Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Flór Ferenc kórházban ki tud jó szülésznőt? fórum

A Flór Ferenc kórházban ki tud jó szülésznőt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 23. 18:04
Őszintén szólva nekem csak fogadott orvosom volt Kistarcsán (Dr.Szabó László), szülésznőm nem. Voltam szülés előtt a kórházban szülésznős beszélgetéseken, szinte mindegyikük (legalábbis akikkel én találkoztam) nagyon kedves. Véletlenül kerültem Tasnádiné Erzsikéhez, épp ő volt bent. Nagyon kedves, mosolygós, ugyanakkor profi is volt. Még szülés után is bejött hozzám a szobába, ahol voltam. Mi amúgy 20 ezret adtunk neki, 70-et az orvosnak.Ez tavaly augusztusban volt. Ha nem is választasz szülésznőt, akkor sem hiszem hogy csalódnál, mert akikkel én találkoztam, nagyon szimpatikusak voltak!
39. Juharlevél (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2011. jún. 5. 15:52
Nem tőlem, én nem tudnék ennyit adni!
38. andi6020 (válaszként erre: 36. - Juharlevél)
2011. jún. 5. 07:11
.....50 ezret fog kérni? Jesszus.....
37. judit2323 (válaszként erre: 34. - Kjumika)
2011. jún. 4. 19:20
Aki Tasnádinét választja szülésznőnek, az számoljon vele, hogy őt is be kell szállítani a kórházba. Kissé érdekes volt, mikor fájásokkal még a fogadott szülésznőt is össze kellett szednünk útban a kórházba. Szülés után az apuka természetszerüleg hazaszállítja Tasnádinét.
2011. máj. 29. 19:53
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mennyit kérnek a fogadott szülésznők a Flórban? Ha lehet, friss infóra lenne szükségem. November elejére várjuk az babánkat és szeretnék szülésznőt fogadni. Eddig egyet hallottam konkrétan, aki augusztusban 50 ezret fog kérni...
35. ildi88
2010. dec. 29. 22:04
Én Sárközi Anikót tudom ajánlani. Kétszer szültem nála, hála neki nagyon kellemes élményt jelentett számomra mindkét szülésem. Anikó volt a fogadott szülésznőm, mindkétszer nagyon rövid idő alatt ott volt és mindvégig támogatóan mellettem állt. Én jószívvel tudom ajánlani Őt.
2010. aug. 20. 11:55
Én a Tasnádiné Erzsikénél szültem, ő egy tündér :))
2010. febr. 10. 14:28

Híves Gabriella, Sárközi Anikó,Ignáth Jánosné Éva!:)))Itt róluk esett egy kevés szó!:)

Az az igazság, hogy be kéne menned és körbe érdeklődni róluk!

2010. febr. 10. 14:24
A hozzászólásokban nem találtál semmit?
31. mimmo33 (válaszként erre: 30. - Mandula71)
2010. febr. 10. 12:49

Szia!


Már beszéltem az orvosommal, és sajnos a helyzet amibe kerültem saját hibámon kívül esik, és az övén :(

A kórházban a szülésznők is tudják ezt.Ettől függetlenül nem tudom kihez forduljak.Mindenképpen olyan kell aki tud jönni ha hívom.

30. Mandula71 (válaszként erre: 27. - Mimmo33)
2010. febr. 10. 12:44

Ahogy látom, már vészesen közeleg a szülés ideje. Nem akarlak elkeseríteni, de gyanítom, hogy már senki nem fog elvállalni.

Ha van saját orvosod, akkor inkább tőle kérjél tanácsot-segítséget.

2010. febr. 10. 12:33
Jaa és nem tudott bejönni a kórházba korán reggel, nekünk kellett érte menni a Keletihez 5perces fájásokkal!:(
2010. febr. 10. 12:32

Én csak azt tudom, aki az enyém volt, de nem voltam vele 100%-osan megelégedve!:(

A hozzászólások elején van pár név, mazsolázgass!:)

2010. febr. 10. 11:30

Sziasztok!


Sürgősen szülésznőre lenne szükségem!

Tudtok olyat ajánlani akinek a bejárása megoldott?!

2010. febr. 5. 21:03
Ja, én azon gondolkozom, hogy hozzá járok terhes rendelésre, de nem fogadom fel és szülök annál, aki épp bent lesz a kórházban!
2010. febr. 5. 21:02

A hoxán sajna vajmi kevés ember tud nyilatkozni a Flór Ferenc kórházról és az ott dolgozókról!:((

Én Erdélyi Zsolthoz járok és nagyon szimpi, de megkéri az árát rendesen!:(

2010. febr. 1. 14:18

Sziasztok!


Tudna nekem vki olyan szülészt ajnálani a kistarcsai kórházból, aki nagyon normális és nem mondja meg előre, hogy mennyit kér a szülésért, hanem annyit adok, amennyit tudok?


Előre is köszi a segítséget!


Üdv, Vedus

23. csapagi (válaszként erre: 22. - Mamika2)
2009. dec. 1. 11:27
Én tavaly nyáron szültem Kistarcsán, orvost választottam, szülésznőt nem. Pintérné Hajdú Zsuzsanna volt az ügyeletes, nagyon aranyos volt, végig ott volt mellettem, türelmes, kedves volt. Most ismét szülni fogok, úgyhogy most nem bíztam a véletlenre, előre megbeszéltem Vele. Most is nagyon kedves, mint mindig, hozzá járok a 36. héttől NST-re, megbeszéljük előre az időpontot, nem kell órákat várakozni. Úgyhogy szívből ajánlom őt mindenkinek!
2009. okt. 28. 08:39

Megkérdezhetem, hogy ki mennyit adott a fogadott szülésznőjének?

Ha akarjátok, írjátok meg priviben!

Köszönöm!:))

21. BBZS (válaszként erre: 20. - Mamika2)
2009. okt. 28. 07:47

Sziasztok!


Sárközi Anikó nagyon kedves, csinálta nekem többször is az NST-t, de az én választott szülésznőm Ignáth Jánosné Éva volt. Már a terhesgondozás alatt többször is találkoztunk, bemutatta a szülőszobákat, elmondta a helyi szokásokat. Aztán végül császármetszés lett, de végig bent volt ott is, illetve biztatatt, hogy majd a következő alkalommal "szülünk". Aztán a kórházban töltött napok alatt is megnézett minket. Úgy néz ki, hogy lesz következő alkalom, úgyhogy én gondolkodás nélkül mellette teszem le a voksomat.

2009. okt. 27. 14:05

Köszönöm szépen, na most fel van adva a lecke, hogy kit válasszak!:)

Nekem az előző szülésemnél fogadott szülésznő volt a Flórban, de nem voltam megelégedve, pedig a terhesség alatt nagyon rendes volt!

A szülés alatt is csak semmi pluszt nem nyújtott kivéve a gátvédelmet, amiért nagyon hálás vagyok a mai napig neki!:)

2009. okt. 27. 11:29
Júniusban szültem, fogadott orvosom volt, szülésznőm nem. Sárközi Anikó volt éppen ügyeletben és mellette egy tanuló lány. Mind a ketten mindent megtettek, hogy nekem minél jobb legyen.
2009. okt. 26. 13:58

Köszönöm szépen a segítséget!:)

Ha valakinek még van jó tapasztalata, akkor írjon nyugodtan!:)

2009. okt. 26. 07:43

A hugomat, Híves Gabriellát tudom ajánlani a Flór Ferenc kórházból. Nem azért, mert a hugom, de nagyon lelkiismeretes, szívét, lelkét beleadja mindenbe és maximálisan a kismamákért él-hal.

Ha én is oda kerülök (gyerekvállalás), 100%-g rá fogok hagyatkozni!

2009. okt. 25. 21:24

Na akkor majd holnap, mert itt alszom el a gép előtt!

Jó éjt neked!:)

2009. okt. 25. 21:19
Tudnál pár szót mondani a Sárközi Anikóról?
2009. okt. 25. 21:18

Mandula!

Elküldtem a privit!:)

2009. okt. 25. 21:09

Sziasztok!


2 éve szültem a fiamat, az ügyeletes orvos és szülésznők láttak el. A dokikkal nem volt gond, az egyik szülésznő nagyon kedves volt, a másik...

Most decemberre várom a második babát, a szülésznő kérdés még mindig dilemma, mert az első baba császáros lett végül, így bár megpróbáljuk természetes úton most is, de azért nagyobb esély van a császárra. Akkor meg nem nagyon kell a szülésznő.

De ha valakit érdekel, Sárközi Anikóról csak jót hallottam, én már többszr beszéltem is vele (egy faluban lakunk), szakmailag és emberileg is nagyon jó (nem csak azokkal, akik megfogadták őt). Ha esetleg valakit érdekel az ő elérhetősége, privátban szívesen megadom.

Viszont az érdekelne, hogy ti kivel-kikkel nem voltatok megelégedve? Ha nem akarjátok nyilvánosan, privátban is írhattok.

2009. okt. 25. 20:59

Sajnos azt kell mondjam, hogy igen!Valószínű az, de hallottam olyat is, hogy valaki fogadott és nem foglalkoztak vele meg olyat is, hogy nem fogadott és meg volt elégedve a bánásmóddal!

Nagyon anyagias világban élünk!

Az orvosokon me ugye nagyon sok múlik, ezért a legtöbben fizetnek, mint a katonatiszt!

2009. okt. 25. 20:55
Lányom szült most ott, minden rendben volt, de a szülésznő..!!! Arról inkább jobb, ha esik szó!! Nem volt neki fogadott orvosa sem, szülésznő sem, lehet ez a baj??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook