Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisfiam most múlt 1éves, még mindig szoptatom, éjszaka is. Aggaszt, hogy fogom tudni elválasztani? fórum

A kisfiam most múlt 1éves, még mindig szoptatom, éjszaka is. Aggaszt, hogy fogom tudni elválasztani? (tudásbázis kérdés)


9. vikcsoka (válaszként erre: 8. - 3dc5a222b9)
2009. jan. 22. 20:49
talán rosszul fogalmaztam,én nem most akarom öt elválasztani,és örülök én is ,hogy szopizik még,csak mivel ennyit cicizik,és mindig azzal alszik el igy félek mi lesz ,ha le kell már szoktatni róla.
2009. jan. 22. 16:17

A lányom is most múlt 1 éves... Ha éjjel felébred, ő is cicivel alszik vissza...


Én pedig azon izgulok, hogy minél tovább tudjam őt szoptatni:)

2009. jan. 22. 12:37
Tudom hogy ez mind jó és én is örülök neki,de ma is éjjel 2 kor felkellt szopizott és mint ha reggel lenne szaladgált a szobába játszott,én meg alig birok fentlenni,ülve elalszok és ez minden nap igy megy éjszaka 5-6 szor kelek etetni jobb esetben csak 4-szer.
2009. jan. 16. 21:09

Sehogyan! Én még most is szoptatnék, ha lehetne!:)

Mert inkább igya az én tejemet, mint azt a posványságot amit a boltban lehet kapni!

2009. jan. 16. 21:04
Én 2-3 hónapja kezdtem el csinálni, hogy már csak 3x adtam neki cicit, reggel, délben, este. Az én fiam most 16 hónapos, és ő is imádja a cicit, de már én sokaltam be attól, hogy éjjel nappal cicizni akart. Most pár hét múlva a déli cicizésről kezdtem el leszoktatni, mert szeptemberben megy a bölcsibe, és ott nem tudom majd délben ciciztetni.
4. M_Marcsa (válaszként erre: 3. - Vikcsoka)
2009. jan. 16. 20:49

Én olyan helyen ahol nem lehetett, nem adtam. Mondtam, nem, nem.

20 hósan éjjel 2ászer kelt szopni, készültem vissza dolgozni, ezért vizet adtam neki. Egy hét cirkusz után már csak a vizet kérte, aztán azt sem.

Áprilisban lesz 3 éves, szopik, nem sokat, csak mikor lefekszik. Aztán valamikor majd abbahagyja.

2009. jan. 16. 20:45
Még nem akarom és örülök is neki,hogy még van tejem,csak van,hogy 5 percenként kér cicit,ami néha kellemetlen,ha nem olyan helyen vagyunk.
2009. jan. 16. 20:42
Miért akarod elválasztani?
2009. jan. 16. 20:41
A kisfiam most múlt 1é,még mindig szoptatom,éjszaka is kb.3-4.Napközben is nagyon sokszor kér cicit,amit a polom huzogatásával jelzi.Persze mellettte a fözelékek mennek.Viz helyett is tejci...ami aggaszt,hogy hogy fogom elválasztani.Ötleteket ,tapasztalatokat várok.köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook