Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom megbánt, majd kigúnyol mikor sírok.... fórum

A párom megbánt, majd kigúnyol mikor sírok.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. Guruljka (válaszként erre: 48. - AyurLéna)
2015. máj. 18. 03:32

Ha valaki ilyen érzéketlen, hogy tudatosan "visszabánt" egy vélt sérelem miatt, utána meg még neki áll feljebb, én nemhogy nem nevezném a páromnak, de még azt is letagadnám, hogy ismerem.


És mióta kell bocsánatot kérni, ha az ember gyereke (legyen akár fiú, akár lány) fáradt az egész napi meló után?


Volt nekem is egy első férjem, akit az anyja nevelt ilyenné. örömében, hogy két lány után "szült egy fiút az urának", aki ettől még vígan megkergette az egész családot is akár éjnek évadján is, részegen.

Amikor hazajött, melegen kellett neki tálalnom az ételt, azonnal. És végig ott kellett ülnöm, míg ő eszik, akkor is, ha nem voltam éhes és más dolgom lett volna, egy pici és egy kicsi gyerekkel...

Egy alkalommal éppen a pucér kisbabát tettem volna a fürdővízbe,mikor hazajött. Mondtam, a tűzhelyen az étel, szolgálja ki magát. Ő erre azt válaszolta, hogy "tegyem azt félre addig" - mármint a kislányomat- és tálaljak.


Mit ne mondjak, elég hamar elváltunk! Hogy két lányom is született (nem neki, hanem a házasságunkban), az csakis a nagy szerelemnek tudható be, és a nagylányom idején még nem is volt ennyire magabiztosan piszok.

Igaz, az anyja azt is megmagyarázta nekem, hogy a férfiaknak kell más nő is. Volt egy zavaros elmélete arról, hogy a nő "havonta megtisztul", de a férfi "csak ÚGY tisztul", ezért ott kell dugnia ahol tud, vagy mi... ezt már akkor sem értettem, de el kellett volna tűrnöm azt is, ha csajozik.

2015. máj. 18. 03:14
az ilyen ember nem melto a szeretetedre!
67. Kiramami72 (válaszként erre: 1. - AyurLéna)
2015. febr. 18. 13:44
Kétlem, hogy szeret a párod. Ez nem szeretet!
66. fincsi5 (válaszként erre: 1. - AyurLéna)
2015. febr. 17. 09:47

Csapj már az asztalra, vagy vágj be egy ajtót!

Majd észhez tér ! :))

65. Howl
2015. febr. 17. 09:21
Ja és nincs sírás, mert ennél sokkal keményebb dolgokkal is meg kell majd küzdeni. És higgadtan persze szálj vele szembe, mert különben eluralkodik rajtad. És onnan már nehéz lesz bármiben is érvényt és szót szerezni.
64. Howl
2015. febr. 17. 09:17

Kedves AyurLéna!


Én is azt tudom Neked tanácsolni, mint más előttem szólók, hogy ne légy ilyen nebántsvirág. Ülj le és racionálisan gondold végig mit és mégis miért mond Neked. Én is voltam hasonló szituációban, illetve vagyok mert a jelenlegi párom is hát elég érdekesen tudja megfogalmazni a dolgait. Minden kimondott dolognak, még ha bántó is van valami a hátterében. Nálunk pl. az van hogy külsőre abszolút nem vagyunk egymás esetei, mert én a nagyon magas pasikra bukom ő pedig a nagyon vékony nőkre. Átlagos testalkatom van pici felesleggel (173/75kg)ő pedig nagyon sportos testalkat szintén 173 cm-el. Emellett persze nagyon jóképű de sosem volt csak nagyon magas pasim, mégis a sors összehozott minket. Először bántásnak vettem mikor mindig mondja hogy el kellene járnom rendszeresen sportolnom, meg mozogjak, mert ez a kis felesleg azzal szintű sporttal amit ő csinál szinte leolvadna rólam. Én meg persze behisztizem, hogy milyen már, hogy a pasim nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, akkor miért jött össze velem stb stb. És még volt sok más hasonló dolog. Na leültem jól végiggondoltam, megbeszéltem vele, és azóta heti 3szor járok sportolni (TRX, spinning), jobban érzem magam, feszesedek, fogytam 5 kilót. És edzés után mindig jön értem és nagy boldogan, kellemesen fáradtan otthon ledőlünk. Van közös téma, ő pedig nagyon büszke, hogy ilyen lekes vagyok és foglalkozom azzal, hogy még többet hozzak ki magamból.De ez nem csak a külsőségek van itt számtalan más dolog is amit már megoldottunk mert amúgy meg belsőre és hozzáállásra sosem volt Nála hozzám jobban passzoló férfi. Minden 100nak egy a vége, ezt a hozzáállást tudom Neked is tanácsolni, ha hosszú távon gondolkozol.

2015. febr. 13. 09:05
Az én exem sem tudott velem mit kezdeni ha sírtam, akár miatta, akár más miatt. Ellene irányuló támadásnak vette sokszor. :)
2015. febr. 13. 08:03

De kedves pàrod van.... megkèrdezted tőle, hogy ezt mièrt csinàlja?

Legrosszabb esetben hagyjd el.

2015. febr. 13. 03:26
az ilyen tars nem erdemes a szeretetedre!hagyd el!
60. Szabi74 (válaszként erre: 59. - D1e807c461)
2015. febr. 12. 23:47
Szó szerint!No comment!
2015. febr. 11. 19:06
óvoda
2015. febr. 11. 19:05

Léna !

Én nem azt javaslom, hogy hagyd el, hanem az első adandó alkalommal sértsd vissza, add vissza neki, hadd érezze Ő is , hogy milyen szörnyű,

57. AyurLéna (válaszként erre: 56. - Misaki Itó)
2015. febr. 11. 19:03
Dádá lesz! :-)
56. Misaki Itó (válaszként erre: 48. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:47

Ez nem nulla empátia,hanem full dedó,ovi!


Vissza vágni,ideges mert ki kellet kelni az ágyból,behívni a hálóba,hogy öleljen át..

55. AyurLéna (válaszként erre: 52. - 3a5c305959)
2015. febr. 11. 18:47
:-) igazad van! Én probaltam mar tobbszor elmondani,hogy ezt ne csinalja mert erre ugrok,de megint megcsinálta. Es jól látod a helyzetet,valószínű mind2en a masikra vártunk.
54. 31bc25d879 (válaszként erre: 53. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:39
Hát, már pedig az élet nem habos kakaó. Produkálnak olyat a dolgos hétköznapok, (meg a nem dolgosak is), hogy az ember lyányának néha szar napja van.
53. AyurLéna (válaszként erre: 50. - 31bc25d879)
2015. febr. 11. 18:34
Igen mert ha rossz kedvem van meg veletlenul se jonne oda,csak akkor jófej ha minden ok es vigyorog a fejem. Mert ha nem vagyok toppon vagy a lelkemnek baja van az taszítja.
52. 3a5c305959 (válaszként erre: 51. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:31
Nalunk ha ilyesmi van mindig atbeszeljuk masnap (vagy harmadnap) hogy mi tortent. Ki miert sertodott meg stb aztan kolcsonosen bocsanatot kérünk. A kigunyolas tényleg nem szep dolog. Ha egyebkent munkodik a kapcsolat akkor el tudod neki mondani hogy neked rosszul esett amit mondott vagy tett es ne csinalja ezt legközelebb. En gyanítom hogy mindketten faradtak voltatok es rosszul reagaltatok le a helyzetet. Neki is rossz napja volt, lehet o is csak arra vart hogy otthon legyel es megszeretgesd es rosszul esett neki hogy te meg másképp viselkedtel. Szerintem a kulcs szó kommunikácio :-)
2015. febr. 11. 18:24
Ezen a kigunyolason nem tudok csak tovább lepni. Ez annyira rosszul esett meg az is,hogy letagadja..nekem ha olyanom van Megmondom a szemébe es felvallalom. De ez milyen mar? Szemembe hazudik. Áá ezt nem bírom!
2015. febr. 11. 18:21

Jézusom...azért kérsz bocsánatot mert 11 órai munka után este fél 10-kor nem voltál toppon.


Hát, könyörgöm...ez csak nekem kínai és csak nekem olyan magas mint malacnak a farzseb?!

49. 1e072b34d7 (válaszként erre: 48. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:19
Mindketten önzők vagytok.
48. AyurLéna (válaszként erre: 36. - 3a5c305959)
2015. febr. 11. 18:17
Behívtam a hálóba,hogy öleljen at meg hogy bocsánatot kérjek amiert nem voltam toppon igy este fel10re mire hazaestem munkából. De mivel szerinte én is megbántottam ezert visszakellett vágni es elkezdett bunkozni. Erre elsírtam magam ő meg kigunyolt. Es ideges lett,hogy mert neki kell felkelnie az ágyból. :D mert o is fáradt. Nulla empátia.
47. ancsika688 (válaszként erre: 44. - 31bc25d879)
2015. febr. 11. 18:14
Ez még csak a kezdet.:)
46. 1e072b34d7 (válaszként erre: 43. - Ancsika688)
2015. febr. 11. 18:13
A férfiak azért nem tudják ezt hová tenni, mert mindenben a logikát keresik.
45. 3a5c305959 (válaszként erre: 39. - 1e072b34d7)
2015. febr. 11. 18:12
Szerintem maradjunk annyiban hogy nincs olyan ferfi aki mindig pontosan azt csinalja amire a no eppen vagyik. Az elfogadhato viselkedesnek szeles a skalaja, de olyan dolgok mint kigunyolas nincsenek rajta.
44. 31bc25d879 (válaszként erre: 43. - Ancsika688)
2015. febr. 11. 18:11
Húha...akkor én is várhatom lassan, hogy bőgni fogok?:)
43. ancsika688 (válaszként erre: 28. - 3a5c305959)
2015. febr. 11. 18:10
Nálam is a hormonok miatt van,csak nekem a klimaxtól.Amikor rám jön a sírás,az emberem simogatja a kezem,bólogat.Aztán mikor ránézek elnevetem magam,mert olyan arcot vág,mint aki besz@rt:)
42. 31bc25d879 (válaszként erre: 40. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:10

Én meg azt nem értem, hogy miért még te magyarázkodtál?

Ő nem 11 órázott és nem is menstruált...mennyivel könnyebb volt neki.

41. 1e072b34d7 (válaszként erre: 40. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 18:09
Ha vágytál rá, miért nem ölelted át Te, és adtál neki egy puszit?
2015. febr. 11. 18:07
Azert az hozzátartozik a történethez,hogy 11oraztam hulla fáradtan erkeztem haza plusz piros napok vannak es ilyenkor alapbol ingerültebb vagyok,es nem tudtam olyan kedves cukimuki lenni mikor hazaértem. Lezuhanyoztam majd lefeküdtem,de nagyon vágytam ra,hogy atoleljen vagy adjon egy,puszit ezert szoltam neki,hogy neharagudjon nem neki szolt a viselkedésem. Nem akartam így elaludni... Es ekkor jött a bosszú,mert allitolag egy pokróc voltam vele. De ha belátom es bocsánatot kerek nem ertem mert kell visszavágni. Es egy bocsanatkeresbol,hogy lesz ilyen dráma azt végképp nem ertem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook