Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Karcagi kórházban melyik dokinál és melyik szülésznőnél érdemes szülni? fórum

A Karcagi kórházban melyik dokinál és melyik szülésznőnél érdemes szülni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Erika99)
2010. márc. 23. 16:55
Köszönöm!Ezt sajnálattal hallom,ugyanis én azon töprengek,h nem orvost szeretnék fogadni,hanem szülésznőt...éppen azért,mert elvileg a szülésznőnek a feladata lenne segíteni a vajúdás alatt is,a dokik meg általában a végén jönnek be,amikor már igazán te sem tudsz semmit tenni,csak megszülni a babádat (persze a legjobb esetben)
2010. márc. 23. 09:40

Sziasztok.

Dr Debreczeni Lászlónál szültem a kislányomat. Nagyon jó orvos, kedves. Mivel a szülésznőre nem számíthattam (állítólag rossz napja volt) sokat segített, elterelte a figyelmemet, viccelődött, beszélgettünk. Van magánrendelése de ahogy én észrevettem nem a pénzért csinálja. Szülés után két nappal sajna elment szabadságra de addig naponta többször bejött. Ekinénél én uh-n voltam, nagyon nem volt kedves viszont vizitnél állandóan jópofizott és biztos hogy a betegeihez naponta többször is bejött. Egy biztos ha nincs fogadott orvosod nem foglalkoznak veled

2010. márc. 20. 21:02
Igen én is Ladányi vagyok :))Nem nem voltam még Farkasnál.Egy párszor a SZTK-s orvosnál voltam Rákosinál.De annyi volt utánna felfedeztem ezt a néger orovost karcagon hozzá is úgy hébe hóba elmegyek.Ahha értem.Sok sikert a babóhoz :)
2010. márc. 19. 15:46

köszi!ezek szerint te is ladányi vagy! :-) (én csak 2 éve...)

te nem voltál még Farkasnál?úgy van,h ha sikerül a baba (vagy ha nagyon nem akar),akkor hozzá megyek,mivel ő jár át.De még sosem voltam nála.az eddigi dokimat nagyon szerettem (szolnokon),attól félek,h túl magasra tette a mércét...

2010. márc. 19. 12:13
Igaz én még nem szültem :)De két orvost ismerek. Az egyik lehet ismered is Dr Farkas Béla. A másik meg egy néger orvos Dr Ekine Atombosoba. Őt ismerem nagyon rendes bár töri a magyart de attól jó.Nekem szimaptikus volt. És mikor tehetem akkor hozzá át megyek Karcagra. Farkas Béláról is sok jót mondanak.vele csak folyóson futottam össze meg itt Ladányba az utcán és annyi :))
2010. márc. 19. 09:13

hm...senki nem tud nekem segíteni???

:-(((

2010. márc. 18. 09:07

Kíváncsian várom a tapasztalatokat,jókat,rosszakat egyaránt,hogy a legjobban tudjak majd dönteni,amikor arra kerül a sor!

Köszönöm mindenkinek,aki segít!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook