Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Munkába Bringázók Baráti Köre fórum

Munkába Bringázók Baráti Köre (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
589. Dodi44
márc. 22. 22:57

Felenk meg varni kell egy kicsit a bicajozassal, meg ma delutan is esett a ho.

Hal'Istennek, azert mar nem maradt meg.

588. sanyinak (válaszként erre: 584. - Leoborta)
márc. 22. 20:03
Már muss szelet is észrevenni tekerés közben - különösen, ha szemből fúj. A hátszél esetén csak elkönyvelem, hogy jó a kondim. 😁
587. Dodi44 (válaszként erre: 586. - Leoborta)
márc. 17. 09:51

:-)))

No azt azert nem... :-)

márc. 14. 07:56
Nyakamba, zsebem kicsi ahhoz! :D
585. Dodi44 (válaszként erre: 584. - Leoborta)
márc. 13. 11:02
Akkor nekem kellett volna a zsebedbe ulnom, mert en meg 94 kilo vagyok. Biztos nem fujt volna bennonket el a szel... :-)))
márc. 12. 10:07
Akkor szelek járnak errefelé, hogy féltéglákkal a zsebemben kell biciklire ülnöm. (53kiló vagyok) :D
583. Dodi44
febr. 27. 08:27
Erre fele meg ho van a foldon. Igaz nem sok de azert nem nagyon invitalo a bicajozasra...
febr. 25. 08:35
A hideggel nincs bajom, a latyakkal, sóval annál inkább. Tekerek én egész télen. Eső ellen meg van egy rakás védőruhám.
581. sanyinak (válaszként erre: 580. - Leoborta)
febr. 22. 12:51

Azért még tart a tél - most éjjelre -7 fokot olvasok.

Itt most hirtelen a napsütés átváltott erősen borús időbe.

Hidegben azért még jobb bicajozni semmint esőben.

febr. 22. 08:42
Megmostam 3 bicómat, átkentem, tele volt a tél koszával. Itt-ott helyrehozhatatlan kárt okozott rajtuk a só. :( Az egyiket elvittem szerelőhöz is, aki rendbeszedte.
579. Dodi44
febr. 21. 02:52

Felenk meg a karban tartast meg kell csinalni!

De nem nehez! ---egy karommal is tudom tartani...

febr. 20. 07:50
Itt a jó idő! Bringára fel!
577. Dodi44 (válaszként erre: 576. - Sanyinak)
febr. 8. 03:40

Mar regen az a mondas: problema nincsen, csak megoldas van ra!

Masszoval lehetetlen nincsen, csak tehetetlen! :-)

[hat a HEV is jo lett volna nekem is, de mert inkabb a Duna medrehez voltam kozelebb nem a HEV sinjeihez.]

576. sanyinak (válaszként erre: 575. - Dodi44)
febr. 5. 11:57

Igen, ismerem. Ugyanakkor lehet, hogy egy pici kulccsal meg sem tudom mozdítani a kerékanyát :). Vagy a terjedelmes mérete miatt nem fér oda a megfelelő helyre. Akkor már inkább állítható kulcsot vinnék magammal. Plusz csavarhúzót, az is kell.

Szentendrére ma már HÉV-vel is lehet vinni a biciklit :). Sőt, már egyes villamosokon és buszokon is lehet szállítani.

575. Dodi44 (válaszként erre: 554. - Sanyinak)
febr. 4. 23:26

Nem tudom, hogy te ismered e az un. diokulcsot?

Az olyan. mint egy "kutya csont, ugy 12 centis hossszu es a ket vegen van egy egy gomb, amelynek a negy oldalan harszogletu anyamra valo meretu foglalatok. Egy olyan szerszamocska, kicsi helyen elfer es minden bicajon levo anyara jo! Amellett meg ket muanyagbol valo kulso gumi leszedesere valo lefeszito, egy tartalek belso, es egy husz centisnyi hosszu pumpa, es minden belefer az ules ala valo kis taskaba. Ha ezekmegvannak, sosen kell tolni a bicajt. (egyszer be kerekeztem Pestre, es haza kellett tolnom a bicajt Szentendrere. utanna mindig voltak velem a fent emlitett szuksegesek)

jan. 15. 13:49
Az utak szárazak, eltűnt a jég, hó. Bringára fel!
573. sanyinak (válaszként erre: 572. - Leoborta)
jan. 14. 14:44
Ja, tényleg :)
572. Leoborta (válaszként erre: 571. - Sanyinak)
jan. 14. 08:41
Azért szenved, mert nem engedik a körülmények, hogy bicajozzon. ;)
571. sanyinak (válaszként erre: 569. - Gezentor)
jan. 11. 11:56

Ha szenvedsz a téli bicajozástól, akkor miért teszed? Én pl. alapvetően 0 fokig bicajozom naponta, télen csak néha. Úgy "hébe-hóba"... :)

Nem szeretnék később ízületi betegségeket, meg a csúszós út miatti baleseteket. A motorozásról is ezek miatt szoktattam le magamat :).

jan. 11. 11:18
Télen is lehet, csak túl sokáig tart beöltözni. :(
jan. 11. 08:14
Szinte mindenhova bicóval megyek. Szenvedek is a téltől rendesen, mert ebben az időszakban mellőznöm kell.
jan. 10. 11:05

Napmintnap bicóval járok munkába, s az egész család egyébként. Gyorsabb, olcsóbb, mindig van parkoló bárhol. Megszoktuk. Így egymástól függetlenül tudunk közlekedni. Ilyen időben kicsit lassabb, veszélyesebb, de még élünk. ;)

Ha nem lennének ostoba sofőrök, akik rámtolják az autót, akkor sokkal jobban élvezném.

567. sanyinak (válaszként erre: 566. - Leoborta)
jan. 9. 10:01

Akkor csak benned van ennyi energia a családban... :)

Ma is tekertél a hóban?

Én korábban azt tapasztaltam, hogy nagyobb hóban a küllők közé betapad a hó az abroncsnál és ez erősen megnehezíti a bicajozást.

jan. 9. 07:48
Őket is sikerül rászednem. ;) Nem mindenkit, s nem mindig, de elég gyakran.
565. sanyinak (válaszként erre: 564. - Leoborta)
jan. 8. 21:05
Családtagjaid is ilyen mozgékonyak? 😉
564. Leoborta (válaszként erre: 563. - Sanyinak)
jan. 8. 20:39
Hát munkába járás mellett még csak úgy biciklizgetek, s jó időben sokkal többet. Ilyenkor csak átmozgatom magam.
563. sanyinak (válaszként erre: 562. - Leoborta)
jan. 8. 05:52
Márhogy rossz időben gyorsabban tekersz, hogy pl. ne ázzál el annyira? 😀
jan. 6. 12:45
Melóba 10-15 perc időjárástól függően. Hobbiból hetente jópár óra. Jó időben természetesen több, ilyenkor csak egy kis köröcske.
561. sanyinak (válaszként erre: 560. - Leoborta)
jan. 4. 14:53
És időben mennyit töltesz bicajon egyszerre?
560. Leoborta (válaszként erre: 559. - Sanyinak)
jan. 4. 13:25
De, azt is. ;)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook