Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nekem nagyon fájt amikor a nőgyógyászom feltette a hurkot, ez velejárója a dolognak vagy csak én jártam így? fórum

Nekem nagyon fájt amikor a nőgyógyászom feltette a hurkot, ez velejárója a dolognak vagy csak én jártam így? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 28. 21:52

Jóég...:/

A pasik mikor fognak megszenvedni a szexért?Pff...

12. Hmv. (válaszként erre: 1. - Green angel)
2013. jan. 28. 19:24

Nekem annyira fájt, hogy elájultam közben.

Az orvos csodálkozott rajta a legjobban, és azt mondta, hogy inkább az eltávolításnál szokott ilyen előfordulni.....!

Gondolhatod, hogy ezek után 15 évig tájára sem mentem!

Végül mégis rászántam magam, s megjelentem egy ellenőrzésen. Elmondtam, hogy miért nem jöttem ennyi ideig. Nem szólt semmit, csak megvizsgált, s pillanatokon belül felmutatta az eszközt: erről van szó?

Az eltávolítását meg sem éreztem,pedig hogy paráztam tőle!

2013. jan. 27. 19:35
Én már előre paráztam a fájdalomtól. Vittem magammal fájdalomcsillapítót. Be is vettem utána. Nagyon fájt, és még meg is szédültem. Kb fél órát ültem mire elindultam.
10. globus
2013. jan. 27. 18:28
Nekem is fájt. Annyira, hogy többet nem rakattam, ez az egyetlen dolog tántorított el tőle.
9. dus
2013. jan. 27. 18:20

Sziasztok!


Nekem az első nem fájt, a második igen. Legutóbb le kellett venni, mert műtöttek.

Szeretném ismét felrakatni a spirált, de felénk hiánycikk a patikában! Ti mikor rakattátok fel? Nálatok beszerezhető??

2013. jan. 27. 18:19
Érdekes....megoszlik a vélemény. :)
2013. jan. 27. 18:19
Nekem baromira fájt.
2013. jan. 27. 18:16
Én nagyon féltem tőle, de észre se vettem, hogy feltette, Ő mondta, hogy már kész is vagyunk.
2013. jan. 27. 18:13
Jaj, nekem olyan volt utána, mint ha kiszakították volna a belsőmet. Leültem a klinikán egy padra, mellém ült egy cigányasszony, hogy megmondaná a jövőmet. Úgy elküldtem a fenébe, hogy magam is csodálkoztam magamon.
2013. jan. 27. 18:11
Szia!nekem is fájt még utána egész este is!
2013. jan. 27. 18:05
nekem sem fájt..
2013. jan. 27. 17:59
Ez olyan,mint a szülés...Kinek borzalom,kinek csoda...Nekem nem fájt!:DD
2013. jan. 27. 17:52
Nekem nagyon fájt amikor a nőgyógyászom feltette a hurkot.....Ez velejárója a dolognak vagy csak én jártam így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook