Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam fórum

"A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam

1 2 3 4 5
62. Zsebi74 (válaszként erre: 59. - Henie)
2007. aug. 8. 17:49

assziszem! :-DD

ott meg elnézegetnénk a jókis napsütötte fiúkat!:-DD

61. Loni (válaszként erre: 57. - Zsebi74)
2007. aug. 8. 17:48
Ettől tudok a falra mászni. Mármint, hogy nem mindegy, hogy az ember miben izzad egy tornateremben.
60. Loni (válaszként erre: 59. - Henie)
2007. aug. 8. 17:47
Sót csak nem nyalogatunk már! Végül is egyikünk sem vén kecske... :)
59. Henie
2007. aug. 8. 17:46

A so is hizlal, nem?:D Akkor csak a viz marad... na de ezek mar reszlet kerdesek!!

Hova megyunk 3 honapra?? Szerintem valami szigetre kene, tengerpart, napsutes, aztan amikor hazajovunk bekuldjuk a kameras felveteleinket az RTLnek es nagyobb nezettseget csinalunk:D:D

Fo az optimizmus!!!:D

58. Zsebi74 (válaszként erre: 56. - Loni)
2007. aug. 8. 17:46

:-DD

igaz!!:-DD

57. Zsebi74 (válaszként erre: 53. - Loni)
2007. aug. 8. 17:46

nehogy azt hidd,ez kis város de a formaságokra nagyon is adnak!!turis ruha szóba sem jöhet!!:-(

jó az ötlet költözzünk!! :-DD de hová?

56. Loni (válaszként erre: 54. - Zsebi74)
2007. aug. 8. 17:44
No és a só? Az is nehéz. :)
55. Henie
2007. aug. 8. 17:44

:DDD

Igazad van, erre nem gondoltam!!!:D Jo lesz akkor 2 raklap viz is...:D

54. Zsebi74 (válaszként erre: 52. - Henie)
2007. aug. 8. 17:42

.-DDDD

biztos jó ötlet ez a cukor?

inkább az ásványvizes palackokkal!!

:-DDD

a cukrot megennénk végszükségként!!

53. Loni (válaszként erre: 51. - Zsebi74)
2007. aug. 8. 17:38
Biztos, hogy először nagyon angy az érdeklődés egy ilyen program iránt. Azután a többség lemorzsolódik. De... NAgyon sok ismerősömmel beszélgettem arról (ducikkal is, nem ducikkal is), hogy szívesen elmennének tornázni. Hangsúlyozottan tornázni, tehát nem aerobicozni, steppelni stb. Tornázni, mint anno az iskolában. És olyn helyen, ahol nem nézik ki, ha leáll, ha vörösödik a feje, ah nem megy pöpecül a gyakorlat, és nincs rajta legalább 12 ezer Ft-os ruha. Lehet, hogy valami iylen típusú mozgásnak sikere lenne. Nem tudom...
52. Henie
2007. aug. 8. 17:37

hat igen, ez a baj "videkkel":(

Akkor koltozzunk ossze mi is 3 honapra valahol, hozzon mndenki magaval 1-2 kg cukrot (amit beteszunk zacskoba es az lesz a sulyzonk), 8 raklap asvanyvizet, par edzo cuccot es csinaljuk meg a nagy fogyasunkat:)

2007. aug. 8. 17:34
Ha azt mondod érdeklődés hiányában elmaradt ,akkor gondold el milyen esélyünk van egy kis városban !Az évelején volt nálunk hastánc :-DD az elején voltak annyian hogy nem fértünk be a terembe.Aztán meg már nem győztük a tanár tiszteletdíját kifizetni!
50. Zsebi74 (válaszként erre: 48. - Henie)
2007. aug. 8. 17:31

Sziasztok!:-DD

Ti nagyvárosban éltek!és mi lesz a kisvárosiakkal?:-DD

49. Loni
2007. aug. 8. 17:22
Akár még mi is csinálhatnánk saját klubot...
48. Henie
2007. aug. 8. 17:13

Az osszejarasokra..:)

[link]

En regen itt a "foszervezovel" felvettem a kapcsolatot, mert debreceni leven gondoltam megprobalom itt is beinditani, de sajnos ez erdeklodes hianyaban elmaradt..

Viszont ti pestiek szerintem siman osszetudnatok hozni.. es neha meg enis szivesen csatlakoznek hozzatok!!!!

Hajra-hajra!

Debreceniek pedig ide:D

47. Henie (válaszként erre: 37. - Pepe)
2007. aug. 8. 17:09

Egyebkent a 30-40 kg sulyfeleseggel biro "munkanelkuliek" neveben kikerem ezt a kijelentest... Elhihted, hogy rajtam pont ez a buvos szam talalhato es kozoltek, hogy en ide keves vagyok.. hiaba vagyok 21 eves, 180 magas, es nincs (tudott) betegsegem, megmondtak, hogy "te nem vagy kover..." (bar azert probaltam az ellenkezojerol meggyozni oket..:D )

Megalazni? Biztos hogy megfognak. Ennek a musornak nem az a celja, amit minden ujsag hiresztel, hogy ki lesz a nagyobb fitness guru.. Es errol mar nyilatkoztak is. A musor a 12 ember furdoruhas kepeivel oriasplakatokon Magyarorszag minden teruleten. Mondvan, ezzel akarjak felhivni a lakossag figyelmet az elhizasra...

46. Henie (válaszként erre: 33. - Pepe)
2007. aug. 8. 16:53
Pepe! Szerintem en voltam ott melletted amikor felalltal, hogy nem irod ala... feher felsobe ultem az asztalnal es odafordultal..:))
45. Loni (válaszként erre: 44. - +der-medve)
2007. aug. 8. 15:34

És ez már megszűnt? Mert nagyon jól hangzik!


A tornatermi dolgok ismerősek. Plusz még kiegészíteném azzal, hogy ha nem a legújabb hipi-szupi tornacuccban vagy és edzés közben nem kortyolgatsz méregdrága lötyiket, hát akkor is eléggé kinéznek.

44. +der-medve (válaszként erre: 42. - Loni)
2007. aug. 8. 15:32
Mi hetente egy alkalommal jöttünk össze jó értelemben vett agymosásra. Szemlélet váltás és akarat nélkül nem megy. Az orvostól és egymástól kapott praktikus tanácsok pedig nagyon hasznosak tudnak lenni. De az igazi segítség az volt, hogy minden második nap egy szakképzett gyógytornász foglalkozott velünk 1-1 órát. És csak a klub tagjai voltak a foglalkozásokon. Nem 50 kg-os edzésben lévő fiatal lánykák között kellett ugra-bugrálni. Speciálisan kidolgozott edzésterv alapján jutottunk el addig, hogy az 1 órát végig is tudtuk tornászni. Ráadásul a melletted lévő sem vigyorgott rajtad, mert neki is az volt a gondja, hogy vegyen levegőt még a fülén is.
43. Pepe (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 8. 14:12

Összecseng egy másik rovattal ...


Tényleg csináljuk meg!

42. Loni (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 8. 13:41
(Off: egyébként van néhány ilyen klub az országban. Nem sok, csak pár. Egyszer olvastam az egyikről. Hetnte kétszer találkoznak a dokival. Igazából - a leírás alapján - nem valamiféle terápia volt, hanem inkább egy baráti összejövetel. Nem is rendelőben voltak. A doki vérnyomást stb. mért, tartott érdekes kiselőadásokat az élelmiszerekről stb., recepteket cserélgettek, megkóstolták egy más kaja-kreálmányait és versenyeztek, hogy ki fogyott többet. Havonta vagy kéthetente elmenetk kirándulni, túrázni. )
41. Loni (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 8. 13:37
Nem is rossz ötlet! :)
2007. aug. 8. 13:34

Több alkalommal próbálkoztam megszabadulni némi súlyfeleslegtől. 1 hetes elméleti kiképzés Pados professzornál + 800 kcal/nap. Konditerem. Fogyi-klub tornával, diétás tanácsadással. Ez utóbbinak volt a legnagyobb kézzel fogható eredménye. Sajnos megszűnt. A próbálkozásokból azt szűrtem le, hogy nekem bizony egyedül nem megy. Ezért keresni kezdtem egy olyan intézményt pl. magán klinikát, ahol hosszabb ideig felügyelet mellett és nem utolsó sorban, hasonló adottságú emberek között segítenek lefogyni. Pontosabban életmódot változtatni. Közben megláttam a hírdetést erre a showra, hát jelentkeztem. Ha sikerül bekerülni, már nyertem. Ha nem, akkor beszállok hozzád Pepe és fogadjuk föl Alexet vagy Norbit.

Egyébként nem is értem. Gyermekeknek, felnőtteknek csinálnak minden féle tábort, ahol a hasonló érdeklődési körrel rendelkezők több hetet is eltölthetnek. Nekünk miért nem csinál senki? Pedig biztosan lenne igény és jó üzlet lenne.

39. Pepe (válaszként erre: 38. - Sasfioka)
2007. aug. 8. 13:22
Én is visszaadtam! :)
2007. aug. 8. 13:21

Én tudok olyanról aki "visszaadta" a nyilatkozatot, elköszönt és ment is haza.


SF

37. Pepe
2007. aug. 8. 13:05

medve, a kieső bevételeimből a Béres Alexet is felfogadhatnám :)

Nekem már az az überparaszt hozzáállás nem tetszett, ahogy a válogatáson fogadtak.

A másik, hogy ha valaki beírt őszintén mindent az adatlapra, az már indulhatott is haza. Ugyanis egyy kb 130 vagy feletti súlyú embernek biztos van legalább 2-3 fajta nyavajája a felsoroltak közül.

Itt szerintem az esélyes az kb 20-28 év közötti max 30 kg felesleggel rendelkező, ráérő ( munkanélküli?) jelölt aki ráadásul jól viseli a megaláztatást. Csak remélni tudom, hogy a műsor nem arról fog szólni, hogy hogyan alázzuk meg a kövéreket!

2007. aug. 8. 13:02

Sziasztok!

Igen érdekes volt a szerződés, az biztos. De ez volt a sorompó. Aláírod és mehetsz tovább, vagy nem írod alá és mehetsz haza. Szerintem akik ott voltunk mindenki aláírta.

2007. aug. 8. 12:59

Pepe!


A valóságshow esetében a "szokás", hogy a benntartózkodásodra fizetik a kiesett béred. Hogy itt hogy lesz, az majd kiderül :)


A nyilatkozattal kapcsolatosan. Etikátlan, de törvényt SAJNOS nem sért. Ugyanis ha törvényt sértene, támadható lenne. De mivel teljesen "tiszta sor" a nyilatkozat, így nem támadható.

Ennél durvább szerződések és nyilatkozatok is szoktak lenni, sőt szerintem a beköltözőkkel egy igen komoly szerződést is kötnek a műsorkészítők.


De ilyenre számítani lehetett.


SF

34. +der-medve (válaszként erre: 33. - Pepe)
2007. aug. 8. 12:52

Szállás és all inclusive ellátás!

A POHI-ban meg kérj mentességet 3 hónapra a súlyadóra :)

33. Pepe
2007. aug. 8. 12:45

Na szóval én szombaton voltam ott, és elképedtem!

Elémtoltak egy nyilatkozatot, ami sok ponton törvény és etika ellenes. Először is, a produkció semmilyen felelősséget nem vállal érted, másrész Te köteles vagy mindenért felelni. De ez még a kissebbik...

A nagyobb baj, hogy hozzájárulsz, hogy valamennyi adatoddal, beleértve az egészségügyi állapotodat is a produkció szabadon rendelkezhet. Ez kiverte a biztosítékot! Nem csupán arról van szó, hogy a műsor alatt felhasználhatják az ehhez kapcsolódó infókat, hanem korlátozás nélkül, akár évek múlva is. Ennyit a jogi részről!

A másik a mi nem tiszta, hogy jelenleg xFt -ot keresek havonta, fizetem a rezsit, autót stb. Ha bekerülnék (nem fogok) milyen bevételem lenne a verseny idelye alatt? Általányt fizetnek??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook