Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A látvány számít fórum

A látvány számít (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. máj. 25. 22:03

Szerintem nem kellene a csipot kihagyni, mert az meg lenyeges. En a hast koldok alatt merem, ahol legjobban kidudorodik, a csipot pedig a popsi legszelesebb pontjan.


Magasság: 174 cm

Mellbőség: 92 cm

Mell alatt: 81 cm

Derék: 71 cm

Has: 92 cm

Csipo: 101 cm

Comb: 57 cm

Felsőkar: 30 cm (befeszitve)

7. Kékforrás (válaszként erre: 4. - Duncimacs)
2007. máj. 25. 21:55

Hát pedig sajnos elég löttyedt vagyok néhány helyen, meg be tudok vizesedni rendesen időnként. Igaz, hogy a háj alatt izom is kell, hogy legyen, mert rendszeresen gyaloglok és tornázok, de csak olyankor tudok fogyni, ha nagyon-nagyon megfogom a kalóriákat.


Mérlegre sokszor állok, de mostantól hetente mérni akarom a centiket is.


Egyébként szerintem is a centik számítanak első sorban. Én pl. tíz évvel ezelőtt hetven kilósan egészen vékonynak látszottam, pedig az sem olyan kis súly.


Azért a mérlegen is jó látni, amikor egyre kevesebbet mutat. Iszonyú nap mint nap magamon cipelni ötven darab felesleges kilót. Ma történetesen úgy éreztem magam ebben a hőségben, mint egy rozmár, akit a hidegből ide száműztek.

6. duncimacs (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2007. máj. 25. 17:17
Nagyon jók a fotóid !!!!!!!!!!!!!!!!:))
5. duncimacs (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2007. máj. 25. 17:15

A kilók talán a változás megítélésben fontosabbak. Ha a körméreteid kisebbek, mint a hasonló súlyúaké, akkor mázlid van. Ha nagyobbak, akkor - többet kell tornáznod sajnos. Minél tömörebb a szövetünk, annál "keményebbek" vagyunk. Viszont a súly - jóval több is lehet, mint másoknál. Ezért csalóka nagyon. Úgy reális összehasonlítani, ha mindkettőt összevetjük.


Mit gondolsz erről?

4. duncimacs (válaszként erre: 2. - Kékforrás)
2007. máj. 25. 17:14

Köszi! Nagyon korrektül leírtad. Nálad is sűrűek szerintem a kötőszövetek, mivel a méreteid kisebbek a súlyodnál. Ez jó is, mivel kevésbé vagy hajlamos a "lötyire". Ez előnye. Továbbra is hiszem, hogy nem a mérleg az első.


Milyen időközönként mérlegelsz? Hetente? Én is nézem a súlyt is, hogy lássam a változást abban is. De nem az látszik

3. M_Marcsa (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. máj. 24. 18:46
És a kilók?
2. Kékforrás (válaszként erre: 1. - Duncimacs)
2007. máj. 24. 18:35

Szia duncimacs!


Én évek óta nyűglődöm a kilóimmal. Jelenleg 120 kiló vagyok. Körméreteim:


Magasság: 176 cm

Mellbőség: 128 cm

Mell alatt: 100 cm

Derék: 114 cm

Has:)) 130 cm

Comb: 75 cm

Felsőkar: 40 cm


Ezeket pont ezen a héten hétfőn mértem.

2007. máj. 23. 17:02

Kedves Fórumozók!


Egész életemben nagy volt a súlyom, jóval nagyobb, mint a cm-ben mért adataim, általában olyan 15-20 kg eltéréssel tudtak megsaccolni ránézésre. Mindig ennyivel kevesebbnek látszottam a valódi súlyomnál. Most úgy érzem, hogy nagyon is csalóka adat a súly. Két egyforma magasságú és súlyú ember totálisan másképp nézhet ki.


Ezért gondoltam, hogy itt a cm-es adatokat nézzük, beszéljünk arról. Mert a cm látszik. A kg nem látszik igaziból. Ha egy nő jól néz ki, lehet több kg, akkor is jól néz ki. A körméret a lényeg.


Szeretném, ha megadnátok a körméreteiteket!

Köszönöm előre is.

S ezt nézzük hétről - hétre...


Elsőnek az enyémek.


Ezeket az adatokat kellene talán:


Magasság: 178 cm

Mellbőség:127 cm

Derék: 107 cm

Has:)) 128 cm

Comb: 66 cm

Felsőkar: 38 cm

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook