Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom baráti köre? fórum

A párom baráti köre? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 9. 14:51
5 éve
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 14:49

Ez gáz.

Mióta vagytok együtt?

2021. aug. 9. 14:36
Sokszor azt mondta csak ők fiúk vannak, és mit csinálnék mikor ők beszélgetnek. Mikor iszogatás van vagy valami akkor hozzák a többiek a baratnőjüket akkor van ott mindenki. De sokszor ő sem megy el az ilyenekre csak ha éppenséggel nem vagyunk együtt az nap. De nekem is rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. Úgy erzem én is hogy szégyenl.
2021. aug. 9. 14:31
En ezeket a fiúkat nagyjából ismertem az iskolából. Nem bírtam különosebben őket akkor. Es nem akar úgy el vinni hkgy már alapból nem bírom őket. Beszélt velük akkor is de úgy iagazan most lettek újra jóban. Azt mondta nem akarja hogy feszengjek. Nem tudom igazából mit takargatna. Szerintem tudja hogy más arcát mutatja ott és én nekem az nem tetszene
5. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2021. aug. 9. 14:12

Ugyanezt gondolom.


Mekkora duma mar, h ne menjen, mert ugyse erezne jol magát.....

4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 9. 14:09

Nem akar bemutatni téged a haveri társaságnak.

Ezek csak üres kifogások, hogy mert Te nem éreznéd jól magad. Vagy téged szégyell vagy neki van takargatni valója.

2021. aug. 9. 14:09

Zavarjon csak.

Menj velük, nézd meg milyen az a bagázs.

2021. aug. 9. 14:08
hűha!
2021. aug. 9. 13:48

3 hónapja fel bukkant a párom életébe pár jó barátja, azóta bővűlt a csapat, a fiúknak vannak barátnőik

Ők mindig együtt lógnak, a párom joba lett velük van hogy ő is el megy hozzájuk beszélgetnek, iszogatnak. Viszont mondta hogy mikor ennyien vannak ő is más, játssza az agyát. Én igazából nem örülök hogy velük lóg, bár vannak akik normálisnak tűnnek, de szerintem nagyon gyerekesek. A párom eddig komolyabb volt pár dologban,de mióta velük barátkozik, sokszor csúnyán beszél amit nyilván ettől a társaságtól vett át. Olyan szlengeket használ amit eddig nem igazán. Nem gyakran lóg velük csak mikor tényleg nem tudunk találkozni, esetleg dolgozok vagy valami más dolgom van. De mégis van hogy rossz érzéssel tölt el hogy velük van, főleg hogy vannak lányok is. Es nyilvsn velük is beszélget. Már beszéltünk róla hogy annyira nem vagyok értük odáig, de azért jó lenne meg ismerni őket. Azt mondta hogy szerinte ezekkel a lányokkal nem jönnék ki, mert nagy szájuk van a csapatba is sokszor idegesítik a fiúkat csak mivel a srácok barátnői ezért sokszor el kell őket viselni. Meg nem akar kellemetlenséget meg azt hogy rosszul érezzem magam, hogy nem jövök ki velük, ő sem tud végig figyelni engem. Ezért még nem is találkoztam velük. De valamiért rosszul esik akkor is meg ha tényleg nem is érezném jól magam hogy nem igazán akar közéjük vinni. Mikor együtt vagyunk azt mondta hogy egyébként sem velük akár lógni, hanem csak velem szeretne lenni olyankor, kettesben. De zavar hogy ennyire külön baráti társasága van. Néha jó lenne vele menni. De általában tényleg csak akkor megy mikor én a úgysem érek rá. Mit csináljak hogy ne zavarjon?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook