Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bp-i Margit Kórházban keresek szülésznőt-tapasztalatokat várok fórum

Bp-i Margit Kórházban keresek szülésznőt-tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)


23. lillenet (válaszként erre: 22. - Rekkabekka)
2009. dec. 8. 22:56

Akkor jó:)

Szerintem fogadott doki nélkül is lehet, ha egyébként oda jársz gondozásra.

22. rekkabekka (válaszként erre: 21. - Lillenet)
2009. dec. 5. 08:57

Igen, persze, sokat segítettél, köszönöm.

Azt nem tudod, hogy fogadott doki nélkül is lehet-e szülésznőt fogadni a Margitban?

21. lillenet (válaszként erre: 20. - Rekkabekka)
2009. dec. 4. 00:39

Szia!


Gátvédelemben nem tudok segíteni, de Bettiről csak jót hallottam, és ránézésre se tudom elképzelni, hogy bármivel is dicsekedne!

Nekem a nőgyógyászom ajánlott szülésznőket, ő a Margitban dolgozik, mondta a neveket, én utánuk érdeklődtem néhány fórumon aztán a kórház központi számán keresztül hívtam a szülészetet. Privát számot nem adnak ki.

Remélem tudtam segíteni:)

2009. nov. 28. 14:04

Sziasztok,


tudtok olyan Margitos szülésznőről, aki jó a gátvédelemben és emberileg is ajánlanátok? Nekem Bettit (vagy Detti) említette valaki, de azt is hallottam róla, hogy ő meg túlzásba viszi, akár a kismama érdekein túl is, és hogy azzal dicsekedett, hogy milyen sok szüléslevezetése sikerül gátvédelemmel... Tudtok róla is valamit?


Hogyan kell kapcsolatba lépni a szülésznőkkel, ha vidéken járok terhesgondozásra? Hogyan lehet megismerni, és fogadni őket?


Előre nagyon köszi a segítségeteket!

2009. nov. 19. 18:50
igen,Szentendrén is rendel,és a Margitban is van
2009. nov. 18. 13:24

Szia!


Nem hozzá mentem végül, hanem Szigethy doktornőhöz.

Szülésznőt, -bár még van időm rá- ismersz jót a Margitban?

2009. szept. 28. 15:54

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni..

Ismeri vki Dr. Koniorczyk Katalin doktornőt?

Választ előre is köszi!

16. lillenet (válaszként erre: 10. - 19ba18c379)
2008. aug. 5. 21:47

Szia!


Képzeld, az élet úgy hozta, hogy nála szültem:) 27-én megérkezett a kisfiam, Kati még szabadságon volt, és Viki volt ügyeletben. Teljes mértékben elégedett vagyok!:)

A naplómban majd megírok részletesen mindent, ha kicsit több időm lesz.

2008. júl. 21. 12:26
Szia én egy ott dolgozó orvosnál szültem Fábián Sándor de a végén a szent imrébe kötöttem ki mert akkor pont meg szünt a szülészet de nagy oda figyeléssel kezeltek végig az orvosom meg egyszerüem fantasztikus volt örülök hogy őt választottam:)
2008. júl. 19. 16:12

Szia!


Bocsánat, most nézem, hogy épp fordítva írtam a neveket. Zsófi nem vállal szüléseket, és Bettit hívtam fel végül, de ő meg a szabadsága miatt mondott nemet. Így Sámsonné Kati lett az emberem, de nagyon nagyon elégedett vagyok, tegnap találkoztunk, kb egy órát átbeszélgettünk és nagyon szimpatikus, kedves, határozott, vagány hölgyemény.

Nálad van fejlemény?

13. 19ba18c379 (válaszként erre: 12. - Lillenet)
2008. júl. 9. 07:54
Még nincs tapasztalatom :) nem bírjuk összehozni a talit ... :D
2008. júl. 8. 22:36

Hahó Lia!:)


Elfelejtetted megírni a tapasztalatokat:)

Nálam annyi a fejlemény, hogy Wéber Zsófit keresem meg, mert Takács Betti nem vállal szülést. A dokimnak is szimpatikus volt a választás, a héten felhívom, hogy mikor tudnánk találkozni és egyeztetni a dolgokat.

2008. jún. 25. 18:53
Az ő nevét még nem is hallottam, nagyon várom a tapasztalatokat és előre is köszönöm:)
10. 19ba18c379 (válaszként erre: 9. - Lillenet)
2008. jún. 25. 17:44

Jaaa ok :) Ha gondolod egy nevet tudok adni szülésznőre, Bálint Viktória, 2 gyerekes anyuka ő is nekem ma ajánlották, hogy nagyon jó


Vasárnap találkozom vele este , majd elmesélem a tapasztalatokat :)

2008. jún. 25. 17:42
Csévharaszton, Pest megyében. Nem a Margit-hoz tartozok, csak a dokim miatt leszek ott, de cseppett sem bánom, mert a körzeti kh a tarcsai lenne, arról pedig nagyon kevés jót hallottam, és távolságban sem sokkal jobb.
8. 19ba18c379 (válaszként erre: 7. - Lillenet)
2008. jún. 25. 17:39
Merre laksz ? :)
2008. jún. 25. 17:39

Igen, a szabadság miatt akarok én is fogadott szülésznőt, de egyébként nem ragaszkodtam volna a fogadáshoz, mert eddig mindenki azt mondta, hogy az összes szülésznő nagyon jó náluk.

Magyar Attila nekem is szimpatikus, ő tartotta a szülésfelkészítőt ahol jún.2-án jártam, nyugis-megfontolt pasasnak tűnt és ez nagyon tetszett, és még humora is van. Rajta kívül ugye a saját dokimról tudok jókat, ő Mihályi István, és biztos vagyok benne, hogy nagyon hálás leszel az égnek ha hozzá kerülsz majd:)

6. 19ba18c379 (válaszként erre: 5. - Lillenet)
2008. jún. 25. 14:45

Nem választok orvost szerintem. Egyrészt senkit nem ismerek, másrészt ezért választok szülésznőt mert szerintem többet tesz értem, értünk.


Magyar Attilát ajánlották, én senkit nem ismerek, mindenkinek más a szimpatikus...

2008. jún. 25. 14:34

Nálunk is:)

Én mázlista vagyok/voltam, szinte semmilyen kellemetlen tünettel nem jár(t) a kismamaság, úgyhogy nagyon élvezem az egészet, főleg, hogy most már nagyon mocorog:)))

Megkérdezhetem ki a dokid a Margitban?

Lehet az enyém épp szabadságon lesz a szüléskor és gyűjtöm a többiekről is az infókat, hogy ne tökidegen legyen az ügyeletes neve ha úgy alakul...

4. 19ba18c379 (válaszként erre: 3. - Lillenet)
2008. jún. 25. 13:24
Köszönöm :) Első igen :)
3. lillenet (válaszként erre: 2. - 19ba18c379)
2008. jún. 25. 13:17

Szia!


Más forrásból elvileg kapok néhány infót a jelenlegi csapatról, majd közzéteszem itt is:)

Láttam a lapodon te még korábban jársz a gömbölyödésben, jó pocakosodást kívánok:) Első baba?

2008. jún. 21. 18:35
Ehhez csatlakoznék :)
2008. jún. 5. 16:03

Sziasztok!


Keresek véleményeket, tapasztalatokat közelmúltban Margit Kórházban szült anyukáktól szülésznő választás miatt.


Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook