutyát választja
24. 8a91032ceb (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:55
Elmennék kutyussal együtt. Biztos, hogy bántotta, ha szegény odapisil, annyira fél.
23. soyle74 (válaszként erre: 17. - Csgybzs)
2019. febr. 8. 11:55

Én nem azt írtam, hogy ajándékozza el a kutyát, hanem esetleg visszavihetné oda, ahol korábban volt.

De már megírta, hogy inkább a kutyát választja a pasi helyett, szóval a probléma megoldva végülis.

22. Banános Zselé (válaszként erre: 20. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:44
igen már megfázhat ha csak 3 kilós
21. LadyBird 2015 (válaszként erre: 19. - 7cfde2cc62)
2019. febr. 8. 11:43
Nagyon egyetértek veled! Topikindító, menj, amíg mehetsz, vissza se nézz!
2019. febr. 8. 11:41

Nem válaszolok egyenként, hanem egyben, bocsi:


A kutyától nem válok meg, senkinek nem passzolom le, mert az én kutyám. Amikor magamhoz vettem, egy életre terveztem, nem úgy h az aktuális párom kénye kedve szerint dobáljam ide-oda.


A bepisilése régebben is előfordult izgalmi állapotban, de ennyire sosem volt durva.


Nincs rendetlenség, rend van és tisztaság, csak a kutyaszőr száll mindenre, engem sose zavart, rendszeresen takarítunk.


Úgy gondolom, hogy ha valaki választás elé állít komolyan hogy vagy ő vagy a kutya, akkor egyértelmű a válasz.


Jelenleg a fő problémája a kutyával a bepisilése. Azon kívül más nem.


Ágyba nem jöhet, csak a kanapéra, de bútorra, szőnyegre sosem pisilt, csak a padlóra, ahonnan simán felmosom.


Gondoskodom róla, rendszeresen fürdetem, hogy ne legyen büdös, és egy 3 kilós kutya sztem semmiképp sem udvarra való....


A páromnak gyakorlatilag semmi dolga nincs vele. Én sétáltatom, etetem, játszom vele.


Utolsó utáni lehetőségként felajánlottam, hogy együtt járjunk el kutyaiskolába, hogy ő neki is egy szakember mondja meg, hogy a hangos szó, vagy az agresszió semmiképp sem célravezető.


Ha nem változik a hozzáállása, lehet akármekkora a "szerelem", kereshet egy kutyátlan lányt...

2019. febr. 8. 11:38
Több évtizedes tapasztalatom alapján nagyon sokat elárul egy emberről, hogy bánik az állatokkal. Menj, mielőtt gyereked lesz tőle.
18. Banános Zselé (válaszként erre: 17. - Csgybzs)
2019. febr. 8. 11:37
leadni egy állatot elég érdekes, hiszen ragoszkodnak az állat is meg az ember is
17. csgybzs (válaszként erre: 8. - Soyle74)
2019. febr. 8. 11:34
És ha lenne mástól gyereke és az sem tetszik neki? Akkor azt is el lehet ajándékozni?? Milyen felelősségvállalással gondolkozol? Hihetetlen......
16. csgybzs (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:33
Hónom alá csapnám a kutyám és már ott se lennék.
15. marlenka_5 (válaszként erre: 4. - 65c23b64bf)
2019. febr. 8. 11:33
nyilván nem
14. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:31

Ha egy felnott kutya ijedteben bepisil miatta, en 99,999999%-ra veszem, hogy fizikailag bantotta a kutyat mikor te nem voltal ott. Elkoltoznek a fenebe.

Amugy egy kutyas helyen miert kellene rumlinak lennie? A bulldog osszevizez mindent ha iszik, minden allatnak saros a laba vizes idoben, es igen, szoroznek. De rendetlenseg?

13. Banános Zselé (válaszként erre: 4. - 65c23b64bf)
2019. febr. 8. 11:30
természetes nem
12. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - Soyle74)
2019. febr. 8. 11:29
mert az ő kutyája, és nem rokonokké
2019. febr. 8. 11:28
biztos veri ha kutya bepisil
2019. febr. 8. 11:21

Amikor odaköltöztél is tudta hogy van ebzet, és minő csoda, ha nem kopaszkutya, még vedlik is! Van aki nem bírja a lakásban az állatot, de ő tudta hogy te "ezzel jársz".

Tudom, mocskos vagyok, de nem lehet hogy nem csak a kutyi bundája kopik, hanem a szerelmetek is? 🤔

2019. febr. 8. 11:18
Miért retteg tőle? Veri? Szép. Én ilyen emberrel nem élnék együtt.
2019. febr. 8. 11:15

Az a baj az ilyen helyzetekkel, hogy aki rend és tisztaságmániás, az nem szereti, ha a kutya bent van a szobában, pláne az ágyban, bár nem tudom, hogy ez nálatok is így van-e.

Bár eleve lakásba nem való szerintem kutya, csak kertes házba, de ott is csak a kertbe.

De ha kettejük közül a kutyát választod inkább, hát nem tudom...

Az a kutyus máshol nem lehetne el?

Pl. szülőknél, testvérnél, ahol rendszeresen tudnád látogatni?

Vagy ahol eddig volt, mielőtt odaköltöztetek volna a pasihoz?

7. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:13
Nekem is egyértelmű lenne, hogy a kutyá(i)mat választanám, meg perszeca cicákat.
2019. febr. 8. 11:11
Az összeköltözéskor számodra egyértelmű volt, hogy a kutya megy veled, de a párod mit szólt ehhez?
2019. febr. 8. 11:11
Már rég mentem volna.
2019. febr. 8. 11:08

“Nekem ellenkezik az elveimmel, hogy bántsak egy 3 kilós kutyát.”


Nagyobb súlyú kutyát lehet bántani?

3. 0c4eeadbce (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:06
Már válaszoltál, a kutyát választod.
2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Marlenka_5)
2019. febr. 8. 11:03
Szerintem a párod egyértelműen fogalmazott. Vagy ő vagy a kutya. (mivel az ő lakásában laktok)
2019. febr. 8. 10:59

Sziasztok.


Nagyon el vagyok keseredve. Van egy zabálnivaló 3 kilós kiskutyám (már 4 éves), aki a mindenem.


A párommal fél éve költöztünk össze az ő lakásába, egyértelmű volt számomra, hogy a kutya is jön velem.

Eleinte jól kijöttek, a kutya nem rongál, nagyon jól viselkedik, viszont egy évben 2x nagyon vedlik, ami zavarja a páromat, akinek sosem volt még kutyája. Ezek mellett ő rend és tisztaságmániás, ami egy kutyás lakásban szinte lehetetlen dolog.

A kutya imádta őt, de az utóbbi időben már annyira retteg tőle, hogy bepisil ha rászól.

Nekem ezt nagyon fáj néznem, hiszen sosem emeltem kezet a kutyára.


A párom szerint én neveltem rosszul és elkényeztettem. Nekem ellenkezik az elveimmel, hogy bántsak egy 3 kilós kutyát.


Kijelentette, hogy szerinte nem szobatiszta a kutya(mert ijedtében bepisil), és mennie kell.


Mondtam, ha a kutya megy, én is megyek. Ezt kiforgatta teljesen és rám hárítja a felelősséget, hogy én nem szeretem őt igazán...


Egyértelmű, ha választanom kell, a kutyát választom. De nem bírom ilyen könnyen feladni. Rengeteget küzdöttünk egymásért mielőtt végre összejöttünk.


Mit tennétek a helyemben?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook