Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom baráti köre? fórum

A párom baráti köre? (beszélgetős fórum)


1 2
39. BeauIieu (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 22:43

Ebből eléggé kiforratlan aki tűnik. Nyilván tud az ember disztingvàlni. Pl. a melóban a helyi konyhában karomkodok, mint egy kocsis, de a vendégek előtt nem teszem. Amikor más konyhájában dolgoztam a cégnél, és más volt a közeg, ott sem tettem, mert ne legyek már én a karomkodos az X üzletből.

De ez normális.


Én amúgy is nagyon más tudok lenni egyik pillanatról a másikra, de ezt tudják rólam, viszont az alaptermeszetem, és az alapvető viselkedesem az emberekhez az emberekhez nem változik.


Ha a saját belátása szerint annyira más, akkor fel kell nőnie.


Ha meg a pasim azt mondaná, hogy nem mehetek egy társaságba soha, repülne.

Az hogy MA kanbuli van, oké, de hogy soha nem mehetek velük? Ugyan, miért nem?


Ha meg te ilyen előítéletes vagy, az a te bajod. Ismered őket suliból. Hol van az már...

Egy volt osztálytársam még negyedikben részegen támasztotta a táblát a matek feladat megoldása helyett alig paszoroztk át az érettségin. Egy tök felelős családapa lett, aki végül tovabbtanult (pár év suli kihagyás után).

A 'reménytelen" smoker saját, és jól működő üzletet visz.

Akit 16 évesen "dolgozóba" küldtek, egy tök jó kőműves lett.


Én sem voltam kutya... Ha másodikban nem csaralek iskolát évet kellett volna ismételnek hiányzás miatt másodikban, és csak pár órán múlt, hogy nem csináltam meg ugyanazt egy félév alatt, ami egy évre a megengedett fölött van.

Most dolgozok 55-60 órákat, és ha xar van a palacsintaban, kit hívnak először... Más nem csinál ugrós műszakot sem.


Miért nem akarod látni ki lett belőlük?

38. BeauIieu (válaszként erre: 37. - Igor_Salvatore)
2021. aug. 10. 22:16

Mivel 17-18 évesen jöttünk össze a volt férjemmel, ő meg 22 volt, mi rengeteget jártunk el bulizni együtt. Soha nem lógtunk egymáson. Itt-ott leálltunk trécselni, táncolni, innni, spanglizni, csíkokat szívni. Együtt mentünk haza, együtt "ütöttük el az időt" utána. Ha kettesben akartunk lenni, akkor még úgy voltunk.

Ő pl. sokkal kevésbé ismerte az én barátaim, mint én az övét. Ha hívtam, nem nagyon csatlakozott, vagy amíg én velük voltam, O dolgozott (pincér volt) az ő barátaival, rokonsagával még sokat bulizunk. Sokszor ha kimozdultunk egyidőben, akkor még másfele, mert ő ment mixelgezni, zenét írni, én meg kocsmáztam az én barátaimmal/haverjaimmal.

2021. aug. 10. 18:50

Menjél vele. Miért nem mondod te neki hogy vele mész! Megnézném mit játssza az agyát. Az én emberem is olyan, hogy szeret nagy partiarc lenni. Elfelejti azt is, hogy ott vagyok. Múltkor ott hagyott engem és cseszett szólni, hogy ő valakivel össze futott útközben és leállt vele és nem ballagott vissza hozzám. Nem szólt... Én hívtam. Azt mondja elfelejtett szólni. Olyankor általában nem törődik úgy velem. Annyira, hogy azt sem vette észre, hogy az orra előtt szemeztem egy másik sráccal, aki ott kacsintgatott rám. Ezzel a sráccal hagyott pont kettesben amikor elfelejtett szólni. Úgyhogy...


Nézd csak meg mit csinál, hogy viselkedik.

36. delbuk (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2021. aug. 10. 12:45
Pontosan.
35. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 12:36
Ők a gyermekesek, miközben te érzel így?
34. Scherlock (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 08:09
Akkor ez valami szexelős viszony köztetek, nem kapcsolat.
33. andi6020 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 05:42
Ennek a kapcsinak sanyi.
2021. aug. 9. 22:10
Nem. Van mikor úgy dolgozok és nem tudunk talkozni. Akkor ki szokott menni a haverjaihoz. Mikor együtt tudunk lenni velem van.
2021. aug. 9. 21:23

Fi!


Te együtt élsz a pároddal?

30. liliom10 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 16:41

Biztos, hogy elmennék vele legközelebb ! Már ne magyarázzon semmit, látni akarnám ezt a társaságot ! Aztán döntenék, mi tartozunk-e össze, vagy csak ő az ilyen nagyon más haverjaival ?

" Nem erőltethetem, hogy vigyen el, ha nem akar. " Dehogynem ! Van olyan hosszú, talán komoly egy 5 éves kapcsolat, hogy ne beszéljen mellé a párom, ne tiltakozzon, ha mennék vele, stb.

29. 8d00a82c06 (válaszként erre: 28. - Libikóka)
2021. aug. 9. 16:40

Jogos, de kapott választ. A srác nem akarja hogy őt leégesse a haverok előtt.

Itt kezdenék el gondolkodni, hogy nem a haverokkal lehet gond hanem velem..

28. libikóka (válaszként erre: 24. - 8d00a82c06)
2021. aug. 9. 16:34

Mert teljesen más HA hívnak és legalább nemet mondhatsz,,,,,,Mintha nem is hívnak:)


Egyébként én elhiszem hogy FI nem illene bele a haveri körbe és ezt a párja jól ismerte fel,,csak nem jól tálalta.Most pedig Fi féltékeny egy olyan helyzetre amibe nem szeretne se bekerülni, sem kimaradni:))

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 8d00a82c06)
2021. aug. 9. 16:33
Igen. Viszont mondtam neki ha meg ismerhetnem őket lehet hogy meg változna a véleményem. De így hogy nem ismerem őket csak annyit tudok róluk amit suliba láttam még.
2021. aug. 9. 16:31
Igen valószínű hogy igazatok lehet. Nem tudom mit kéne csinaljak most. Mit mondhatnek neki még. Nem erőltethetem hogy vigyen el ha nem akar. Ez még annyira új ez az érzés eddig nélkülem semmit nem csinált nagyjából. Most meg el se akar vinni magával
25. Kiyara
2021. aug. 9. 16:29
Lehet hogy máherkedik mennyi nője van melletted, vagy flörtöl másokla hogy hapsibbnak tűnjön előttük... Vagy van ott valakije.
24. 8d00a82c06 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 16:26

De te is érdekes vagy.

Utálattal írsz róluk, tudod, hogy beszólnál mégis hisztizel, hogy nem akar odavinni ..

Ha ellenérzésem van eszembe sem jut odamenni .

2021. aug. 9. 16:23
Igazából fogalmam sincs hogy melyik lehet az igazi arca. Azt mondra hogy teszi az agyat mikor velük van. Kíváncsi lennék milyen mikor velük van nem láttam még. Csak mesél. Az is lehet hogy amugyis ilyen fogalmam sincs már. Valamiért nem akarja hogy lássam így.
22. Kiyara
2021. aug. 9. 16:22

Most mentegeted.

Na ne már

Gáz és kész, engem a párom mindenhova vit, mert akarta hogy ismerjenek a barátai, hisz a része vagyok.

Ez így nagyon gyanús

21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 16:19

És mi van, ha az a valódi arca, de neked szerepet játszik?

Tudod, az az ember az igazi aki mellett önmagad lehetsz.

2021. aug. 9. 16:17
Ahh ezt már valahogy nem értem meg. Elég rossz érzéssel tölt el főleg hogy eddig nem volt hasonló probléma . Hogy ne akart volna valahova el vinni magával, vagy be mutatni valakinek. De velük biztos hogy más arcát mutatja mint amit eddig láttam. Vagyis kicsit le süllyed az ő szintjükre. De valóban nem tudom mitől fél ha esetleg én ezt meg látom. Az én jelenlétemben meg vissza fogna magát vagy nem értem.
19. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 16:10
Leégetnéd ezek szerint. Egyre jobb
18. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 16:07
Bocs, de ez úgy hangzik, hogy nem akarja hogy égjen miattad...
2021. aug. 9. 16:04
Es nem akar kellemetlenséget.
2021. aug. 9. 16:02
Legalabb is ezt mondta
2021. aug. 9. 16:01
Eddig nem sok barátja volt. Foleg nem ilyen baráti társasága. 3 hónaoja lett velük joba körülbelül. Eddig idősebb, komolyabb barátai voltak. Egyébként eddig mindenhova magával vitt. Egyedül közéjük nem akar. Mert ők komolytalanabbak. Es hogy ha valaki úgy néz én sem bírom ki hogy ne szóljak be ez miatt, mikor van hogy megyünk az utcán es néha megjegyzem ha valaki rám néz. És itt azért van pár lány aki eléggé flegma, nagy szájuk van. Es egy ilyen társaságban eddig sem éreztem jól magam.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 15:27

El nem tudom képzelni, hogy a férjem azzal az ürüggyel nem vinne a barátaik közé, mert úgysem érzem majd jól magam. Férfiak a párjaikkal, téged meg óv, hogy neked ne legyen kellemetlen, hááát, én elég laza vagyok, de ez minimum furcsa.

De aztán ha tényleg így van, nem menne ős sem.

13. birebora (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 15:26
Lehet.
12. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 15:23
hát ha 5 év után a barátom nem akarna bemutatni a baráti társaságának, az számomra nem lenne "kapcsolat". És nem azért, mert feltétlen nő van a dologban, hanem mert nem akarja, hogy lássam az igazi arcát. Egy emberről rengeteget elmondanak a barátai és a vele való viselkedése, bár személy szerint el sem tudom képzelni, hogy ezt hogy oldotta meg ennyi ideig ...
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 15:01
Sokminden lehet a háttérben. Hány éves a srác?
2021. aug. 9. 14:52
Valoszinu hogy valami nő lehet a dologban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook