Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben fórum

A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
49. mese (válaszként erre: 47. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:35

nyáron kutyasétáltatás közben, megtaláltak a démoni energiák, mert amúgy elég gyenguci vagyok lelkileg, és lecsaptak rám..

azóta szívják a vérem, hol jobban, hol kevésbé..


attól függ, mennyire vagyok épp erős.


Ezért fontos, hogy az ember erősítse magát, mert akkor nem tudják ezek a valamik piszkálni... de ez nekem sokszor nem igazán megy...


de ezt magamnak köszönhetem, mert elég szétszórt vagyok, és még a kötelező védelmet sem mindig csinálom meg, hogy erősödjek...:S

48. mese
2012. jan. 3. 13:32

Imák:


"Védj bennünket Urunk tűz és víz energiájával, világosság és fény töltse be az

étert, urunk energiája űzze szét a rossz erőket!

Munkálkodjanak az ég angyalai, hogy szeretet és béke uralkodjon a világokban!


Isten szent nevében.


Úgy legyen!"



másik:



"Ügyelj a gondolatra, mert azok szabják meg szavaid!

Ügyelj szavaidra, mert azok szabják meg tetteid!

Ügyelj tetteidre, mert azok szabják meg szokásaid! Ügyelj szokásaidra, mert azok szabják meg jellemed!

Ügyelj jellemedre, mert az szabja meg sorsodat!"


Most ezeket találtam, de ha érdekel még, keresek:)

47. Evici85 (válaszként erre: 45. - Mese)
2012. jan. 3. 13:28
hogy? mire érted hogy pokol az életed?
2012. jan. 3. 13:27
45. mese (válaszként erre: 42. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:26

hát érzékenynek érzékeny vagyok, de nem mondanám, hogy megfelelőképp tudom kezelni a jelenlegi helyzetem...:S Utóbbi hónapokban ugyanis rossz energiákat engedtem eb magamhoz, mert nem vigyáztam..

és bizony, az életem azóta elég pokoli...


megtaláltam két imát, amit még anno a reiki mesteremtől kaptam, mindjárt bepötyögöm őket..

44. b99048cdfc (válaszként erre: 43. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:26
Engem érdekel,de nem nagyon van tapasztalatom.
2012. jan. 3. 13:23

nem hiszem el hogy mese és rajtam kívül ez senkit nem érdekel!!!

én nagyon szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni!!!

42. Evici85 (válaszként erre: 40. - Mese)
2012. jan. 3. 13:20

de baromi rossz hogy ilyen messze laksz! szívesen találkoztam volna veled személyesen! engem ezek a dolgok nagyon is érdekelnek!

te hol tartasz??

41. mese (válaszként erre: 39. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:19

persze, nézek imákat..

mindjárt beírom, csak keresgélek..

40. mese (válaszként erre: 35. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:18
igen, lehet.ezt mindenki tudja fejleszteni, függ attól, épp milyen spirituális szinten tartózkodik az egyén. Mennyire tudja az életében kezelni a problémáit, mennyire erős a lelke, és persze mennyire nyitott. Ha harmóniában vagy magaddal, és a fizikai életed nehézségeit is tudod kezelni, és nyitott vagy, akkor egyértelmű, hogy tudod fejleszteni. Amúgy minden ember képes erre. csak sokan, még nincsenek azon a spirituális "érettségen"
39. Evici85 (válaszként erre: 37. - Mese)
2012. jan. 3. 13:17

segítenél az imákban?

anyukám is hisz benne! tudni kell hogy anyai nagyapám születésem előtt 15 évvel meghalt. soha de soha nem beszéltünk anyuval arról hogy hogy nézett ki...stb.

mikor egyik nap felkeltem és mondtam anyunak hogy beszéltem papával... a vér megállt benne, mert elmondtam mindent róla, hogy hogy nézett ki stb...

utána már ő is hitt nekem, hogy árnyakat, lelkeket látok..!!!

2012. jan. 3. 13:14
mikor apósom meghalt, rá pár napra láttam!!! az ajtóban állt, fehér csillogó fény vette körül!! tőle nem féltem, miért is félnék, hisz imádtam...
37. mese (válaszként erre: 31. - Evici85)
2012. jan. 3. 13:14

érdemes imákat mondogatnod lefekvés előtt, és felkelésnél, védelmi imákat. a gyerkőcnek is taníts meg ilyeneket, és minden nap, felkelésnél, és lefekvésnél mondogassátok.

ez egy egyszerűbb módszer. És védelmet biztosít.

van más módszer is, de egyelőre szerintem ez elég.

36. b99048cdfc (válaszként erre: 34. - B99048cdfc)
2012. jan. 3. 13:13

Ja és az álmaimban. Azóta nem volt haláleset. Igaz apukám csak fél éve halt meg

.

2012. jan. 3. 13:12

én attól féltem mikor elindítottam ezt a fórumot hogy sokan hülyének fognak nézni!!! komolyan, mert ahogy írtad sokan ezt eltemetik magunkban, nincs és kész!!!!

azt hogy én is előre tudom a dolgokat, hogy mi fog történni ezt lehet valahogy fejleszteni?

34. b99048cdfc (válaszként erre: 30. - Mese)
2012. jan. 3. 13:11
Nekem a szüleim halála után jelent meg a fekete ruhás valaki...
33. mese (válaszként erre: 32. - F1e23b97ee)
2012. jan. 3. 13:10
ez van..:P
32. f1e23b97ee (válaszként erre: 25. - Mese)
2012. jan. 3. 13:09
Én már nem látok fekete alakot és fehéret sem szerencsére :-)))
31. Evici85 (válaszként erre: 23. - Mese)
2012. jan. 3. 13:09
igen pontosan erre gondoltam én is hogy ezeket kezelni tudni kell! mert mikor nekem voltak ilyen élményeim én úgy gondolom hogy rossz erő lépet velem kapcsolatban és mivel féltem tőlük fel erősödtek! én nagyon féltem a gyerköcöt hogy nehogy őt is ilyen erők találják meg!!
30. mese (válaszként erre: 24. - B99048cdfc)
2012. jan. 3. 13:08
én 3 éves korom óta, megálmodom a halál eseteket amik a családban bekövetkeznek. Pontosan 2 hétre rá, meghal valamelyik hozzátartozóm. iLynekor a fekete köpenyes halál van jelen az álmaimban. Emlékszem, amit 3 évesen álmodtam.. hatalmas trauma, amikor még ma is rágondolok...
29. mosolyka1111 (válaszként erre: 28. - Mese)
2012. jan. 3. 13:07

Hát igen!

Akkor anyu is elgondolkodott rendesen (amúgy ő mindig h...-ének nézett előtte, ha szellemeket említettem neki.)

28. mese (válaszként erre: 26. - Mosolyka1111)
2012. jan. 3. 13:05
ez egy elég konkrét, és intenzív tapasztalás:)
27. mese (válaszként erre: 24. - B99048cdfc)
2012. jan. 3. 13:04

az álmainkon keresztül kapcsolatba léphetnek velünk.


és így kommunikálhatnak. ez teljesen normális. sok álom, sőt, szinte mindegyik, szimbolikára épül, és ők ezeken keresztül is üzennek felénk.


de persze nem jelenti azt, hogy minden álmunk jelentéssel bírna. mert sokszor csak a fáradtság, és a gondolataink cikáznak míg alszunk..

de az általad említett eset az, amit fentebb említettem.

2012. jan. 3. 13:02

Apukám nagyon szeretett tévézni, és sokszor videóról nézte a filmeket (felvette, majd lejátszotta magának, napi használatban volt a videó).

Miután meghalt, utána még egy hónapon át anyu sokszor ébredt arra, hogy elindul a videó,erre tekeri, arra tekeri magát, kapcsol ide, kapcsol oda.

Hát, a totál materialista szemléletű anyukám azért dobott egy hátast (de legalább el merte mondani nekem.)

25. mese (válaszként erre: 21. - F1e23b97ee)
2012. jan. 3. 13:00

adomány. a mi döntésünk, mit kezdünk vele. a fekete alak, az gáz.. de mindenki aki szenzitív, és látja ezeket, bizony ilyeneket is lát...


Mindenképp adomány, mert ezek létező dolgok.Átoknak éljük meg ha nem tudunk vele mit kezdeni, vagy ha félünk tőle, és inkább letagadjuk.

2012. jan. 3. 13:00

Én nem láttam még semmi ilyesmit. De voltak furcsa dolgok az én életemben is. Pl mikor anyukám meghalt a korházban,akkor aznap éjjel a kislányom leesett az ágyról. És nem sírt. Később tudtuk meg a szobatársaktól,hogy anyukám a Lilla nevét kiálltotta aznap éjjel. Láthatta a lányomat ahoyg leesik?? Vagy éppen ott volt és rátartott hogy ne essen nagyot?? És azért nem sírt?? Vagy mikor apukám meghalt,és másnap hazamentünk a házába,szólta Tv. Mi pedig tuti kikapcsoltuk előző nap.Hm.


Ja és ha álmodunk a halállal,az mit jelent?? Konkrétan álmomban láttam a fekete lepelben,meg hófehér arccal. Ott állt az egyik sarokban. Nagyon féletm. De a végén megöleltük egymást. Én annak tudtam be,hogy tuti valamelyik szülőm volt.

23. mese (válaszként erre: 14. - Evici85)
2012. jan. 3. 12:58

egy percig sem kételkedtem abban hogy ez téged érdekel:) azért írtam, hogy sokan nem vállalják, mert kevés család, személy beszél ezekről, szerintem pedig igenis kellene.


Ami viszont biztos, minden gyermek élt meg életében ilyen tapasztalatokat, az más kérdés, hogy ma felnőttként emlékszik e rá, vagy hogy fantáziálgatásnak minősíti.


Egyre több ilyen élménnyel fog találkozni az emberiség, és kénytelenek lesznek igenis beismerni, a fizikai dolgokon kívül, létezik más is, amit szintén befoghatunk, érzékelhetünk, kommunikálhatunk velük.

A mai gyereke, mára már mind még ennél is finomabb látással, érzékeléssel születnek, ami teljesen normális számukra.


DE!Tudni kell kezelni ezt a képességet, mert sok eseten beláthatatlan következménnyel járhat!


Mivel nem csak a semleges, és pozitív dolgokat érzékeli ilyenkor a gyermek, vagy felnőtt, hanem a démoni energiákat is...

22. barackmag (válaszként erre: 18. - B99048cdfc)
2012. jan. 3. 12:57
Így belegondolva ijesztő, de amikor szembetalálkozunk a ténnyel, már egyáltalán nem az.
21. f1e23b97ee (válaszként erre: 12. - Mese)
2012. jan. 3. 12:55

Adomány vagy átok? Mert én valahogy nem bánom, hogy nem látok ilyeneket. :-))


Bár nagyszüleim és édesanyám azt mondja mikor kicsi gyerek voltam én is láttam valami fekete alakot a szomszéd ház tetején. Amire én már nem emlékszem.

20. b99048cdfc (válaszként erre: 19. - Evici85)
2012. jan. 3. 12:55
Atyám. De miért indul el?? Ők kapcsolják be?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook