Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használtruha nagykereskedést nyitok! Érdemes válogatási lehetőséget biztosítani vagy a megszokott zsákos rendszert érdemesebb? fórum

Használtruha nagykereskedést nyitok! Érdemes válogatási lehetőséget biztosítani vagy a megszokott zsákos rendszert érdemesebb? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 4. 15:14
Köszönöm a hozzászólásokat! Mindenképp úgy szeretném csinálni, hogy mindenkinek jó legyen, ezért is gondoltam a válogatásos verzióra, így mindenki azt visz amit el tud adni! Sok kritika éri a nagykereket, gondolom nem alaptalanul, nem szeretném ezt a hibát én is elkövetni! A szemetet nem lehet eladni!!
2014. febr. 4. 12:57

Gondolom számodra a zsákos megoldás lenne kifizetődőbb, viszont, ha én vevő lennék, nem vinnék el minden vacakot.

Esetleg a zsákokat szétlehetne válogatni, és a jobb minőséget drágábban a vacakabbat olcsóbban adnám, aztán majd a vevő dönt neki melyik éri meg.

Voltam már olyan gagyi turkálóban géprongynak nem kellett volna semmi, mégis sok vevő volt. Meg bolhapiacon olyan cipőket árulnak, hogy Isten bizony a kukára szégyelleném kitenni, nemhogy áruljam.

2014. febr. 4. 04:30
én egy háklis vevő lennék..ezért javaslom a válogatási lehetőség biztosítását.(ha jól értem a kérdésed)
2014. febr. 3. 22:25
Előre is köszönöm a hozzászólásokat, főként saját turival rendelkezők véleményét várnám, persze minden ötletre nyitott vagyok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook