Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam fórum

"A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam

1 2 3 4 5
2007. aug. 18. 07:50

Mommoko neked is gratula :)

És sok sikert a mai napra!! :)

Aztán élménybeszámolót kérünk, hogy mi, akik vasárnap megyünk már "tájékozódva" menjünk :)


SF

2007. aug. 17. 22:26

Sziasztok! Ma jöttem haza egy napra Sopronból és csak most jutottam a nethez, hogy egy kicsit a vilghálon szörfölve tudjak meg többet a SHOW-ról!


Képzeljétek be kerültem a ***100-BA***! Agusztus 4.-én szombati nap voltam az első forulon. Nagyon izgultam (ilyenen még nem voltam és nem tudtam mire számítsak), de sajnos nem volt olyan jó a hangulat akkor mint amiket olvasok, meg halodtam a pénteki napról!


Teljesen magam alatt voltam mikor múlthét pénteken nem kaptam telefont hívás! Gondoltam ennyi volt!!!! De kedden csörren a telefon a munkaidőm kezdete elején. A telefonom kiírja hogy "visszatartva" ! Megállt bennem minden! Felveszem.. és egy kedves hölgy jelentette be nekem hogy bejutottam a második fordulóra amire szombaton azaz holnap kell megjelenem. Ezért is jöttem haza, hogy elvigyek minden szükséges dolgot amit kértek! Te jó ég!!! Mi lesz ott!!!???

Kedd óta gyomoridegem van! De tulajdonképp nincs miért, hisz...... benne lehetek még abba a 88-ba!

90. +der-medve (válaszként erre: 88. - Nehézbombázó)
2007. aug. 16. 10:41

Ma ismét beszélgettem azzal a dokival, aki annak idején szervezte azt a klubot. Keressük a megfelelő trénert és helyiséget. A szándék a doki részéről is meg van. Kicsit még reménykedem, hogy engem is behívnak s talán bekerülhetek a műsorba is. Minden esetre a mai nappal elkezdem a "bemelegítést". Hétfőn már többet tudok. Ha benne leszek a szerencsés 100-ban, akkor azért, ha nem hívnak vissza, akkor azért.

Remélem addigra sikerül net-közelbe kerülnöm és tudok pár új dolgot mesélni.

A kiválasztottaknak gratula! A bekerülöknek meg nagy kitartást!

89. Nehézbombázó (válaszként erre: 45. - Loni)
2007. aug. 16. 10:26
Én rendszeresen járok edzőterembe, és velem nagyon kedvesek, és nem csak HP-k vannak. Igaz, hogy a terem nem a belvárosban van, hanem a XV. kerületben...
88. Nehézbombázó (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 16. 10:24
Medve! :D évek óta azon vagyok, hogy egy ilyen program összejöjjön, mert egyedül NEM MEGY. Azért szeretnék bekerülni a műsorba, hogy ezt megvalósítsam!!! És tök jó lenne, ha többen is bekerülnénk innen.
2007. aug. 15. 18:36

A másik topicban elég sok ember jelezte :)


Eddig tudjuk:

Orsi79

liraleo

Chicho

Petya 101

és Sasfioka :)


Ha valakit kihagytam, bocsánat, pótolja!!


KÉREM KERESSEN MEG AZ AZ EMBER, AKINEK VASÁRNAP REGGELRE(9-10 óra) vagy VASÁRNAP ESTÉRE (16-17 óra) van időpontja, és A SZOMBAT 14 ÓRA JOBB LENNE NEKI. Elcserélném vele az időpontot, ha Orsival nem tudok megegyezni :)


SF

2007. aug. 15. 18:16
Szia Petka.Engem ép most hívtak vissza az utolsó válogatásra ami szombaton lesz de azt is tudom hogy vasárnap is lesz ha holnap estig nem hívnak akkor nem kerültél tovább.Hívtak még rajtam kívül valakit?
85. Henie (válaszként erre: 81. - Szenyó)
2007. aug. 15. 14:25

En ezt ertem, de tenyleg nem tudom.. Szerintem mindenkinek teljesen mas a teste es mas mod jo neki. Nagyon ritka az, ami nekem is jo, meg neked is, meg egy 3. embernek is..

En a helyedben utananeznek amennyi modnak csak tudok es amelyik szimpi azt csinalnam. Ha nem jott be, akkor jon a kovetkezo. Egyszer csak megtalalod azt, ami megfelelo. Es tok mindegy, hogy norbi vagy szandi.. szerintem..

84. petka
2007. aug. 15. 13:05
Sziasztok, én csak most fedeztem fel ezt a fórumot. Én a pénteki válogatáson voltam és még semmilyen visszajelzést nem kaptam. Tudja valaki, hogy már megtörtént-e a kiválasztás?
2007. aug. 15. 12:53

Sziasztok!


Tudom, hogy nem a T-mába vág, de ismeri valaki a fat control nevű tablettát? Szedte már valaki? Köszi

2007. aug. 15. 10:49
Akinek sikerült, azoknak gratula, s majd szorítunk nektek a képernyőn keresztül is!
81. szenyó (válaszként erre: 80. - Henie)
2007. aug. 15. 10:48

Ez azért segítene azoknak, akik házilag próbálkoznak az irányzatokkal.

Ugye ott van a guru saját tapasztalata, az étkezési tanácsai, s a mozgásterápiája.


A másik oldalon egy kedves, mindig is csinos volt nő, empatikus gondolkodásmóddal....


S itt vagyok én, aki meg akar szabadulni a feleslegesen cipelt kilóitól....

80. Henie (válaszként erre: 79. - Szenyó)
2007. aug. 14. 07:49

Nem tudom... Norbinak nagyobb a referenciaja es teny, hogy az o modszerevel mar en is sokat fogytam anno.. Viszont a marketing meg ez a "bemocskolo a masikat" stilus nem fekszik. Alexandranak viszont volt egy nyilatkozata, hogy ot nem erdekli a kuzdelem, o csak segiteni akar az embereknek.. Es lehet nem olyan hirtelen fogyas, de legalabb ugyanolyan hatasos.

Ugyhogy nem tudom.. Ezen mar enis sokat filoztam ha megkerdeznek... De ugyse fogjak:D

79. szenyó (válaszként erre: 78. - Henie)
2007. aug. 14. 07:08
De ez most itt nem a hivatalos válogatás, s elárulhatod, kihez húz a szíved. A nőhöz, vagy a guruhoz?
78. Henie (válaszként erre: 77. - Szenyó)
2007. aug. 14. 06:49
Szerintem nem valaszthat...Azert ennyire nem veszik ezt szabadon.. Raadasul mar csak azert sem, mert ugy tudom, a ket csapatnak egyforma sulyunak kell lenni, tehat tudatosan suly alapjan is valogatjak ossze a csapatokat. A pszichologiai ember forakrol nem is beszelve. Kizart, hogy veleltlenre hagyjak ezeket a nezettseg szempontjabol fontos dolgokat..
2007. aug. 13. 19:50

Csak egy kérdés, ha már idetévedtem:

Aki bekerül, az választhat, hogy kihez akar kerülni?


Ti kihez szeretnétek kerülni, ha választhattok?

2007. aug. 12. 20:38
REMÉLEM VALAKINEK SIKERÜL BEJUTNIA
75. Henie (válaszként erre: 73. - Pepe)
2007. aug. 9. 12:52
Oksi, megdumaltuk.. :D
2007. aug. 9. 12:21

sziasztok!

Már lassan egy hét eltelt,jeleztek már valakinek?

73. Pepe (válaszként erre: 47. - Henie)
2007. aug. 9. 12:20

Nah, akkor örülök hogy találkoztunk :) legalább ennyi haszna volt!

Félre ne értsd, nem bántásból mondtam, csak próbálom kitalálni, hogy kiket akarnak szerepeltetni a műsorban :)

72. srrse (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 8. 18:39
tenyleg jo otlet volt a tabor...s szeritnem omlenenek az emberek :)...sot mi tobb jo jovedelme lenne annak aki belefogna egy ijesmibe.
71. Henie
2007. aug. 8. 18:08

ti probaltatok mar ezt a "kaposztaleves" kapszulat? Mert magatol a levestol rosszul vagyok, de addig reklamozzak itt oldalt amig a vegen meg bedolok neki..

Hoxa remelem megkered a reklamfelulet arat, mert eleg hatasos:D:D

2007. aug. 8. 18:04
ahah!:-D
69. Henie
2007. aug. 8. 18:03
Ja bocsi.. nÉmetezni:D Lustasag fajna, oridtanek..:D
68. Zsebi74 (válaszként erre: 67. - Henie)
2007. aug. 8. 18:02
mi is az konkrétan?:-D
67. Henie
2007. aug. 8. 17:59
en ittvagyok csak kozbe nekialltam nemetezni:( de szemem a palyan:D
2007. aug. 8. 17:59
itt vagytok még?
2007. aug. 8. 17:54

:-)))))DDDDD

erre már nem is tudok mit mondani!!nappal napozunk,amikor a fiuk elmentek lefeküdni akkor meg hajrá!!mi meg nekilátunk izzadni!!:-DD

64. Zsebi74 (válaszként erre: 61. - Loni)
2007. aug. 8. 17:51
nekem tök mindegy a végeredmény ua. :-DD csak izzadság!
63. Henie
2007. aug. 8. 17:51
Sot, a napsutotte fiuk kenegetnek a hatunkat, mikozbe extra update-es koktelt szurcsolunk (viz+jegkocka) es mindezt persze narancsbor elleni kremmel tennek meg..:D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook